Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 10:34 am

"Като гледам как се развиват нещата тази битка няма да приключи скоро" оплаках се понеже вече ми доскучаваше а станеше ли ми скучно нищо не можеше да ме задържи на едно място.
Дийн дори не ми обърна внимание а продължи а гледа съсредоточено битката.
`Момчета` помислих си аз.
Добре че Сора беше тук с мен та да си намирам занимание с нея.
"Шики ще спечели" изведнъж каза Дийн
"Да бе" изсмях му се аз "Ши-чан няма да се даде толкова лесно!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 10:53 am

Във следващите пет рунда и двамата си разменяхме точките от 3:3 стана 3:4 за противника ми. След това аз направих точка и се изравнихме. А в следващите 3 и двамата успявахме да направим атаките си по едно и също време и получавахме точкии резултата ни вървеше постоянно равен. Учителя спря десетия ни двубой и каза:
"Деца двубоят ви беше и е много интересен. Итересно ми е да виждам двама толкова добри противници, но следващия час скоро ще започне така че ще съкратим двубоя. Този рунд ще е последният ви така че впрегнете най-доброто от себе си." вдигнахме ръце в съгласие и учителя се оттегли
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 10:57 am

"Разгеле!" зарадвах се аз при думите на учителя "ДАВАЙ ШИ-ЧАН!!!!!" викнах с пълно гърло а Сора виеше до мен в подкрепа
Дийн само се усмихна.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 11:17 am

Беше последния дуел отдъхнах си. Щях да впрегна всичкте си сили които не бяха много не бях свикнала на толкова интензини и дълги дуели. Краката вече ме боляха но нямаше да допусна грешката да загубя от такъв човек. И двамата заппочнахме да нападаме настървено. Упоритто се опитвах да го сръгам някъде но той ловко избягваше атаките ми. При една от последните си атаки отново не успях и той беше наред не бях заела най добрата поза и ако се дръпнех по рязко назад щях да се оплета в собствените си крака и да падна той обърна в настъпление придвижи се бързо към мен и аз нямах избор освен да отстъпя назад. Стараех се да съм колкото се може по стабилна но залитнах и се приземих с едно шумно туп на земята а върха на шпагата на противника ми се осова на милиметър от маската ми. Учителя обяви край и победа за противника ми. Аз станах и свалих предпазната маска, Минах с пръсти през косата си и се запътих към 'непознатия' да го поздравя за победата.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 11:22 am

"ТОВА НЕ БЕШЕ ЧЕСТНО!!!!" провикнах се аз
"Напълно честно си беше" отвърна спокойно Дийн
"НЕ НЕ БЕШЕ ТОЙ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ СИТУАЦИЯТА!!!" продължих да крещя
"по време на битка трябва да се възползваш от всеки предоставил ти се шанс" продължи той със спокоен глас
"ТОВА НЕ Е БИТКА, ТОВА Е НЯКАКЪВ ТЪП МАЧ!!!"
"Може ли да спреш да викаш. Не е нужно, чевам те перфектно."
"я СИ ГЛЕДАЙ РАБОТАТА ЩЕ ВИКАМ КОЛКОТО СИ ИСКАМ!!!!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 11:52 am

Приближих се до човека който успя да ме победи и казах с протегната ръка: "Поздравления беше достойна битка. Радвам се че имах такъв опонент като теб" той стисна ръката ми "Е не беше чак толкова равностойна битка!" каза той леко иронично "Какво имаш предвид с това?" попитах
"ами битката не е толкова равностойна защото аз съм по добър..." докато го каза махна предпазната си маска и се усмихна самодоволно. Дружелюбната ми усмивка мигом се стопи "Шики!" ентусиазмът ми се стопи
"Здрасти!" каза той и се усмихна широко
ядосах се "По дяволите!!!Възползва се от възможността за да ме победиш!!" избухнах аз
"В любовта и на война всичко е позволено!" отсече той
"О не излизай с тея клишета!" троснах аз
"Клише но вярно!" приближи лицето си до моето "И какво като не ти казах че ще се дуелираш с мен, така или иначе ако ти бях казал нямаше да искаш да се дуелираме"
"И какво реши да си поиграеш малко с мен и после да ме победиш унизително!"
"Не!" каза спокойно той
"А какво тогава?!" попитах още по ядно
"Нищо!!!" отговори той ядосано скръсти ръце и погледна към Дийн и Нами
"Хубаво!" отсякох аз и се объзнах леко с гръб към него
"ХУБАВО!!!" извика той и с отмерена крачка тръгна по посока на другите
"И не ми ВИКАЙ дяволите да те вземат!!!" казах още по ядно '...и не смей да ми обръщаш гръб' довърших на ум и също тръгнах с ядна крачка към Нами
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 11:59 am

"казах че не е нужно да викаш" отвърна Дийн макар и той леко да бе започнал да повишава тон
"МОЙ СИ Е ПРОБЛЕМА ДАЛИ ЩЕ ВИКАМ ИЛИ НЕ!" отядох му се като продължавах да си крещя
"Това е училище а не крещялна" каза ми той и се изправи
"ЛАЛАААААААААЛАААААААААААА" викнах аз и също станах "ЩЕ ТРЯБВА ДА ГОВОРИШ МАЛКО ПО-ВИСОКО ЧЕ НЕ ТЕ ЧУВАМ!!!"
"Нами!" подвикна ми той
"К`ВО!?"
Дийн ме изгледа и със съвсем спокоен тон ме отряза "Млъкни."
"ААААААААААААААРХ!!!!!" изтрещях и се хванах за главата "УЖАСЕН СИ!! ПРОСТО УЖАСЕН!!!!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 12:05 pm

Със смръщена физиономия Are you real се запътих към Нами и казах едно "Здрасти! ignoring кой е следващия ти час?" попитах посърнала
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 12:07 pm

"МАТематика" явно вече ми беше станало навик да викам но добре че се усетих навреме.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 12:09 pm

" smile idiot smileсупер моят също!" като казах това погледнах Дийн и Шики изражнията им доста се промениха "Какво? deprest " попитах аз двамата
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 12:13 pm

"Не че нещо но и ние имаме математика" каза Дийн
... щях да припадна.... O.O
"Днес определено не ми е ден.... изобщо не трябваше да ставам от леглото... deprest " измрънках, взех си чантата и с мъка се запътих към математиката
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 12:18 pm

"Изчакай ме" подвкнах аз бързо свалих екипировката и преобух обувките и изтичах до Нами. Дийн и Шики се движеха бавно зад нас.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 12:19 pm

"Ши-чан..." проплаках тъжно "Искаш ли да направиме една сделка - сядаме заедно и то възможно най-далеч от тях!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tank4o

tank4o


Брой мнения : 7
Join date : 09.04.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 3:50 pm

Влиза директорката на академията и въвежда един нов ученик...
"Ученици имаме си нов ученик"-към класа.
"Може да седнеш"-към новия.

Сяда на единстената празна маса до прозореца.... като оглежда на бързо новите си съученици...
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeПет Апр 10, 2009 4:09 am

( Главният ми герой ще е алекс)
Футболния мач беше много забавен, но днес със сестра ми сме на училище.... Мразя училището.
"Чух че днес имало някакъв турнир" провикна се Мики от банята "Ама мисля че е бил по-рано сутринта."
"Жалко че сме го изпуснали, с удоволствие щях да участвам" отвърнах й "Готова ли си?"
"Да, да вървим" каза Мики като излезе от банята и си взе нещата
Върнете се в началото Go down
tank4o

tank4o


Брой мнения : 7
Join date : 09.04.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:14 pm

След часа новия става и отива да се запознае със свойте съучиници....
Протяга ръка към първия/първата с думите: Аз съм Дарио приятно ми е.. .
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:29 pm

Усмихнах се на момчето пред мен и стиснах ръката му "Здрасти, аз съм Нами! Това е Сора" казах кимвайки към Огромната ми вълчица "А това" посочих към едно момче до мен "Това е Дийн."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:36 pm

След извънредно скучния час по математика мина просто невероятно. Шики стоеше до мен и постоянно се цупеше аз му бях обърнала гръб и пишех в тетрадката. След часа видях до Нами да се приближава едно момче и изприпках до тях без да казвам каквото и да било "Здравейте...." казах с ръце ключени зад гърба ми
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:38 pm

Дийн само кимна и каза "Здрасти" и излезе без дори да ни удостои с минута от ценното си време
"Кретен" извиках след него "Не му обръщай внимание. Той си е такъв" казах на Дарио
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:44 pm

Като видях реакцията на Дийн му се изплезих и просто завъртях очите в съгласие с думите на Нами. Обърнах се към новото момче което Нами нарече Дарио "Здравей аз съм Широтсуки или на кратко Ши smile idiot smile " усмихнах се а зад мен застана Серенити "Това е пантерата ми Серенити малко е голяма но да не ти прави впечатление явно е някаква странна порода" каза аз невинно "Приятно ми е да се запознаем" казах и протегнах ръка пак с усмивка
Върнете се в началото Go down
tank4o

tank4o


Брой мнения : 7
Join date : 09.04.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:47 pm

"Няма проблеми.. сигурен съм че бързо ще се сприятелим... въпрос на време...

Здравей Ши ... аз съм Дарио... сташно коте имаш dreamy


Последната промяна е направена от tank4o на Съб Апр 11, 2009 12:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:53 pm

Направих тъжна физиономия пред разплакване "Ама... ама Сора е по-голяма а на нея не правиш комплименти.... XD " и избухнах в смях
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:57 pm

"Сора и ти си красавица" побързах да я похваля и погаля "Да със сигурност ще се сприятелим" усмихнах се погледнах часовника си "Хора аз имам два часа англ но са ми свободни учителката отсъства така че мисля да се прибирам към стаите" усмихнах се аз и си взех чантата
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 1:01 pm

"Блазя ти. Аз имам още часове." усмихнах се и грабнах чантата си " След училище може и да не се прибера веднага, Ши-чан, така че известно време може и да си самичка, но привечер сигурно ще съм на линия"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tank4o

tank4o


Брой мнения : 7
Join date : 09.04.2009

Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 1:02 pm

"ааа може ли някой да ми каже къде се намира кабинета по история ??? " sweetdrop
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 19 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: