Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:33 am

"Кучка мръсна! Така не е честно! Ние не можеме да летиме!!!!" викнах след нея а Сора се стрелна по стълбите
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:34 am

"Няма начин да ме накарате аз да вляза първа при директора!!!" викнах и Сато се стрелна след другите прескачайки по няколко стъпала наведнъж
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:36 am

"Някой да метне нещо тежко по Серенити и Ши-чан!" викнах "Така не е честно!!!"
"Е, след като не можеме да настигнеме Серенити, то нека да надбягаме Сато!" засмя се Сора и забърза напред напрягайки мускули
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:37 am

Въпреки че ние бяхме с летателна сила и другите не изоставаха Сато която носеше двоен товар се движеше наравно със Сора, но въпреки това аз се окзах първа на стълбищната площадка отпред пред кабинета на директора
"Пеечеля!" със широка усмивка "Боже колко се раздвам че Серенити вече има крила"
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:39 am

"Ще видиш ти едни крила!" креснах аз и слязох от Сато "Искам реванш и този път Серенити ще тича както Сато и Сора!!!"
"Изобщо не си честна, Ши-чан!4 оплака се Мики и слезе от Сато като я зачеса зад ушите за награда
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:40 am

"Съгласна съм с Алекс и аз искам реванш!"
"Сато, за такова кутре се справяш доста добре" засмя се Сора и лизна Сато
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:42 am

"Всеки със предимствата си пред истонското зло няма да имате честна игра. А ако ви преследваше някой с крила а вие само тичахте..." близначките тръгнаха да възразяват но директора се появи на вратата и прекъсна
"Тя е напълно права никой не играе честно даже и аз. Заповядайте деца..."


Последната промяна е направена от mistik_mage на Нед Сеп 27, 2009 11:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:43 am

"Не съм кутре!"
"Че не си, не си" засмях се аз "Но сравнение със Сора си. Тя е все пак по-голяма от теб"
"И сега какво....Кой ще влезе първи?" попита Мики но изведнъж се появи директора "Заправете че питах" смотолевни тя
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:45 am

Тръгнах след директора, но на влизане подшушнах на Ши-чан "Виж сега, ако имаше враг нямаше да бягам а щях да се бия. Не искам повече да бягам"
Директора ни въведе в кабинета си а там ни чакаха повечето момчета.
"Лелее май яко сме го загазили щом всички са тук...."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:46 am

((Angel контролирай директора че нз какъв ти е замисъла просто започнах))
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:46 am

"Аха" кимнахме с Мики
спогледахме се с близнаците и накрая забихме поглед в земята всички с червени лица. Супер... само това ми трябваше.
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:48 am

И аз като близначките силно се изчервих и се загледах навсякъде но не и в Шики


Последната промяна е направена от mistik_mage на Нед Сеп 27, 2009 11:51 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:50 am

(( ооо скоро ще ми разбереш замисъла Драконовата Академия - Page 4 202915 ))

Застанах до Дийн и погледнах директора чакайки да зададе въпросите си. Стараех се да не гледам към Дийн, защото знаех че мойто лице щеше да придобие подобен отенък на този на близнаците....
`В прочем какви са ги вършели тия?` помислих си `Ето още една тема на разговори за по-късно`
"Деца, доста закъсняхте." каза ни спокойъно директора "Но сте направо подранили в сравнение с Аюми и Айдоу.... но както и да е. Нека ви съобща защо съм виизвикал тук пък вие после ще предадете на другите двама."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:52 am

"ясно" отвърнахме четиримата близнаци, спогледахме се очудено и отново забихме погледи в земята още по-червени и от преди
`мамка му, мамка му, мамка му` пищях вътрешно `Защо се чувствам така?`
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:53 am

Подтиснах един кикот но веднага секна защото Шики се приближи при мен и леко ме прегърна през кръста
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:55 am

"Слушайте ме сега внимателно" каза директора и седна зад бюрото си "Трябва да зададем нови правила за живот тук и вие ще сте първите така наречени `опитни зайчета`"
Директора махна небрежно ръка и пред бюрото му се появиха ддостатъчно удобни клесла за всички ни - ясен намек да насядаме на местата си и да се подготвиме за дълго конско и още по-дълъг разпит.... смръщих чело.
"Сядайте, сядайте не се притеснявайте!" усмихна се `шефа`
Погледнах към другите и тихо си седнах на креслото пред мен.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:56 am

Понечих да последвам примера и да седна към най крайното кресло обаче Шики ме дръпна да седна на това плътно до неговото като не пусна ръката ми.
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:57 am

"Честно да ви кажа изобщо не ми се иска да ставам ничие `опитно зайче`" казах и седнах на едно от креслата скръствайки ръце
Преди да седне обаче Мики не пропусна шанса си да подритне креслото ми за да ми припомни че трябва да се държа прилично.
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:01 pm

"Директоре прощщавайте но тъй като никой не е попитал искам аз да попитам как се развиват ещата с преследването на Кайто!"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:03 pm

"Спокойно, спокойно" засмя се директора добродушно "Нищо лошо няма да ви се случи... или така поне се надяваме."
"Надявате се?" попитахме в един глас с Дийн. В крайна сметка ми се наложи да го погледна "почваме да ставаме като близнаците" подшушнах му ядно
"Какво да направя като ми четеш мислите" отвърна ми той
"Да бе! Ти четеш мойте!"
"Стига, деца, после ще се карате." засмя се директора
"Ние не се караме" отвърнахме с Дийн отново синхронно
"Млъкни!" креснах му цялата червена но после не се сдържах и се засмях
`прощавай че го казвам ама мязате на стара караща се двойка` засмя се Лиош
`Млъквай или ще те удуша!` срязах го аз
"Та както казвах...ахъм... вие ще сте нашите `опитни зайчета` но не в буквалния смисъл" започна директора "От сега нататък вие ще имате задачата да се движите постоянно заедно. И не приемам не за отговор."
"Какво?!" възкликнах учудено
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:04 pm

"Как така да сме постоянно заедно?!" възкликнахме с Каору
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:05 pm

"ах Кайто за съжаление ни се измъкна" отвърна директора "Някоиот учителите и пазителите още го издирват, но както изглежда момчето умее да се крие"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:07 pm

"КАКВО?! А не не ене не!" реагирах малко високопарно и на двете новини но не изглежда Шики до мен да се притесни а само се усмихна леко
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:07 pm

"Не може просто да е изчезнал" каза Мики прекъсвайки роптаенето ни "Няма как да избяга толкова бързо"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:12 pm

"Освен ако няма пазител който да телепортира чувала съм за редки случчаи с такива сили..." продължих по сдържано
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 4 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: