Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Next
АвторСъобщение
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:41 am

"Миии не знам Нами...." гласът ми беше пълен с ирония "Може би аз хич няма да остана за да слушам пък и Шики ще разбере скоро няма да ме заболи пръста да натискам брошката..." отново се изхилих беше ми страшно готино
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:43 am

"Ок ок оставай и го мъчи колкото си искаш" засмях се аз "Среща в мойта стая като приключите с всичко" казах и тръгнах след Аюми и Алекс "Чакайте ме момичета, аре в мойта стая" предложих аз
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:46 am

"Благодаря че остана" усмихнах се на Мики
Чудех се как да се обърна към новите момчета все пак трябваше да ни пообяснят туй онуй но те бяха изчезнали някъде огледах се: провираха се сред тълпта за да отидат до дългите маси за да изяснят положението на всички само се чудех как ще ги чуят трябваше да използват магия че да може да се чуе сред тая тълпа
Върнете се в началото Go down
ivailo

ivailo


Брой мнения : 11
Join date : 23.02.2010
Age : 34
Местожителство : обзор

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:47 am

''Хей Ван част от момичетата се измъкват от залата''каза момчето''но това не е нещо което да не си очаквал нали?''погледа му потвърждаваше опасенията на Кон''какво си замислил?''продължи да говори но получи за отговор само ''ще видиш''
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:48 am

"Навита" засмях се аз и кривнах по коридора в посока стаята на Нами

~~~

"Наистина ли смяташ да го измъчваш през цялото време, Ши-чан?" попита Мики
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:50 am

Притесних се твърде дълго чакахме в залата а мен започваше да ме заболява главата от цялата глъчка и напрегнатост от брошката се чу гласът на Шики
"Е изглежда май няма да съм единствения с главоболие а..." тонът му беше пълен с подигравка изведнъж ми се прииска да изредя една първа страница на една черна книжка която доста изразяваше сегашните ми чувства към него...
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:52 am

(( теди дали пък не се сещам за коя черна книга говориш Драконовата Академия - Page 20 98645 Да се опитам ли да ти намеря цитата?" Драконовата Академия - Page 20 98645 ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:52 am

''Аз също нямам против,какво ще правим там''знех че ще е нещо весело защото беше породено от главата на Нами все пак
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:53 am

((ако успееш ти правя евала eyes on fire grin psihopaaat леле Иво какво си замислил не знам но пречувствам че е нещо страшничко Ny Hi Hi Hi Hi ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:58 am

(( сори пич не мога да я намеря Драконовата Академия - Page 20 129121 ))

Засмях се и поведох момичетата към мойта стая. Скоро пристигнахме и аз отворих вратата със замах.
"Искате ли нещо за хапваме или пийване - имам запаси?" попитах и започнах да ровя в един от шкафовете
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:01 am

(( за ква книга става на въпрос?))

"Имаш ли шоколад и кола?" попитах и се тръшнах на голямого й легло

~~~~

"Ши-чан добре ли си?" попита Мики "Изглеждаш ми малко бледа. Ако искаш излез аз ще изслушам всичко и после ще отида в стаята на Нами"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:02 am

"Пффф мисля да дам секунда почивка" промърморих и махнах пръста си от брошката "не няма нужда ще остана просто се драня на някои хора" констатирах и се облегнах на стената зад себе си "Точно сега предпочитам да съм тук"

------------------------------------- При момчетата отвън----------------------
"Пфиу ужасния шум най-сетне спря" Шики се просна на зелената трева "вие за какво излязохте от залата за да стоите прави ли" подметна той на останалите от групата


Последната промяна е направена от mistik_mage на Сря Фев 24, 2010 11:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivailo

ivailo


Брой мнения : 11
Join date : 23.02.2010
Age : 34
Местожителство : обзор

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:03 am

Докато Кон обясняваше задачите на момчетата Ван се зае с проследяването на момичетата и когато те влезнаха в една от стаите момчето спря и най-невъзмутимо извади от джоба си един тефтер и почна да пише в него
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:05 am

(( една книга на Константин Вампила дето е пълна само с псувни и то доста цветущи Драконовата Академия - Page 20 98645 ))

"Е ако от това нямаше, то що за запаси бих имала" зсмях се аз и извадих нужното и в малко повече, понеже усетих силното желание на Лиош и той да си хапне. Гадината излезе от гривната ми и грабна един от шоколадите като след това кацна върху гардероба и захапа лакомо находката си.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:07 am

"Какво предлагаш?" засмяха се Хикару и Каору

~~~~~~~

"Евалата!" писнах весело и грабнах и аз един шоколад "Но ще ни трябват чаши"
Щракнах с пръст и измагъосах набързо няколко чаши. "Наскоро научен трик" засмях се аз изпълчвайки се гордо

~~~~~~

"Дано започнат скоро" каза Мики замислено
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:08 am

"Свободен съм" каза Дийн, който небрежно се бе облегнал на стената
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:09 am

Последвах примера на Лиош и грабнах един шоколад и го захапах ''не знам за вас аз съм в рая''
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:12 am

(( А кон какво им пбяснява на момчетата трябва да реагираме все пак sweetdrop или имаш намерение да ни просветлиш по късно ))


"Ами предлагам... по--" Шики скочи като ужилен и се хвана за главата "По дяволите тази Ши искрено иска да ме убие" опита се да прогони шума но не се получи
"Предлагах почивка ама вие решете съгласен съм на всичко, което не изисква голямо съсредоточаване поне не в момента. Момчета радвайте се че момичетата ви не ви правят такива номера"

-------------------------------------------------

"Ти си го заслужи ТЪПАК!" измърморих на брошката аз

----------------------------------------------------

"Гааах това ще ме побърка както и да е..." каза Шики и се отпусна пак на земята

-------------------------------------------------------------------

"Дано" отвърнах на Мики
Върнете се в началото Go down
ivailo

ivailo


Брой мнения : 11
Join date : 23.02.2010
Age : 34
Местожителство : обзор

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:15 am

'ясно'помисли си Ван затвори тефтера и тръгна надолу по стълбите.Когато излезе отпред го чакаха момчетата насядали по тревата
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:15 am

"Лелеее добре че съм се запасирала с повече шиколад" засмях се аз и се плъоснах на пода "Но наистина това е живота"
"О, да" изръмжа сора като и тя излезе от гривната "Направо супер. Директора и супер засекретен свитък са изчезнали, а вие си седите тук и се кефите"
"Няма лошо. Какво ни интересува липсата на тоя дядка Зиик и тъпия свитък. Не ние сме виновни за изчезването им. Ти да си ги търсят" изръмжа Кирара и също си измъкна навън
"Искате ли нещо за хапване?" попитах ги весело
"Не мерси" отвърна ми Сора и легна до мен, а Кирара се сви на топка до камината и запали огън в нея.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:21 am

"Хей!" запротестирах аз "Мики и Ши-чан са там те ще ни информират!"
"Да, но все пак..." измърмори Сато и излезе от гривната ми последвана от Нострадамус
Малкият пачии се поогледа първоначално а след това леко се поклони "Добър ден, дами и пазители"

~~~~~~~~

"Пич радвам се че близначките не са такива" засмя се Каору
"Да" съгласи се Хикару "Иначе лошо ни се пишеше"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:24 am

"Здравей мили ни Нострадамус" поздравих го аз и му извадих една ябълка от запасите си "Сато искаш ли нещо?"
"Здрасти пич" изписука Лиош


~~~~~~~

"Кофти" съгласи се Дийн "Парка?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:24 am

"Мда обаче жените са отмъстителни внимавайте как ги ядосвате" Шики пак се хвана за главата

---------------------------------------------

"Леле вече взема да ми писва подяволите ония двамата. Кога ще съобщят какво е станало. Напразно ме заболява главата..." опитвах се да измисля начин да успокоя по долните курсове
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:28 am

"Не благодаря" каза Сато и се настани близо до Сора
"Брагодаря ви, госпожице" Нострадамус се поклони изискано и с благодарност пое подадения му плод
"Тека стана същинска сбирка на пазители" засмях се аз

~~~~~~

"Разходка в парка?" засмяха се близнаците
Върнете се в началото Go down
ivailo

ivailo


Брой мнения : 11
Join date : 23.02.2010
Age : 34
Местожителство : обзор

Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 11:28 am

''Здрасти Ван тъкмо обяснявах на мамчетата че сме пуснали пазителите да издирват навсякъде директора.При изчезването на директора стана суматоха и при тази суматоха изчезна свитъка.Курсантите от 4 и 5 курс ще отидат да търсят свитъка по-късно ще получите допълнителни нареждания.Учителите и елитния 7 курс бяха изпратени да търсят директора.На най-ниските нива курсисти ще бъдат разпределени различни мисии за да се преодотврати по-нататъчна суматоха и изчезвания на свитъци.Мисята ще бъде бъде дадена на всеки по отделно но за момента се върнете в стаите и чакаите заповеди.А преди това само си кажете имената за да може Ван да ги запише''обясни категорично той
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 20 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: