Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:31 am

(( тедиии пич ние сме най-долният курс бееее ние сме още в първи!!!))

"Няма нищо лошо" отвърнах аз на Алекс "И те имат право на малко почивка, питаш ли ги кво им е да са постоянно затворени в гривните"
"Не е чак толкова лошо" засмя се Лиош
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:33 am

"Добре" кимна Мики "Значи трябва само да се запишеме и всичко друго ще ни е наредено. Само че ще трябва да впишеме и имената на останалите"

~~~~~

"аха" кимнах в съгласие с Нами
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:37 am

Лежах на земята гледах в тавана и се чудех какво ли правят момчетата и може би брошката щеше да доизясни това.Станах и излезнах на терасата след разговор от 10 минутки с Аидоу накрая влезнах и обясних на момичетата ''мисля че трябва да се връщаме в залата според ония новите ще ни будат зададени мисии и ние не искаме да пропуснем най-интересното нали?''ухилих се на приятелките ми
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:38 am

((Яна скъпа има и от по долни класове ние се водим като 12 клас 1 курс има деца които са се развили по рано има и за тях уроци ))

Докато Шики и момчетата седяха и си говореха Кон мълчеше докато не се появи Ван всички млъкнаха и Кон изстреля всичко, което имаше да казва.

Аз се провикнах през брошката като чух че и Ван и Кон са навън а не вътре да въдворяват ред
"Ей не трябваше ли да сте вътре! Някой ще си плати за ужасното ми главоболие!" ядосах се добрах се до масите
"Максимус" гласът ми се увеличи и аз заговорих
"Ей малките ако не се успокоите веднага ще ви накрам да замълчите." всичко се утиши заради гневният ми изблик "Така сега ще изчакате господата Ван и Кон, които ще ви обяснят всичко. А аз изчезвам от тук..." скочих от масата и излязох

"Аз съм Шики..." каза той когато ги попитаха за имената а шумът от залата най накрая утихна въпреки че брошката беше натисната "това е странно" промърмори на себе си Шики
Върнете се в началото Go down
ivailo

ivailo


Брой мнения : 11
Join date : 23.02.2010
Age : 34
Местожителство : обзор

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:38 am

(аз трябва да изчезвам после ще наваксам)
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:39 am

((чакай малко взех да се обърквам нали Кон и Ван са при Шики и другите не вътре в залата ако не да поправям поста))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:43 am

"Както кажеш" свих рамене аз "Щом трябва да се записваме то това значи че нямаме особен избор"
Станах от пода и се протегнах "Почивката ни бе кратка, но поне бе почивка"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:45 am

"Оффф мразя като става така" нямах особен избор и станах от леглото "А като се запишеме какво ще правиме?"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:45 am

((ма то той май ви записа имената докато беше отвън с тефтера grin ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:46 am

(( той че ги записа записа ги ама ние нали не знаеме за това. Никой не си направи труда да му отвори вратата под носа Драконовата Академия - Page 21 98645 ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:47 am

''Според това което знам ще ни бъдат раздадени мисии''говорех им като вървях към вратата веднага след Нами и Алекс
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:50 am

Пазителите ми бързо се прибраха в гривната и аз излязох от стаята "Последния да затвори вратата" викнах през рамо и тръгнах спокойно към Главната зала
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:50 am

((а да вярно))

Излязох от залата с бръмнала глава
"О подяволите" спънах се и изпсувах 'подяволите ' тоя път си го помислих защото забравих да изключа магията за усилване на гласа "Минимум!" прошепнах и гласа ми автоматично си възвърна предишното състояние
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:52 am

"Кофти" измрънках и затворих вратата след себе си. Сато и Нострадамус вече се бяха прибрали обратно в гривната, така че спокойно последвах момичетата
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:57 am

(дами и господа и аз ви напускам ще се чуеме утре с повечето от вас)


Последната промяна е направена от tincheto на Сря Фев 24, 2010 11:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:58 am

((ти няма ли да изкараш Мики от залата grin ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:58 am

Влязох в залата с бойна крачка, записах се по възможно най-бързия начин и нервно се обърнах към момичетат "Сори, но аз изчезвам, страшно съм изморена и се нуждая от сън ако искате утре ще се видиме и ще се разбереме кой каква мисия е получил"

(( абе Иво ти ли ще ни даваш мисиите или ние да си ги измислиме))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 12:02 pm

(( няма да я изкарвам от там щото чака сестра си Драконовата Академия - Page 21 98645 ))

Последвах примера на Нами и бързо се записах. Мики стоеше малко настрани, но бързо я открих и с нея се върнахме в стаите си.

(( аз май ще да става.... ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 12:04 pm

(( абе то и аз мислех скоро да изчезвам.... ето ми го и извинението Драконовата Академия - Page 21 98645 Айде до утре и дано се сетиме тогава да напишеме нещо по-интересно че днешното беше супер скучно на моменти ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeСъб Фев 27, 2010 4:31 pm

Влязох отново в залата записах се и излязох по бързата процедура. Седнах и се облегнах на стената на залата и оставих лъчите на слунцето да галят лицето ми. Главата ме болеше, имах нужда от почивка, бях ядосана и отгоре на всичкото цялата нова информация. Беше взело да ми идва в повече. За пръв път си помислих дали да не се върна в моя си свят, но бързо се скастрих
"Тук е твоят свят глупаче!" казах си го тихо и зачаках другите сигурно вече бяха разбрали че трябва да се записват и са в залата
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 11:58 am

След като приключих с всичките глупости около записването се измъкнах навън и кимнах на Ши-чан "Аз изчезвам. Уморена съм и искам малко почивка. Ще се видиме утре"
Качих се в стаята си и след като се изкъпах се трупнах на леглото. Две секунди по-късно вече спях.....
~~~
Събудих се рано сутринта. Още не бях получила нареждания. Оправих се спокойно и се запътих към библиотеката. По пътя имаше доста префекти, които раздаваха нареждания на по-малките ученици, но мен никой не ме закачи.
Сора и Кирара крачеха гордо от двете ми страни, а Лиош се бе настанил на рамото ми - любимото му място. Тенсай-теки все още спеше, затова го бях оставила да си почине.
"Защо отиваме толкова рано в библиотеката?" попита Лиош "Още не сме закусили!"
"Трябва да върна едни книги" казах му тихо и потупах чантата си "И да взема няколко други. След това отиваме да закусиме, а по-късно може и да се срещнеме с другите."
"Да, те сигурно още спят" съгласи се Сора и побутна ръката ми с голямата си моцуна
"Глупави поспаланковци" изръмжа пренебрежително Кирара
"Недей така, щото и аз обичам често да си поспивам и да мързелувам" засмях се аз и погалих двуглавата Кирара
"Така никога няма да станеш 7мо курсничка" каза ми тя "Отсега нататък няма да ти давам да спиш по-късно от 9 сутринта"
"Освен събота и неделя" изкоментира Лиош "Те са задължителна почивка"
"Не е задължително" обърна се Сора към него "Ако е имало купон, то добре, но иначе защо да си пропилява времето в спане след като може да работи върху способностите си?"
"И все пак една почивка от време на време няма да ми се отрази чак толкова зле" казах им аз и влязох в библиотеката
Взех и върнах всичко нужно, и скоро се намирахме в Закусвалнята. Грабнах нещо за ядене за всеки един от нас и излязохме навън в парка.
След като закусихме направихме една обиколка на Академията. Пазителите ми тичаха наред с мен. Прибрахме се, изпънах се и се заех с изучаване на новите книги. Имаше интересни неща. Но определено ми липсваше практика.....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 7:34 am

Със стестра ми излязохме навън. Махнахме на Ши-чан за чао и отидохме в тренировъчната зала. Все още бе твърде ранор за да си лягаме и затова потренирахме малко бойните си техники.
Близнаците първоначално никакви не се забелязваха, но скоро ни откриха с помощта на брошките и накрая и четиримата се впуснахме в двубой един срещу друг в стил "всеки за себе си". Бихме се докато не грохнахме на земята, прекалено изморени, за да се помръднеме изобщо.
След една кратка почивка се прибрахме по стаите си с уговорката утре да се видиме по някое време.

~~~~~~

Сутринта спах до късно и мускулите ми доста ме понаболваха, но щом се пораздвижих и взех една вряла вана те веднага се отпуснаха и болката понамаля.
Мики беше станала отдавна и сега се занимаваше с домашните си....
Погледнах с отвръщение купчината тетрадки и учебници на моето бюро. "Няма начин да ме накараш сега да си напиша домашното." промърморих под нос " Отивам при Нами" заявих на Мики и излязох по възможно най-бързия начин, преди тя да се усети, че не съм си научила. Сестра ми беше прекалено стриктна на тази тема, а мен никаква ме нямаше в ученето.
Запътих се към стаята на Нами и скоро почуках на вратата "Нами, може ли да вляза?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:00 am

"Влизай влизай" казах аз и оставих перото на място като се протегнах
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:14 am

"Здрасти" ухилих й се аз когато влязохл Обаче като я видях седнала на бюрото нна което имаше купчина книги и бързо ми умря ентусиазма "Само не ми казвай че и ти учиш........."
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitimeЧет Мар 11, 2010 11:16 am

Не можех да повярвам на ушите си.Айдоу ме измъкна от общежитието още в 6 и то само защото бил разбрал,че сме били излезли когато ни казали да седим в залата.Изчете ми двучасова лекция и сега благопулучно млъкна.Мълчанието трая 10 секунди защото аз избухнах...от смях.Мама не ми беше чела такива лекции за морално поведение.В край на сметка той също се засмя прегърна ме и двамата тръгнахме към стола да закусим
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 21 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: