Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:20 am

"Ми.... правиме си опити." засмях се аз "Но съм готова по всяко време да спря и да си направя една почивка"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:23 am

"Супер" казах й аз "Искаш ли да се поразходиме, че не ми се седи вътре?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:25 am

"Къде ти се ходи?"
Станах и бутнах една от книгите в чантата ми - можеше да ми стане скучно по някое време и щеше да е по-добре да си имам някакво занимание.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:26 am

"Първа и най-важна спирка - Закусвалнята! Още не съм закусвала и съм гладна" засмях се аз и излязох навън
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:32 am

"Ясно шефе" ухилих се и затворих вратата зад гърбът си "Може да си взема нещо за пиене, че нещо съм жадна"
Скоро вече бяхме в Столовата и аз си взех един голям натурален сок.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:34 am

Взех си закуската и се огледах наоколо "Ей, Нами, виж! Това там не са ли Аюми и Айдоу? Искаш ли да отидеме при тях?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:37 am

"Може" кимнах и се запътих към двойката "Дано само да не прекъсваме нещо" ухилих се аз
Когато наближихме приятелите ни ги поздравих радостно "Здравейте! Някви новини относно мисиите?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:39 am

"Добро утро и от мен" поздравих и аз и седнах от другата страна на Нами "Добре че Нами ми напомни напълно бях забравила за тях"
Върнете се в началото Go down
ivailo

ivailo


Брой мнения : 11
Join date : 23.02.2010
Age : 34
Местожителство : обзор

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:43 am

''Хей Ван мисля че малко прекали с наказанието този път''Кон и подсачаше весело около приятеля си'' всъшност ше искам да заснемем реакциите им като видят таблото''Ван дори не реаргира все едно беше сам закачи листа на таблото и се запъти към изхода.Кон се загледа след момчето, засмя се и зачете на глас написаното''всички момичета от първи курс да се заемат с патрула на севернат граница , всички момчета да се заемат с южната връзката между двата отряда ще се получава чрез брошките,а допълнителна информация ще се получава от трето лице в близос до академията'' подписа и печата бяха на секретарката на директора.Кон се замя отново и излеза да потърси приятеля си
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:46 am

Събудих се още в 4 часа от силно главоболие облякох си суичера с качулката и късите панталонки нахлузих маратонките и излязох да потичам. По пътя сред дърветата едва не се сблъсках с Шики, който тичаше полугол въпреки студа.
"Боже и сутрешната тренировка ли не може да ми мине без да те видя..." казах ядно, а той само ми отговори тихо
"Моля да не започваме от сутринта" сподави една прозявка "Искаш ли да потичаме заедно?" предложи което много ме изненада
"Ти сериозно ли?" попитах реторично и кимнах и тръгнахме да тичаме излязохме от гората и се насочихме покрай салоните. След едно бавно и леко тичане близо 20 мин започнахме да се отдалечаваме към езерото, там спряхме замалко.
"Пфю..." поех си дъх и клекнах два-три пъти "Връщаме ли се?"
След като чух шумното изпукване на врата на Шики той кимна и оправи тениската си. Поехме по пътя за връщане, но аз нарочно ускорих темпото, той го прие като предизвикателство и също ускори като ме задмина с близо метър. Напрегнах всичките си сили и се изравних с него но забелязах че и той се изморяваше изглежда бяхме на едно ниво що годе или поне така си мислех.... той ме погледна и с два по големи разкрача така ме задмина че ми се стори че няма да го настигна. Изцедих се, но пак го настигнах
"Който стигне последен носи закуската в кафето и прибира съоръженията в салона" тъй като и двамата бяхме дежурни в салона по прибирането на топки и други глупости предложих това и минах една крачка пред него той пак ме изравни и двамата видяхме Нами и останалите да влизат в кафенето и се насочихме натам бутнахме вратата и нахлухме заедно без да го разберем стигнахме до масата им и спряхме рязко със смях
"Кой беше първи?" попитахме в един глас останалите които ни гледаха малко странно като се чухме исбухнбахме в още по висок смях
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:47 am

"Как може да си забравила" изумих се аз и отпих голяма глътка от сока ми "Прощавай ми че го казвам, но понякога си доста отвеяна - директора липсва барабар с някакъв свитък, а ние седиме тука и зяпаме в пространството"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:48 am

''Здравейте,до колкото чух днес на таблото ще бъде сложена обява зи мисийте ни''отговори има Айдоу
''Здрасти и от мен,как сте днес мацки ''поздравих и аз усмихнато
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:50 am

Огледах новопристигналата банда запъхтени гадинки и се ухилих "И как така вие двамата заедно?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:52 am

(( скоро май ще ми се наложи да ставам, но нека се възползваме все пак от малкото ми оставащо време ))

"Здравейте" поздравих аз новодошлите и пак се обърнах към Айдоу "Чак днес ли? Мислех че ще излязат по-рано"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:56 am

"Сблъскахме се на сутрешния джогинг!" пак отговорихме заедно и се засмяхме отново
"Хахах никъде не мога да се отърва от него!" казах по тихо и седнах накрая на пейката, а Шики се настани до мен, приближих нос на сантиметър до него
"Пфюююю.... смърдиш...." помахах с ръка пред носа си
"Милейди и вие не оставате по назад!" отговори със смях Шики
"Е тук си много прав отивам да се изкъпя!" съобщих "До после хора..."
"Излязох пак с тичане!"
"Извинете ме и аз се оттеглям..." каза и Шики и тръгна след мен
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:58 am

''Аз пък си мислех че ще ни оставят малко в почивка''засмях се аз ''хей вие двамата''обърнах се към Ши ''сега няма поне за какво да се карате нали сте тук едновременно'' оленджих се аз
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:00 pm

(( то май и аз скоро трябва да ставам ако искам да си запазя живота))

"относно кой е пристигнал първи... ми не знам първа мярнах Ши-чан....." казах аз и отново отпих от сока си.
точно тогава брошката ми потрепери и аз чух гласа на Дийн `Добро утро`
`Добро утро` отговорих му аз `Какво има? Къде си?`
`В стаята ми` каза ми той `А ти?`
`Закусвалня. Искаш ли нещо?`
`Не мерси. Излязли са списъците с мисии, мисля да отида да проверя как стоят нещата`
Засмях се на това, което чух да си говорят Ши-чан и Шики "Ама вие заедно ли ще се къпете?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:03 pm

Макар и да слушах с половин ухо чух достатъчно че да се засмея "Е то, Нами, разстоянието от омразата до любовта е много малко"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:04 pm

Забележката на Нами посрещнах с хвърляне на едно мятане на прясно опечено хлебче по нея
"Не Нами!"

"ООО жалко" казах докато се насочвах към вратата "никой не печели баса а се надявах някой да ми сервира закуската и да поеме дневната ми смяна в салона!"
Когато Ши се отдалечи Шики отиде до Айдоу и му прошепна
"Не спечелих баса, но пък ще работя с красиво момиче..." смигна му и се отдалечи
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:07 pm

Вече се бях отдалечила, но все пак дочух забележката на една от близначките минах покрай плота взех едно хлебче обърнах се заднишком и го хвърлих по нея уцелих я точно както и Нами
"Хапнете си!" засмях се и излязох през вратата навън времето вече беше поомекнало
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:11 pm

Избухнах в смях и с лекота избегнах летящото към мен хлебче, което, съдейки по звука, май се удари в някой друг, който нададе вик на протест, но понеже не видя кой го замерва скоро млъкна.
"хехехе, Шики не се превъзнасяй" засмях се аз, когато подочух какво нашепна на Айдоу
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:13 pm

((е уцелих те де остави ме да си направя малкото удоволствие заради забележката Are you real ))
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:13 pm

( тен-чан днес е в добро настроение на романа ли се дължи или да се притесняваме grin )

''Тя так ще каже,ама и вие сте едни притеснихте момичето вижте че почервеня'' обърнах се отново към Нами
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:14 pm

"Ши-чан" засмях се аз "Май трябва да поработиш над мерника си"
Приключих с закуската и погледнах часовника "Чудя се какво ли прави Мики.... Абе ще ходи ли някой да провери какви мисии имаме?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 12:17 pm

(( тен-чан бъде реалистична няма начин едно хлебче да ме улучи Драконовата Академия - Page 22 98645 Знаеш какви бързи рефлекси имам тъй че не си мисли че понеже сме в фентъзи свят ще се оставя н едно фентъзи хлебче да ме цафира Драконовата Академия - Page 22 98645 ))

Засмях се още повече на коментара на Аюми, но когато чух въпроса на Алекс се нацупих "Мързи ме...."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 22 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 22 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: