Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:02 pm

Леко пребледнях.... "Ако идва тук с намерението да ми крещи то тогава ще му сритам задника." казах тихо и застанах нащрек вслушвайки се в тупордията навън а вътрешно се чудех дали ако ни е видял ще бъде много ядосан... най-вероятно.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:03 pm

чух нов шум отвън''е може и да размисля,не искам да бъда на пътя му точно сега''
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:03 pm

"ама вие коалиция ли правите срещу мене!?!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:05 pm

"Мисля че да" ухилих се на Нами
"Мисля че трябва тактично да се изнесеме докато още разполагаме с животите си..." каза леко притеснено Мики и остави книгата си на стола до себе си
"Да бе! И да изпусна такова шоу?! Няма начин!" засмях се аз радвайки се на шанса ми да злорадствам на чужд гръб
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:09 pm

"Мразя ви..." казах тъпо и въздъхнах.
Вратата се отвори с трясък и Дийн нахлу в библиотеката с гръм и трясък а зад него се виждаха още няколко момчета.
Гледах Дийн доста пребледняла... изглеждаше така сякаш съвсем скоро щях да се простя с живота си `Сбогом животе мой!` иронично се засмях в умът си и една кисела усмивка се появи на лицето ми в стил ~току що изядох зяло кило лимони~
"Господ да ми е на помощ...." въздъхнах тихо
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:09 pm

Погледнах към Мики''ако оставаме трябва да се въоръжим до зъби''замисих се дааа беше ядосан нямаше какво друго да е,но какво го бе разгневило така
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:11 pm

"Йо, Хикару, Каору, за шоуто ли сте дошли?" засмях се като видях другите близнаци а те само ми се усмихнаха кисело в отговор
"Мисля, че ако се отдръпнеме бавно назад... на достатъчно разстояние може и да няма проблем..." каза Мики
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:13 pm

шоуто започна помислих си
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:15 pm

Дийн просто си седеше там и ме гледаше гневно... какво ставаше тук....
`Не искам и да знам....` помислих си
"Здравейте момчета4 поздравих възможно най-нормално. "Как сте? Скоро не се бяхме виждали. Честито за новата връзка, Айдоу." поздравих го и кимнах на близнаците
Дийн бе свил ръце в юмруци и стиснал челюсти... явно се въздържаше да не направи някоя глупост.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:17 pm

"Бурята дойде..." промълви Мики.
Близнаците заобиколиха Дийн и дойдоха до нас
"Нами явно ЯКО е сгафила." каза Хикару
"Дийн през жувота си не съм го виждал толкова бясен..." допълни Каору
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:21 pm

С Дийн просто седяхме и се гледахме.... Той явно нямаше намерение да започне разговора и затова аз се опитах да му дам начален тласък.... по-добре да ми се накрещи и да му мине....
"Здрасти, Дийн. Отдавна не сме се вижда...."
"Млъкни." изсъска ми той
Застинах посредата на изречението, думите му изгаряха.
"Какво ти става днес..."
Отговор никакъв... човека просто стисна юмруци още по-силно.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:23 pm

Айдоу изгледа тъпо Нами но веднага се усвести''дам,благодаря''и ми смигна приближавайки се.Обърнах се към него и го запитах риторично''закъсала го е много нали?!''
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:26 pm

"знаете ли защо е толкова бясен?" попита Мики
"Никва идея... но е нещо голямо." отвърнаха ни близнаците
"Ще ви кажа какво е. Нами се е целувала с някакъв тип и той явно ги е видял." казах им аз
"Ама вие сериозно ли...." замръзна Хикару а Каору каза "Ние бяхме с него през цялото време... нямаше никакъв проблем докато не се появи един...."
"един какво?" попитах
"Некъв тип.. не го знаеме" каза Хикару
"Хммм" изхъмка Мики
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:30 pm

гледах Айдоу защото от очите на Дийн пресвятваха искри и ме хвана страх.Застанах плътно зад гурба на Айдоу на сигурно място


Последната промяна е направена от tincheto на Пет Авг 28, 2009 1:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:30 pm

Чух откъслечни части от разговорите на другите и с всеки изминал миг се чувствах все по-зле.... особено когато Дийн не казваше нищо
"Дийн кажи нещо."
Тишина....
"Дийн..."
Изведнъж вратата се отвори и при нас се пръкна Кайто "А, Нами, ето къде си била" усмихна се той и се запъти към мен а аз вече изгубих сигурно всякакъв цвят на лицето си "Здрасти, брат ми" поздрави обръщайки се той към Дийн.....
..... вече бях готова да припадна. Призля ми.... много.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:33 pm

"Б-б-блат?" запецна Мики
"Лошо" казахме групово с близнаците

(( БРАТ! БРАТ!!!? OMG АБЕ ТИ ЛУДА ЛИ СИ!!! НЯМАШ ЛИ ЖАЛ КЪМ ГОРКОТо МОМЧЕ!!!))
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:37 pm

Това тотално ме хвърли в туш ... ама...тотално и изгледах изумено.После се стегнах и излязох напред ''Хей успокой се момиче не милиш ли че това си е проблем на Нами и не трябва да се мешаме''обърнах се към дийн и продължих''освен ако не се стигне до бой''
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:42 pm

"Какво?...."
"А, Нами, това е брат ми Дийн" каза просто Кайто "Дийн, това е мойто момиче"
`Някой да ме убие... бързо!` помислих си и преглътнах
"Виж сега какво" обърнах се към Кайто "Не съм ти никва на тебе ясно ли е!"
"Е че как така" засмя се Кайто "Нали днес ме целуна и ми каза че ме обичаш?"
"Не е вярно!!!" изпищях "Как смееш да...."
"Какво има, нима си забравила?"
Искаше ми се да го убия. Стиснах зъби и се обърнах към Дийн "Тоя говори пълни глупости! Не съм казвала че го обичам! Та аз не го и познавах до днес сутринта!"
Дийн изобщо не ме поглеждаше а гледаше брат си... `не мога да повярвам че това се случва`
"Не се притеснявай, той знае всичко. Преди малко му казах"
"Скапан идиот такъв, какви лъжи си му наговорил!!!?" изкрещях "Дийн, само не ми казвай че му вярваш!"
`Но как може да не му вярва - та той му е брат...`
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:44 pm

`Лошо, лошо, лошо, лошо... много лошо!!!` пищех в главата си.
Единя брат стоеше с мазна усмивка на лице а другия изглеждаше така сякаш всеки момент щеше да му откъсне главата.....
"Не знаех че Дийн има брат...." промълви Хикару
"Не е длъжен да ни казва всичко" отвърна му Каору
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:46 pm

Не знаех какво точно става но вярванх на Нами а и тя беше отчаяназа това взех мерки''Тя не лъже Дийн бях наблизо когато този...този...''нямах думи да го опиша''се нахвърли върху нея и да си призная тя не му е казвала нищо друго освен КОЙ СИ ТИ ПОДЯВОЛИТЕ''излугах аз ,но бях горда защото окото ми даже не мигне
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:58 pm

"Ще те убия." изръмжа Дийн
Отстъпих неволно две крачки назад. въздухът наоколо сякаш се бе нажежил.....
"Дийн, аз...аз..."
"Какво му се обясняваш?" продължи да се смее Кайто "Той не ти е никакъв за да му дължиш обяснения."
"Ще правя каквото искам, идиот такъв!" изкрещях му
"Нами... вярно ли е всичко това?" попита Дийн
"Нищо не е вярно!" креснах първоначално "Вярно е че той ме целуна, но не и по мое желание. Бях отишла в гората да тренирам. Там се засякохме. Той се появи от нищото...."
"Ти просто обужаваш да ми отнемаш всичко нали, Кайто?" горчиво се засмя Дийн прекъсвайки ме
"Изкушението е голямо наистина, малко братче" засмя се Кайто "Но нека си го кажем, прекалено е лесно. Не искаш ли да ме затрудниш поне малко? скучно е така. въпреки, че нека си го признаем, тази "каза той сочейки към мен "Не ми се дава толкова лесно колкото другите. И докато не те съсипа напълно, няма да престана."
В момента в който ме посочи по този начин аз замахнах да го одаря, но той блокира удара ми, извъртя ръката ми и ме притисна така към себе си, че нямашекак да помръдна "Не бъди опърничава"
"Наври си го отзад!" креснах му и започнах да се боря за да се измъкна, но безуспешно - тоя изрод ме бе хванал като в менгеме.
"Малко ми е трудно да се справя сам" засмя се той.
Дийн и пазителите ми бяха замръзнали на място. "Пусни я!" викна Дийн
"Ами ако откажа?" попита Кайто
"Ще ти сритам задника!" викнахме в отговор аз, Дийн, Сора, Лиош и Тенсай... явно гласът на дракона ми най-накрая се бе появил - дълбок и вибриращ наоколо
"Ха."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:58 pm

(( аз трябва да ставам... тъй че до утре sweetdrop ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 2:00 pm

(( проблема е че и аз трябва да изчезвам...
айде утре ще пиша grin надявам се историята ми да се получава добре имайки предвид, че бях намислила да я развия малко по-различно.... но и така става grin ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 2:07 pm

Това беше кофти ситуация,но в нея се видя цялата истина.Страхът в очите на Дийн,горчивината в гласа му всичко издаваше омразата към създалата се обстановка и съжалението му,че Нами беше забъркана в тая каша.Видях какАйдоу също наструхна и застана пред мен.Изрумжах му тихо''не аз съм в опасност трябва да измъкнем Нами и трябва да мислим бързо''но резултат нямаше той гледаше в Дийн и мисля че дори не ме чу.Очакваше само и единствено неговата реакция
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 4:36 pm

Треснах с такава сила вратата, че хората в коридора ме изгледаха учудено
"Какво зяпате мътните ви взели?!" минах бясна и отидох в стаята си да приготвя провизии и дрехи за "Ловът", който даваше началото си на утрешния ден. Бях толкова бясна, че даже не помислих да се уговоря с другите за да тръгнем заедно. Силно се надявах Шики да не е в групата, но имах смътното предчувствие, че ще си остана само с надеждите. Вече бях прибрала дрехите си когато започнах с провизиите една от кутиите с консервирана храна беше в червено и не по мое желание мислите ми се отнесоха към тази посока 'Същия цвят като косите на...'
"Ооо ПОДЯВОЛИТЕ!!!!" изпищях и захвърлих с все сила кутията по стената а насекомите затихнаха, сложих пръсти на слепоочията си и започнах да разтривам
"Това е най-големия и упорит глупак, който познавам и ПОДЯВОЛИТЕ НА МЕН ...харесвам този глупак..." при последните думи закрих лице в шепи "Ши... съвземи се бе момиче!" извиках на себе си "той не го заслужава, не заслужава да се терзаеш..."
"Да определено не заслужава" каза спокойно Анвийна която досега лежеше на легалото си, а сега леко се повдигна и подпря главата на лапите си като ме зазяпа
"Какво зяпаш?" подхилкнах се кисело и се запътих да взема хвърлената кутия
"Хммм... не мисля че ще ти е от голяма полза!" в гласа и прозвуча смях за първи път откакто беше при мен
"Да хих права си!" почти се засмях като погледнах полусмачканата кутия
"Ууу за такова малко същество имаш известна сила!" засмя се тя а смеха и противно на гласа и който беше дълбок и мек прозвуча като весели звънчета
"За теб всички хора сме дребни!" засмях се с глас
"Ооо Повярвай има и по-дребни същества!!!" закима Анвийна енергично
"Джуджетата?!" предположих с учудване аз
"Нееее..." каза доволна от това че не успях да позная после се поколеба за да задържи напрежението и отсече със задоволство "...ГНОМЧЕТАТА!"
"О.О че те съществуват ли?" попитах учудено
"Скъпа..." Анви повдигна 'вежда' "все пак се намираш в този свят" каза с весела ирония
"Да бе вярно!" кимнах на една страна и сложих поредната консерва в чантата "все още не съм свикнала явно"
"Е на хората им трябва време..." каза и ми се захили злорадо
"Хееей!!!" хвърлих смачканата кутия към нея а тя
"Нееее!!!" аз извиках защото тя избълва огън обгори кутията, отвори широко голямата си паст и я погълна "Мооооля те, моля те, моля те, мооооооля те не изгаряй стаята ми!" замолих се аз толкова отчаяно че прозвуча комично ахахАхахаХах!" засмяхме се заедно "Радвам се че си ми пазителка!" казах аз и отидох и се сгуших в нея
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 36 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 36 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: