Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:04 am

Нами и Сора ми се появиха от нищото с крясъци.
Доста ме изненадаха честно казано.
"Какво става?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:04 am

"Директора се е върнал в Академията!" засмях се аз и слязох от гърбът на Сора
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:05 am


"Сериозно?" попитахме едновременно със Сато
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:05 am

"Аха." ухилих се аз "Дийн ми каза. Хайде да намерим Мики и да тръгваме към Академията!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:06 am

"Ами другите?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:06 am

"Пратих Лиош и Кирара да намерят Аюми и Широтсуки. Новите момичета ги няма никакви - сигурно вече са разбрали новината"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:07 am


"И не са ни казали?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:07 am

"Ми... не знам... възможно е..."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:08 am

"Кучки" изръмжах под носа си "Още от началото не ги харесвам - само ни командват и се мислят за много велики"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:08 am

"Зарежи ги тях. Да тръгваме! Знаеш ли къде е Мики?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:08 am


"Да" казах и се метнах на гърбът на Сато "Не е много надалеч. След мен!"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:09 am

Метнах се и аз на гърбът на Сора и тръгнахм след приятелката ни
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:10 am

Намерихме Мики за отрицателно време. Чрез блошката се бях свързала с нея и й казах новината. Тя ни чакаше по пътя за Академията и се усмихваше. "Здравей Нами!" поздрави Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:10 am

"Здрасти Мики" ухилих се и аз
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:11 am

"Хайде сестро да вървим!" засмях се аз и помогнах на Мики да секачи на гърбът на Сато "Ще ни издържиш ли и двете?" попитах аз вълчицата си "Пътят до Академията не е кратък"
"Няма проблем" каза Сато и се затича напред
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:11 am

"Ой! Чакайте ни бе!" викнах аз след близначките и Сора се затича да настигне другата вълчица.
Скоро бяхме на главният вход на Академията и честно казано явно доста хора бяха чули за завръщането на директора - двора беше пълен.
Секретарката на Директора бе застанала на входа и използвайки магия за увеличаване на гласа казваше на новодошлите да се приберат по стаите си спокойно и да дойдат на вечеря в Залата на Сребърните и Златните. Тази зала се ползваше само за специални слечай, но също така бе едно от малкото места на които можеха да се съберат всички ученици наведнъж без да се притесняват за това дали ще настъпят някого или че някой ще им изкара въздуха с лакът.
"Лелеее. Досега не съм влизала в залата на Сребърните и Златните" възкликнах аз
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:14 am


"Нито пък ние" каза Мики
"Явно стареца ще държи реч или нещо подобно" отвърнах аз замислено "Няма друга уважителна причина да ни събира в оная огромна зала."
"Не знам" каза Мики "Дано само всичко се оправи и да престанат тия патрулки на околностите на Академията"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:14 am

"Защо бе?" засмях се аз "Патрулките не бяха чак толкова лоши"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:15 am

Двете с Мики изгледахе Нами така сякаш й бяха изникнали две глави и осем чифта ръце
"Да права си" казах иронично аз "Не бяха лоши - бяха направо кошмарни! Щях да си умра от скука!"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:16 am

"Ха-ха-ха" засмях се аз "При мен пък не. Даже патрулките се оказаха много полезни"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:16 am

"Как така?" попита Мики
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:17 am

Набързо разказах на момичетата с какво съм се занимавала през цялото време и им казах че имаме доста време до вечеря и аз смятам да го употребя полезно "Отивам да се изкъпя и оправя" казах им аз "Трябва да сме в прилежен вид като се явиме на вечеря. След като се оправя ще дойда до вашата стая ако искате да ви взема и да отидеме заедно на вечеря"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:17 am

"Добра идея" казахме със сестра ми и след като се сбогувахме с Нами отидохме в стаята ни да се изкъпеме и оправиме.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:18 am

Изкъпах и себе си и Сора. Лиош и Кирара още ги нямаше тъй че за тях щях да се погрижа по-късно. Облякох една от по-хубавите ми рокли - зелена с красиви бродирани по нея златисти нарциси. Исках да изглеждам добре и затова и оправих косата си като я вдигнах на изискан кок и оставих няколко кичура на падат нежно по раменете ми. Грим сложих съвсем малко само колкото да подчертая очите си и устните, но и от повече нямаше нужда.
Закачих брошката на роклята си, взех си "бездънната" чанта като промених малко външния й вид за да подхожда на роклята и излязох да взема близначките. Тъкмо като стигнах края на коридора се сетих, че не съм си сложила почти никакви бижута а и бях забравила да се напръскам с парюма, не че ми трябваше парфюм имайки предвид нежния аромат на душгела, който ползвах, но въпреки това се върнах в стаята си, пръснах се малко с парфюма и си сложих обиците и два пръстена по един на всяка ръка. Повече бижута не ми трябваха - гривната с пазителите и верижката с висулката от люспа на Тенсай-теки ми бяха достатъчни. Тенсай-теки бе научил, че ако ми изработи сам верижка с висулка ог някоя негова люспа така ще може винаги да се магипортира до мен. Така винаги щяхме да сме заедно. Откакто ми бе подарил верижката не я бях сваляла и нямах и намерение някога да я сваля. Дракона ми бе излъскал и оформил люспата си така че да прилича на медальон с неговия лик в средата. Бях съобщила на Тенсай за завръщането на директора и той ми каза че е разбрал за това малко преди аз да му съобщя и че в момента с останалите дракони идвали към Академията да отпразнуват завръщането му.
След като се подсигурих, че съм свършила всичко нужно се запътих към стаята на близначките и почуках на вратата им.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:19 am


В момента в който сестра ми се изнесе от банята аз се нанесох. Единствената ми молба беше Нами да се позабави малко, за да мога малко да покисна във ваната ама не се надявах прекалено много. изкъпах се, радостна че успях да покисна половин час и после набързо се приготвих. С Мики бяхме на мнението, че за да ни събират в толкова известна зала, и то известна не с друго, а с престижа си и с това че не се използва просто така, ни наведе на мисълта, че трябва да си приведем прилежен вид и да изглеждаме добре. Този път решихме да сме различни и аз облякох черна рокля дълга малко под коляното. Долу бе леко разкроена така че да не прилепва по мен, докато горе очертаваше прекрасно формите ми. Малко грим, бижута, прическа, парфюм и вече бях готова. Мики бе облякла бебешко розава рокля подобна на моята, но с червена роза закачена на едната презрамка. В центъра на тази роза бе сложила брошката си, което ми напомни да закача и моята на място.
Двете бяхме готови и не след дълго някой почука на вратата.
"Влез" подвикнах аз знаейки, че е Нами
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 26 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 26 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: