Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
АвторСъобщение
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:54 pm

(( ъъъъ въпроса ми е следния - да се паникьосаме ли в опит да му помогнеме или може да му сритаме задника така че поне да има защо да се оплаква Драконовата Академия - Page 14 98645 ))

Станах бързо и разтърсих Нами в опит да я събудя докато сестра ми се грижеше за Аксел. "Нами ставай!" креснах й аз "Отивай да викнеш Широтскуки за да се погрижи за Аксел!"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:58 pm

(( хора аз трябва да ставам и тоя път сериозно....))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:59 pm

(( оки аре и аз ще зачезвам Драконовата Академия - Page 14 706493 надявам се пак да пишеме скоро ))
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 2:02 pm

((очаква се че в момента му вярват момичетата повече на него отколкото на близнаците и другите затова да шаш и паника и му вярваме въпреки че е леко неприятен а кога ще си туин във форума пак че да гледаме да сме тук за да пишем?))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 9:13 am

След като се разсъних достатъчно, за да видя изплашените лица на близначките и да усмисля думите им веднага се измъкнах от завивките и се затичах към палатката на Ши-чан... добре че не се отдалечила прекалено много.
"Ши-чан! Ши-чан!" викнах, когато връхлетях в палатката "Ставай Ши-чан имаме проблем!!!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 10:01 am

Събудих се от виковете на Нами и я видях да дърпа входа на палатката ми. Дръпнах панталоните и за да и покажа че не съм в палатката
"Кажи си мъката, Нами защото ми се спи..."
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 2:03 pm

''Ставай веднага'' разбутах Айдоу '' нещо става чух викове'' тръгнах да проверявам.Видях в далечината всички момичета събрали се на куп и пищящи истерично.''Хей какво става подяволите'' почти изкрещях,за да ме чуят''събудихте цялата гора''.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 2:19 pm

"Аксел е цялият в рани!" креснах й и посочих към мястото където нощувахме ние "Ти се справяш за момента по-добре от мен в лечебната магия така че идвай!"
Излязох от палатката и се върнах при Алекс и Мики като казах на Аюми "Аксел се появи цялия в рани!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 9:37 am

Веднага скочих щом чух, че някой е ранен, наметнах суичера си върху широката тениска която ползвах за пижама и пооправих малко извехтелите, избелели широки дънки които допълваха среднощния ми тоалет и бързо се насочих срещу насъбралата се тълпа около Аксел:
"Отдръпнете се отдръпнете се бе хора..." викнах и избутах няколко човека. Всички бяха будни Мила седеше отстрани облегната на едно дърво не изглеждаше да и пука какво беше станало просто беше равнодушна. Тя просто държеше ножа си и прокарваше леко пръст по острието
"Въпрос на време беше някой да го подреди добре " гласът и беше също толкова равнодушен, но всякаш в него се таеше скрита злоба, за което ефектът на ножа подсилваше. Потреперах от блясъка в очите и знаех че има лоши спомени от Аксел всички разказваха, че преди години двамата са се познавали и между тях се е случило нещо, но никой не знаеше какво...
"Мила, моля те, не искам да имаме още един ранен... " измъкнах леко ножа от ръката и и тя се насочи с досада към палатката си
Надвесих се над Аксел, който мрънкаше нещо а на свой ред и аз замрънках
"Защо трябва да те спасявам?... дълг... ще си ми задължен до живот..."
"Наистина ще е така..." промърмори той и хвана ръката ми. Измъкнах ръката си и започнах бързо да претърсвам паметта си за ефективно и бързо заклинание за лекуване. Първо се заех със кървящите му рани, които не бяха много. Артур направи бърз преглед докато аз се грижех за кървенето на главата му
"Има две счупени ребра, ръката му трябва да се намести... останалото са само натъртвания" останови той
"Така кървенето ще се справим с него, разместената ръка тъй като аз не знам заклинание за притъпяване на болката, а нямаме морфин..." при последната дума всички които не идваха от реалния свят ме погледнаха учудено
"Дълго е за обясняване хора" казах и завъртях очи "Трябва да обездвижим ръката... Нами опитай се да направиш четири дъски нека някой ти помогне ако не успееш сама. Алекс и Мики потърсете нещо с което да пристегнем шината"
"Някой да ми донесе бинт трябва да пристегнем ребрата му и ще се наложи някой да се върне принудително от лова за да заведе Аксел"

"Реките се стичат
чисти, кристални
Но червени те не трябва да са
тез реки толкоз червени
те трябва да бъдат така уловени
в мрежата златна на туй същество..."

ръката ми се намираше над кървящата рана на главата му щом изрекох заклинанието кръвта бавно започна да се връща към раната а миг след това, раната се затвори като остана малък белег всякаш от зашито. Донесоха ми бинт и аз превързах главата му. Аксел се свести и изстена от болка
"Не мърдай може раните ти да не кървят, но не съм чародейка и не мога да ги изцеря напълно. Синините и натъртванията ще трябва да се лекуват сами аз не съм толкова опитна, същото се отнася и за ребрата ти. Ръката ти ще наместим и малко ще боли " Аксел ме погледна скептично с изписана болка на чертите му "Добре де ще боли повече от това"
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:24 am

"Нещо с което да стегнем шината, нещо с което да стегнем шината..." повтарях докато с Мики преравяхме багажите си "По дяволите що не се сетихме да вземеме бинт или нещо подобно!"
"Следващия път ще знаеме!" викна ми сестра ми и извади една блуза "Ако я нарежеме на парцали ще свърши работа!"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:31 am

"Нямаш проблеми с дъските ако искаш ще те снабдя с толкова че цяла къща да можеш да си построиш" казах и се приближих към най-близкото дърво "Алекс, мики!" викнах на близначките преди да се потопя в магията на друидите "В моят багаж има бинтове и разни други лекарства - вземете каквото ви трябва"


Дийн стоеше наблизо и наблюдаваше всичко - това никак не му харесваше......
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:32 am

''кой подяволите те подреди така''попитах скептично.Бях единствената не испаднала в паника.Този тип някакси не ми харесваше особенно.
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:34 am

"Ясно!" викнахме с Мики и бързо преровихме багажа на Нами - съвсем скоро открихме Нужните ни неща и се върнахме при Широтсуки носейки желаните продукти.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:37 am

Магията беше съвсем просто и скоро два от клоните на дъбът се бяпа превърнали в нужният ни брой дъски - гъвкави и все пак здрави.
"Ето, Ши-чан" казах и й подадох дъските.
Въпросът на Аюми ми се стори доста интелесен `Ама че то кой не би искал да му види сметката на Аксел - та той си го е заслужил... е поне в по-голяма част, но все пак..... малко ми е жал за него`
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:40 am

"Благодаря момичета.... Артур помогни ми повдигни го за да мога да прехвърля бинта през него ребрата трябва да са добре стегнати" Арту повдигна леко Аксел и той изстена прехвърлих бинта ързо и започнах да го пристягам така че да не го боли и да може да диша
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:43 am

"Този пак е намислил нещо" каза Каору на Дийн когато с брат му се приближиха към чернокосото момче
"Тоя тип почва все повече и повече да не ми хареска" изсъска Хикару "Ако това изобщо е възможно...."
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:49 am

Айдоу се приближи към момчетата,застанали на разстояние от случващото се и гледащи с убийствен поглед.''Дали случайно вие нямате идея какво се е случило''попита с шеговид тон и ясното съзнание,че е много близо до истината
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:53 am

Стоях до Аюми и наблюдавах как Ши-чан и Артур превързват Аксел....
"Те бяха..." измърмори Аксел през стиснати от болка зъби "Шики,... Дийн... и.... и...ах.... близнаците Хикару и К-каору"
`Какво?` Учудването се изписа на лицето ми и аз затърсих Дийн с поглед. Намерих го да стои наблизо и да гледа безразлично
"Вярно ли е?" попитах го използвайки брошката, която ни даде директора
Дийн не ми отговори, просто ме гледаше право в очите.....
"Вярно ли е?" попитах аз отново
"Причакаха ме в....в гората и ме нападнаха" разказваше Аксел "И аз не знам защо..."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:56 am

''Хх...сигурно си е имало причина''казах иронично.''А ти Нами се успокой ако можеше да се убива с поглед Дийн вече да е мъртъв''
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:57 am

И аз също като Нами слушах изумена. Че защо..... защо им бе на момчетата да пребиват така Аксел....
Погледнах към близнаците.... Каору избягваше погледа ми а Хикару гледаше към Мики.....
"Супер" промърморих намръщено "Просто супер"
"Само това ни трябваше" съгласи се сестра ми
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 12:01 pm

"Ние не сме виновни с нищо" каза Шики дъвсем тихо така че само момчетата чуха "Само малко го ступахме нямаше нищо счупено нито кръв"

Нами ми донесе дъските
"Кой ще намества ръката му" попита Артур
"Аз ще я намествам ти го дръж не съм достатъчно силна да го удържа"
Взех една от дъските и я подложих под ръката му другите две сложих от двете и страни и леко ги пристенах в краищата с бинтовете. Артур го прихвана леко а аз хванах ръката му и я натиснах. Аксел извика в неистова болка, аз бутнах леко ръката му за да я скача отново със ставата той отново извика целият беше червен заради болката затегнах отново с бинта и го оставих
"Готово сега го оставете да си почива"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 12:02 pm

"Аюми, хич не ми е смешно...." стисках юмруци и набързо разказах на приятелката ми какво ни бе казал на мен и близначките Аксел преди да се случи всичко това. "Вече не знам какво да мисля - преди смятах Дийн за свестен, но явно съм грешала.... как може да направи това... не ми пука какво говори за мен, но да седне и да пребие някого просто така......"
Отместих поглед от него и погледнах тъжно към момичето стоещо до мен "Кофти тръпка" казах и се усмихпнах кисело
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 12:05 pm

"Мдам... кофти тръпка" съгласих се аз и се обърнах за да си вървя когато видях че Аскел вече е наред
Мики не каза нищо и тихо ме последва......
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 12:06 pm

''Чакай,чакай...и ти повчрва на тоя тип вместо на Дийн..вобще попита ли го дали всичко това е вярно''нещо в цялата тази история не беше наред а чувсвото на антипатия към Аксел се усилваше.Какво ли мислеше Айдоу по въпроса и нали щеше да провери.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 12:14 pm

"Питах го преди малко чрез брошките... човека реши че просто ще си мълчи....." казах и се врътнах "Идваш ли?" попитах и кимнах към отдалечаващите се близначки "Ако искаш остани аз отивам с тях.... поне като сме депресирани да си се депресираме заедно"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 14 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: