Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
АвторСъобщение
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 12:48 pm

Виа леко се намръщи на това което казаха момичетата "Ама момичетаааа това че са такъв вид че се лъжат по всичко не означава че нямат чувства!!!" зароптах аз "Виа скупа прибери се!" тя ме погледна един път доста въпросително повторих и отново, тя ме разбра и се върна в камъчето на гривната "И ако искате да знаете Виа разбира въпреки че за нея всичко е красиво... иии доста опасно този вид са безрасъдни често не мислят преди да действат затова пък владеят перфектно елементите си. Сега ме извинете ама трябва да разтегна спалния чувал изморена съм" бях малко обидена от реакцията на момичетата в ума ми прозвуча 'Мама... аз ли виновна... ти тъжна....' усмихнах се
'Не Виа не си ти'
'ИИии' радостното и гласче премина в равномерно дишане в ума ми и разбрах че е заспала
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 12:55 pm

"Въййййй" казах и си седнах пак на мястото "Не е нужно да ми се убиждате, не съм го казала с лоши мисли.... пък и можеше да чуеш ко стана тук ама ти нееееее" казах на Ши-чан и си легнах направо под открито небе нямаше смисъл да разпъвам палатката след като времето бе така хубаво....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 12:57 pm

"Извинявай, Ши-чан" завайка се Мики а аз мързеливо се излегнах на земята до Нами
"Дано и утре е така интересен ден както днес" прошепнах и се загледах в звездите над нас
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 12:59 pm

"Ще бъде интересен ако ние си го направиме такъв" казах аз ухилвайки се до уши "Чудя се каква ли бъркотия мога да забъркам утре..."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 12:59 pm

"Като те знам каква си лесно ще я измислиш" засмях се аз "Искаш ли помощ?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:00 pm

"Нима си доброволец за пакости?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:01 pm

"Е че кога не съм била" засмях се аз а Мики ме изгледа малко укорително макар че нямаше да може да ме спре и накрая, както обикновенно, щеше да се окаже и тя самата забъркана в бъркотията
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:02 pm

"Нямам нищо против малко помощ. Като измисля нещо ще ти кажа" Драконовата Академия - Page 13 72314
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:06 pm

Разпънах само спалния си чувал и се сгуших обаче нещо ми липсваше от известно време не бях виждала момчетата затова докоснах брошката 'Шики къде си?' никакъв отовор 'Хъх исках да се уверя че си досбре след патардията която се вдигна не разбрах всичко, но важното че Нами е добре'

-----------------------------------------------------------------------------------

Шики обикаляше насам натам докато се чудеше какво да правят с Аксел и едва не се спъна и не се просна на земята когато чу гласа на Ши в главата си а брошката му засвети
"Какво ще правим момчета?" попита той останалите
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:16 pm

"Предлагам да го зарежеме тоз глупак" каза Дийн и стана от земята където се бе настанил "Ако не си е научил сега урока с удоволствие ще му го предадеме още веднъж нали?"

~~~

Погледах още малко звездите, но скоро умората почна да си казва думата и очите почнаха сами да ми се затварят "Алекс, аз май ще лягам да спя че вече едвам гледам..." в момента в който казах това е вече бях потънала в сладката прегрътка на съня
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:19 pm

Бизнаците не казаха нищо а само кимнаха весело с глави и смеейки се се запътиха обратно към лагера

~~~

"Разбрано" Изглежда нямаше смисъл да казвам това, защото Нами вече спеше дълбоко.
Мики постла спалния си чувал до моя и скоро и тя заспа а аз останах будна. Видях близнаците да се появяват откъм гората. Те огледаха лагера, но аз се направих на заспала - не ми се занимаваше с тях точно сега.
Но честно казано мисля че бе грешка да затварям очи, щото секундиш по-късно вече сънувах как плувам в шоколадова река.... `мммм шоколааааад`
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:22 pm

(( абе хора няма да си ляьгаме насериозно нали? Драконовата Академия - Page 13 431959 ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:23 pm

(( поне за момента не Драконовата Академия - Page 13 98645 ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:23 pm

(( аааааа ок Драконовата Академия - Page 13 635844 чакай че аз почнах да са притисняам Драконовата Академия - Page 13 202915 ))
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:34 pm

(( хораа няма ли да пишеме!!? ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:34 pm

(( е кво да пишеме бре нали спиме Драконовата Академия - Page 13 98645 ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:35 pm

(( еми аре да ставаме - някой да ни събуди!!! Драконовата Академия - Page 13 98645 ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:36 pm

(( с кво ще ни будят бе - с ритник ли? Драконовата Академия - Page 13 98645 ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:37 pm

(( епа щом искаш и с това може Драконовата Академия - Page 13 98645 даже може аз да ти го уредя Драконовата Академия - Page 13 605354 Драконовата Академия - Page 13 202915 ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:38 pm

(( не мерси - ще пасувам Драконовата Академия - Page 13 386358 ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:39 pm

(( Драконовата Академия - Page 13 974960 ))
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:39 pm

Шики тръгна към лагера към по заобиколния път, а след като пристигна всички си бяха легнали като повечето по палатките. Той също си легна.

Аксел беше много ядосан от това което направиха останалите белезите не бяха видими и нямаше много синини
"Така сега ще видите вие..." Аксел се запъти препъвайки се към лагера и веднага видя останалите които спяха. Падна няколко пъти по пътя и накрая с пуфтене се стропооли пред импровизираните легла на близначките и Нами. Преди да пристигне се беше насинил доста качествено така че момичретата щяха да му повярват
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:42 pm

Мики чу строполяването на Аксел и веднага се събуди, но Алекс си спеше преспокойно
"Господи, Аксел, какво ти се е случило!?" възкликна Мики и се измъкна от леглото си като разтърси набързо сестра си
"Какво става?" попитах сънено
"Аксел!" отвърна ми сестра ми и посочи момчето точно до нас
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:45 pm

Нами съвсем неразбираемо измрънка нещо и се врътна на другата страна, завивайки се презглава....

(( мен нищо не е в състояние да ме събуди и обикновенно са ми казвали че ми е такава реакцията към шумовете нощем Драконовата Академия - Page 13 98645 ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:49 pm

Аксел се изкашля така всякаш щеше да пукне всеки момент направи се че се опитва да се изправи и отново се строполи на земята като този път се постара да се удари по стабилно без събудилите се да забележат
'Боже колко добър актьор съм' помисли си той самодоволно събра малко кръв от разкървавената си уста и се направи че я изкашля тялото го болеше но не беше въобще толкова зле колкото изглеждаше
"Кхх..." издаде някакъв звук и падна като в полубезсъзнание
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 13 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: