Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторСъобщение
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:15 pm

"Така първия картон е на Айдоу!" Доктора се огледа да види реакциите и веднага забеляза светналите очи на Аюми "Има изгаряния, но не са лоши предимно по гърба и рамената тъй като изглежда се е хвърлил върху Аюми" Морган беше чувал за тази група от момичета и момчета и живо се интересуваше от тях затова и знаеше имената им "Като цяло му няма нищо вече идва веднъж в съзнание и единствено чувството му за чест е малко накърнено... защото не го оставихме да се изправи"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:17 pm

"Абе то ако само честта му е накърнена ще е хубаво" иронично подметнах аз
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:17 pm

"Съгласни!" отвърнахме групово със сестра ми
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:23 pm

"Деца колко съм невъзпитан казвам се д-р Морган и както изглежда продължавам с обясненията. Така следват Хикару и Каору. За голямо съжаление те са по зле още не са идвали в съзнание и са с първа степен изгаряния. Сестрите се грижат за тях а в съзнание не са идвали защото ги тъпчат с болкоуспокойтелни, обезболяващи и малка доза санотворни билки за да могат да спят. С две думи Стабилизирани са!" погледна и двата картона отново и след това близначките "Ще можете да ги посетите по късно..." каза но продължи строго "само Мики и Алекс все пак близнаците трябва да си почиват имате много героични гаджета..." вметна небрежно
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:26 pm

"Гаджета!?" изчерви се Мики а аз писнах "Ние не сме гаджета!"
Но вътрешно се радвах че са добре "Кога ще можем да ги видим?" попитахме групово с Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:27 pm

"Не знаех че сте си гаджета" подкачи5х ги аз "Тц тц тц, а аз си мислех че ще ми кажете та нали сме приятелки"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:28 pm

"Нами затваряй си устата!" креснах й аз цялата почервеняла
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:28 pm

"Хе-хе-хе" захилих се аз с злобарска усмивка на лице "Някой май се изчерви!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:36 pm

Морган не обърна внимание на писъка на Алекс, но се усмихна на изчервяването и на двете въпреки негодуванието им "Ще можете да ги видите след като прегледам всички и приключа тук!" каза и отметна настрана за да открие следващия картон "Ам така следващия е Дийн... хмм..." мърмореше си докато гледаше своя картон "Ами да кажем че е най-лошия пациент с който са се оправяли сестрите някога даде единствено да му превържем ръката постоянно упорстваше и не искаше да легне. Доста е упорит дадохме болкоуспокоителни и сега си играе с един нож в стаята оставихме го сам защото започна да използва мед сестрите като мишени..." Морган изпадна в кратък кикот после се овладя "Горките те! Можете да отидете да го видите ако не ви е страх че ще станете жертви на лекото му раздразнение! Боже при това никой не му е казал че никъде не могат да намерят Кайто който вече се издирва от половината учители..." каза и се загледа във следващия картон а сърцето на Ши всякаш прескочи два удара
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:40 pm

Гледах доктора в продължение на няколко минути... изражението ми сигурно е било много глуповато.
"Той.. той си играе с нож? И ползва сестрите като мишени?"
не можах да се сдържа и усмивката бавноу, но много упорито си проправи път по лицето ми докато в един момент не избухнах в истеричен смях а по лицето ми се стичаха сълзи поради залялото ме спокойствие. Дийн бе добре.... и ползваше сестрите за мишена.
"Май сега е най-удобния момент да му отида на гости да видиме колко съм добра в това да избягвам мятаните по мен студени оръжия! Ще е добра тренировка... ако оцелея"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:42 pm

"Това наистина трябва да се види" засмях се и аз заедно с Нами "Да се бях сетила и аз да ползвам сестрите за мишени!"
"Мисля първо да видя Хикару и Каору, после ще навестя и другите." отвърна сестра ми
"Мдам, трябва да им благодариме. Заради тях двамцата сега ние сме почти без драскотина" усмихнах се аз
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:48 pm

Докторът погледна Нами тип Изчакай да приключа може да бъдеш от подкрепа. "Сега за състоянието на Шики. Давам направо Ши ти така или иначе видя състоянието му оказа се зле. Няма трайни изгаряния но има вътрешни кръвоизливи тъй като топката е била магическа, а той е стоял опасно близо. В момента е в операционната и се бори за живота си. Изтощен е от усилията да удържи Кайто. Все пак силите му са съвсем нови за него. Дори да успеем да увладеем кървенето не се знае дали ще преживее треската която неминуемо ще последва заради магическото изтощение..." докторът замълча а Ши наведе глава а по лицето и се стичаха сълзи
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:49 pm

(хей тед тва е добра идея.Следващия път като ме затворат в оная проклета болнична стая искам да ми донесеш нож да ползвам докторите за мишени,щото сестрите са готини и ми е мъчно за тях grin )
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:50 pm

Настъпила бе гробна тишина.... лоши новини.... много лоши.
"Докторе няма ли как да му помогнеме? Не може ли да му прелееме от нашите магически сили? Моите не са особено много, но все ще му помогнат поне малко...."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:51 pm

Пристъпих към Ши и поставих ръка на рамото и .Можех да си представя как се чувства.Та ако беше Айдоу бих откачила''Ще се справи и ти ще се справиш и двамата сте силни и ще преодолеете това за да станете още по силни''казах и тихо
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 12:52 pm

С Мики се спогледахме и казахме "И ние сме съгласни да дадеме част от енергията си! Все пак Шики ни спаси!"

-------

https://tensai-teki.bulgarianforum.net/viewtopic.forum?t=219
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 40 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 40 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: