Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:16 am

"Какво се разбира под НАДУВКА?" попитах аз правейки физиономия и надувайки бузите си като балон опитвайки се да не се разхиля
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:18 am

"Изнежена фръцла която ще се оплаква 'защо няма балончета в джакузито, оуууу счупих си нокъта, ах какво да облека....' това е пълна трагедия не съм създадена да съжителствам с подобни хора, даже съм алергична към тях." казах имитирайки
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:20 am

Нацупих се "Ама то си е гадно като си счупиш нокъта!" измрънках и веднага избухнах в смях
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:22 am

"аз нокти много не успявам да поддържам затова вече не им обръщам внимание когато се счупят" изкоментирах вяло
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:25 am

"Аз мойте ги поддържам от време на време. обичам да се лакирамч понякога" усмихнах се и застанах през бюрото на рецепсионистката "Добър ден." поздравих я с чаровна усмивка "Аз съм Нами а това е Широтскуки" казах кимвайки към момичето до мен "Нови сме и още не знаеме къде са стаите ни. Бихте ли могли да ни опътите моля"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:28 am

стигнахме до рецепцията а рецепционистката ниска жена с очила ни даде по една папка с програмата карти на училището отвътре и отвън и ни пръждоса и продължи да си чете книгата, каза ни също че вече е дала ключа на някакво момиче и че сме три в стая
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:34 am

"Извинете госпожо, вие така и не доуточнихте в коя точно стая сме" понахалствах аз
Жената ме изгледа малко накриво но ми отвърна "Намер 303"
"Благодаря ви" усмихнах се и се обърнах кръгом към Широтсуки "303, добре и явно сме 3.... мило. Нямам търпение да видя другата ни съквартиранка" взех си куфарите и тръгнах към стая 303 на 5 етаж.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:36 am

"Боже 5 етаж те знаят ли какво е да се качваш до там о божееееееее защо аз " започнах да театралнича
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:42 am

"Стига си се коркала не виждаш ли че има асансьори" затеатралничах и аз махайки с китка тип гей "Недей така бе муцко, не се коркай"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:44 am

"не се коркай? ХАКУНА МАТАТА! ТИ ГОНИШ" викнах и се шмугнах в асансиора а този до моя тъкмо беше пристигнал
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:46 am

Скочих в съседния асансьор и натиснах копчето за петия етаж няколко СТОТИН пъти "Ще те бия!!" изкрещях когато се затваряха вратите
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:51 am

натиснах копчето бързо, но чудно защо когато стигнах горе видях че излизаме по едно и също време от асансиорите "Хм явно се движат заедно!" затичах се към вратата на стаята и Нами също, там се сбутахме, а вратата поддаде и с гръмовен трясък влетяхме във стаята. Изпаднах в истеричен смях започнах да се търкалям на зземята в опит да си поема въздух...
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:51 am

"Ще те бия!!" чух гласат на момиче да се провиква някаде по коридорите. "Хмм това трябва да са те, другите стаи а са вече пълни" мислех си аз докато обличах една червена блузка с голо пъпче и широки ракави на която пишеше "опасност за околните" и се запътих да ги писрещна все пак "Важно е пъвото впечатление" замалко да се разсмея от собсвените си мисли ...
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:53 am

"Хахахахаха Хииииииииииииииииииииииииииииии" изскимтях в опит да вдишам "Ши-чан ти си луда!!! Какво ще си помисли съквартирантя за нас хахаха"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:56 am

"Хмммм какво ли хахаахааха ще си помисли хахахахаах хмммммм примерно хахахааха че сме ....................................................... луди хихихихихихи хахахахахаха" продължавах да се заливам от смях
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 9:58 am

Стоях на около две крачки от моничетата на земята и се чудех как да реагирам 'мои тип са' помислих си с дяволита усмивка която неоспях да прикрия "Мнеее'" казах малко по симничко че да ме дочуят "Мисля че ще се разбираме прекрасно" зачвих като умивката ми стигаше до уши
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:01 am

"Хахаха ама хаха ние ха не сме ли" продължих да се тъпркалям на земята "Трябва ми въздух" изскимтях отново
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:04 am

"о.О ЗДРАВЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ! " Извиках аз и станах на крака за да се здрависам с новата си съквартирантка а като видях какво пише на блузата и и показах периферията на ръкава си на който пишеше "Луда за връзване скита из града лудите да сигнализират като я видят" беше написано с доста дребен шрифт
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:05 am

Извих глава така че да мога да видя момичето над мен "Здрасти" ухилих се като кретен "Аз съм Нами"
Едвам си вдигнах дупето от земята. Въздух не ми достигаше и ми се наложи един час да се мъча да си наваксам с изгубения кислород "Ти ли си ни съквартиранката? Сори за тъпото влизане. Не трябваше първото ни представяне да е такова ама с Широтсуки малко се отнесохме... пътят беше дълъг"


Последната промяна е направена от Angel_dice на Пет Фев 13, 2009 10:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:08 am

Разсмех се " Сега вече няма как да е скучно тук, замалко се притесняват че ще ми пратят някои нормален" казах шеговито. "Аз съм Маи мейду другото, много ми е проятно" продълйих натъртваики "ммного"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:09 am

"Приятно ми е да се запознаем аз съм Широтсуки, викай ми какво поискаш Тсуки, Широ Нами вече ми вика Ши, ;) доста е иронично нали? " усмихнах се сърдечно на момичето
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:09 am

"Ой човек ти не може да си Нами!" изкрещях аз "Аз съм Нами! Само аз мога да бъда Нами!!!!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:13 am

"Ехехе.... та както казах... АЗ съм Нами" станах и огледах стаята "Симпатично местенце. Като гледам има три бани с тоалетни в тях така че поне в тази абласт няма да имаме проблеми. Летлата са голямки.... Супер!!!!! Заплювам си онова на ъгъла до стената и прозореца!!!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:15 am

"пу за мен е леглото хамак" видях го беше огромно като обикновенно легло само че висеше от зематя на половин метър имаше и преграда за да не се пребиеш 'да бе като знам какъв идиот съм ще падна през нея' помислих си
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 10:17 am

Изгледах новото легло на Ши-чан и леко повдигнах вежда "Аз на такова нещо не се качвам"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 2 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: