Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
АвторСъобщение
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 11:55 am

Тичах из гората като от време на време се обръщах да погледна къде е Айдоу .Преди около 10 минутки бяхме получили много притеснителна информация,че един от забранените свитъци с магии е откраднат от академията''Непосредствено след като директорът е тръгнал да търси свитъка е изчезнал и той самият''обяснявах на момчето до мен докато тичахме към лагера,който вече се виждаше.По-голяма част от приятелите ни бяха там около огъня и се смееха на някой,но с пристигането ни целия смях секна ''Трябва да тичаме към академията ,откраднат е забранен свитък директорът също е изчезнал''казах и хукнах да събера нещата през това време Айдоу седна да обясни малко по-подробно случващото се на останалите.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 7:19 am

Щом чух какво каза Аюми веднага замръзнах на място `Дийн!!!` притеснено възкликнах свързвайки се с момчето чрез брошките ни
`Чух.` каза ми той привидно спокоен `Успокой се и прибери бързо нещата си - тръгваме по възможно най-бързия начин`
`Ще извикам Тенсай! Той ще дойде за отрицателно време!` съобщих му аз и хукнах да събера нещата си а по пътя се свързах с дракона ми, който бе отишъл на обучение в планините с още няколко дракона. Набързо му обясних какво става. `Идвам.` простичко ми каза той, но не прекрати кинетичната си връзка с мен за да може да следи по-лесно какво се случва при нас.
Тенсай-теки доста бе пораснал в последно време и сега на размер бе приблизително толкова голям колкото бе и Лоренс, дракона на Дийн.... но на Тенсай още му оставаше да расте - не бе достигнал пълния размер на своя вид. От всичките гоненици с Лиош и Изера тенсай-теки бе станал доста по-ловък и подвижен от събратята си от своя вид. Голям, силен и подвижен - Тенсай-теки се развиваше страхотно. Даже и учителите го хвалеха.
Набутах всичко в бездънната ми чанта и хукнах да намеря момичетата.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 8:17 am

Докато се обърна и лагера беше като след ураган всички летяха насам-натам''какво им каза че да ги раздвижиш така по бързата система''побутнах Аидоу.''Цялата история,която ти пропусна докато се държеше като вихрушка'' засмя се момчето.
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 8:42 am

Наща компания, ако мога така да сеизразя, се бяхме оттеглили малко настрани на лагера, но скоро след като чухме настъпилата суматоха се приближихме - лагера бе в пълин хаос. Всеки бързаше нанякъде и прибираше нещата си по възможно най-бързия начин. Артур както обикновенно раздаваше някви заповеди....
"Какво става тук, по дяволите!?" огледаха се Каору и Хикару.
"Не знам" казах просто.
"Ето я Нами!" каза Мики и ми посочи къде се намираше нашата приятелка в този миг
"аха" съгласих се аз "Ей там са и Айдоу и Аюми"
"И Дийн е тук...." казаха близнаците в един глас "Отиваме да видиме каквостава."
"И ние така." усмихна се Мики "Аюми или Нами?" попита сестра ми
"И двете" ухилих се аз
Мики се запъти към Аюми, а аз тръгнах към Нами.
"Какво става, Нами?" попитах, когато я приближих

~~~~~~

Мики приближи Аюдоу и Аюми "Ахъм... Аюми? Какво става? Защо е този хаос?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 8:52 am

Усмихнах се малко кисело на Алекс "Честно казано и аз не знам. Аюми и Айдоу дойдоха от Академията - директора и един от тайните свитъци са изчезнали. Имаме нареждане да се връщаме в Академията по възможно най-бързия начин."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 9:00 am

"...." и гледах Нами изумено. "К`во?!"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 9:02 am

"Аха... правилно си ме чула. И аз съм доста изненадана. Дийн отиде да разучи и сега чакам сведения."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 9:05 am

Приближих се към другите ''кого чакаме'' попитах с усмивка все едно нищо сеиозно не е станало.Тази суматоха ми се струваше в множко
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 9:31 am

С Мики гледахме малко учудено
"Как може да си толкова спокойна, когато директора ни е изчезнал!?" възкликнах аз
"Знаеш ли повече подробности относно случилото се?" попита Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 9:39 am

"Колкото по-бързо се прибереме, толкова по-бързо ще разбереме какво се е случило." каза Дийн, който се бе приближил до нас.
"тенсай-теки скоро ще дойде." информирах го аз "Алекс, Мики вие имате ли с какво да се върнете в Академията? Ако искате може да пътувате с мен и Тенсай. Достатъчно е голям за да ни издържи и трите."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 9:47 am

Много беше кофти така като си нямаш дракон. Да имахме поне един сега щеше да ни е по-лесно. Поне един.... трябваше с Мики да поработиме над въпроса.
"Няма да е лошо... стига разбира се Тенсай-теки да няма нищо против" каза Мики
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 9:51 am

Чух суматохата и започнах да събирам нещата си тъй като така или иначе щях да разбера какво става. От брошката ми се чу гласът на Шики:
"Будна ли си ставай директора е изчезнал..."
Аз не отвърнах само сложих чантата на рамо излязох извън палатката и прошепнах:
"Ти ти бързо прибери!" щтракнах с пръсти, а палатката се сви и се закачи за чантата на гърба ми. Отидох насредата на поляната и изсвирих силно с пръти. Анвийна кръжеше над лагера и кацна до мен
"Готова съм" провикнах се към Артур
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:09 am

`Няма проблем` каза дракона ми и кацна близо до нас `Качвайте се бързо и да вървим`
`Как мина обучението?` попитах го и се усмихнах
`Добре`
"Да вървим" казах на Мики и Алекс "Прибрахте ли си всичко? а Хикару и Каору?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:19 am

"Не знам..." казах тихо и се огледах за тях
"Аз ще се свържа с тях" Мики се отдалечи от нас и нежно докосна с ръка магическата си брошка
Малко се притеснявах за момчетата - и те, както и ние, си нямаха дракони.....
"Казаха че няма проблем да тръгнеме с теб" докладва ни Мики "Артур и един негов приятел са се съгласили да ги вземат с тях."
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:22 am

"Няма проблем да дойдат с мен" каза Дийн "Лоренс е съгласен"
`Кучка!!!!` писнах аз наум `Тях няма нищо против да вземе а на мене само миправи проблеми!!! Тъп дракон! Тъп Лоренс!!!`
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:24 am

"Ще им предложа" кимна Мики и се отдалечи
"Лелееее вие сте ни спасители!" засмях се аз
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:27 am

Бях се качила на дракона си и наблюдавах останалите. Вече бяха готови всички и се бяха групирали върху различните дракони. Потърсих по удобно място на люспестия врат на Анви и се захванах здраво защото тя се приготвяше за излитане
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:28 am

"Качвайте се и да потегляме." нареди Артур "Достатъчно се забавихме"
Качих се на Тенсай-теки и подадох ръка на Алекс за да може и тя да се качи на гърбът на дракона ми.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:37 am

Анвийна изпъна крилата си разтърси ги леко и замахна надолу. Прахта от земята леко се издигна и ние се издигнахме Анви задържа за момент и набра височина
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:40 am

Поех ръката на Нами и пъргаво се качих на гърбът на Тенсай-теки. "Мики! Побързай!"
Сестра ми се затича към нас и аз й помогнах да се качи "Момчетата са съгласни. Ей, сега идват."
И тъкмо казваше това, когато момчетата ни се появиха.
"По бързо нямаме цял ден!" подвикнах им аз хилейки се
"Добре де, добре. Идваме" засмяха се те
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:45 am

Тенсай се увери, че всички сме на линия и че се държиве здраво и силно замахна с огромните си крила. Издигнахме се и скоро той закръжа над лагера, чакайки и останалите. Аз му посочих Ши-чан и той се изравни с Авина.
"Ши-чан!" подвикнах аз "Знаеш ли някакви подробности?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 10:49 am

"Абсолютно никакви получих информация свише" засмях се иронично и погледнах към Айо дракона на Шики и самия Шики, които се подготвяха за излитане
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 11:01 am

"Накратко - директора и някакъв свитък са изчезнали" казах аз и погледнах надолу за да видя как се приготвят момчетата да се качат на дракона на Дийн.
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 11:06 am

"Ясно. Анви можеш ли да ми кажеш какво е времето около академията?" попитах с любопитство
"Хмм не мога да преценя има странна енергия, но от запад зад нас се носят буреносни облаци" каза
"Анви можеш ли да ги пренасочиш??" попита Артур внезапно изникнал пред нас
Анвийна изпръхтя "Да разбира се! Ще го направя по време на полета"
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 11:06 am

Всички се бяха накачили на драконите и потеглиха.Аз също потеглих,но по малко по-различен начин бях призовала силата на водата и сега карах сърф на една вълна .''Това е весело подвикнах на тези горе включително и Айдоу''смеех се толко силно че сигурно ме бяха чули и в академията вече''прецаквате се''
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 17 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: