Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next
АвторСъобщение
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 8:59 am

(( ето ме и мееееен Драконовата Академия - Page 19 202915 днеска съм в добро настроение Драконовата Академия - Page 19 202915 ))

Загледах се в новопоявилите се "Абе к`ви са тия бе? Нами познаваш ли ги?"
Мики ме посръга с лакътя, за да ми напомни да се държа малко по-прилично.
"Ох, добре де, добре" простенах аз "Тааа... Нами познаваш ли ги?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:01 am

(( и аз съм тук Драконовата Академия - Page 19 899205 ))

"За първи път ги виждам" казах и свих рамене "Не че проявявам особен интерес към тях... просто поредните ученици."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:07 am

"Единя е доста висок....." измрънка под нос Мики
"Мдам.... Да вървим вътре, че тука премръзнах. И без това ни чака работа"
Върнете се в началото Go down
ivailo

ivailo


Брой мнения : 11
Join date : 23.02.2010
Age : 34
Местожителство : обзор

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:22 am

''Ние сме тук можете да спрете да ни обсъждате така на висок тон''изрази мнението си Ван,докато Кон се смееше на реакцийте на придошлите
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:29 am

Погледнах демона в очите и леко се изчервих "Аха...." казах леко сконфузено и дръпнах Алекс за ръкава "Да вървим"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:35 am

'Радвам се че нищо не казах...' помислих си
"Да всякаш ни интересува..." чу се изпълнения с досада глас на Шики зад мен

((добър вечер на всички чаках ви чаках и тъкмо легнах за 30 мин и вие сте писали blee аз пък съм факир и за 30 мин се понаспах blee давайте да пишем че ще изпуша grin ))
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:39 am

''Споко де много си сприхав''засмях се аз и се усмихнах на Айдоу който също се засмя на изказването ми
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:40 am

Засмях се на реакцията на Нами, но с Мики я последвахме и скоро се озовахме в Главната зала. Беше фрашкано с хора "Леле каква навалица" изумих се аз "Не знаех че има толкова много ученици в Академията"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:42 am

"Хей остави мен и сприхавия ми нрав на мира!" каза Шики и се засмя, а когато влязохме всички в залата направо се вкисна двойно нещото което мразеше след хората беше хората струпани в зала сиреч навалицата
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:48 am

''Не съм виждал толкова идиоти на едно място''каза Аидоу обръщайки се към нас,замисли се за нещо и каза ''поправям се ние сме по-зле''
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:49 am

"Бааа...."
`Да това бе наистина умна реакция от моя страна.... супер съм` помислих и се огледах наоколо
"Бога ми, цяло чудо е че залата побира толкова много хора.... И то предимно ученици от малките курсове"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:53 am

"Мда чудя се дали всичките ще ни се пречкат докато охраняваме академията" каза Шики кисело "Хей внимавай кого буташ. Едно момче от малките курсове го погледна уплашено и се промуши между една групичка"
"Шики вкиснат си не си го изкарвай на малките подяволите!" сопнах му се и го ударих по рамото
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 9:56 am

Айдоу много се забавляваше от всичко наоколу.В смисъл такъв че всички ставаха все по изнервени и от това следваха и реакциите като тези на Ши
Върнете се в началото Go down
ivailo

ivailo


Брой мнения : 11
Join date : 23.02.2010
Age : 34
Местожителство : обзор

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:00 am

''Така след като овчиците вече са събрани може по-високите курсисти да дойдат да им обясним какво трябва да правят''говореше Кон с лек смях.Сръгах го''не почвай и ти да се държиш като тях''.
''Стига де Ван признай че е весело''говореше момчето докато следваше приятеля си по пътеката
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:05 am

"Да няма да е зле да обясните и на нас..." Шики повдигна вежда и погледна останалите момчета от групата "и ние сме от по горните курсуве все пак. А не смятам да седя повече в тая навалица тук!" каза и се обърна за да излиза навън
"Хей ама ти...." понечих
"после ще ми кажеш каквото е нужно!" отсече и излезе
"Хаа той просто излезе!" бях толкова шокирана че се ядосвах "Той ИЗЛЕЗЕ! ГАХХХ!" докоснах брошката "Мамка ти Шики!" всички ме чуха

((връщам се след малко трябва да нахраня гадинките))
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:25 am

((тук абе не замирайте можехте да пишете и без мене Съмнителен ))
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:28 am

(да беше казала grin )
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:31 am

"Е това вече беше злобно" засмях се аз на Ши-чан "Честно казано блазя му на Шики задето си излезе просто така"
Което ми напомни да видя къде е Дийн..... `Мдам виждам го... точно при вратата... защо излиза през вратата с Шики?... защо излиза изобщо!!!!!?`
"Ши-чан май ще последвам примера ти" казах намусено и се докоснах до брошката "Кучка мръсна връщай се веднага!!!!!!!"
"Хе-хе" изсмя ми се той и прекъсна връзката
`Ще го убия!!!!!`
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:33 am

((Are you real а мерси сега мен изкарайте виновна blee сега пък ще пиша))

Седях мирна точно две секунди после натиснах брошката колкото се може по силно за да може целия шум от залата да кънти в умът на Шики
"На ти сега!" самодоволната ми усмивка надминаваше всичко до сега
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:35 am

''Хей момичета достатъчно луди ли сме да не послушаме заповедите и да излезнем навън''подсушнах на Нами,Ши и близначките
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:36 am

"Мдааам" провлачих аз "момчетата ни са всичките кучки"
"Защо всичките? Хикару и Каору са все още тук" коментира Мики
"Сигурна ли си?" засмях се аз а сестра ми почна да се оглежда
"Ама те кога успяха да се измъкнат?" попита тя
"Мен яко питаш те даже и не влязоха" засмях се аз

((сори че не писах ама трябваше да вечерям))
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:37 am

"Аз оставам тук! Вие ако решите излезте! Аз ще се наслаждавам на главоболието на Шики след цялата суматоха!" засмях се и извиках на брошката "НАЛИ ТАКА ШИКИИИИ?!" пак се изхилих
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:38 am

"Аз съм страшно навита, ама после кой ще ни информира за случващото се?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:40 am

''Не знам за вас,но аз отивам навън''усмихнах им се сладко и се запътих към вратата
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:41 am

"аз мисля да остана с Ши-чан" каза Мики "Вие ако искате вървете после ще ви информираме"
"Мерси" засмях се аз и звучно целунах сестра ми по бузата. "Да изчезваме"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 19 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: