Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
cheiva
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:17 pm

"Ами... няма проблем. Бяхме излязли да потренираме понеже ни беше скучно, но не ни се занимаваше с тренировки и аз седнах край едно дърво да попея и той се появи и поговорихме малко... много е досаден... и после тръгнах да си ходя и той...той... сещаш се" заобяснявах се аз като с всеки изминал миг ме фащаше все повече яд "Само да го видя тоя и ще го сритам!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:21 pm

Изръмжах раздразнено и отворих вратата на библиотеката. Беше почти празно и аз се тръшнах на първото срещнато канапе "Иначе като изключим това как вървят нещата при теб?"
Мики отиде първо да си вземе една книга и после се настани на съседния стол "Нами.... ако имаш проблеми с това момче... можеш да разчиташ на нас. ние ще ти помогнем с каквото можем"
"Като например го убием... бавно и мъчително...." прибавих аз и се ухилих злобно psihopaaat
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:23 pm

тъкмо влизах в библиотеката и видях нами с някакво момиче и се запътих натам''хей здравейте какво правите тук''
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:25 pm

"Като тръгнете да го убивате ме викнете и мен за да помагам" изръмжа вълчицата ми а аз се засмях "Иронията на нещата е че тоя идиот се целуваше доста добре...."
Устата на Лиош зейна и той изпищя "Ти луда ли си бе! Тоя изрод! Ще ти изкълвя очите ако се влюбиш в него!!!"
"Спокойно, спокойно, няма" XD "О, здрасти Аюми!" поздравих аз приятелката си "Това тук са Алекс и Мики"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:26 pm

"Здравей, здрасти" поздравихме с Мики а аз продължих "Нами изневерява на Дийн и ние се чудиме как да я убиеме по-мъчително! Това правиме! Искаш ли да помагаш?"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:28 pm

"Хей! Не му изневерявам! Ние с него да не сме си гаджета та да му изневерявам!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:30 pm

"Как да не му изневеряваш!?" креснах а Мики само се усмихна извинително на двете момичета пред нас и се зачете в книгата си
"Естествено че му изневеряваш! Момчето си те харесва а ти се целуваш с некъф тип едва ли не под носът му!"
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:31 pm

''Чакайте,чакайте какво се е случило''зачудих се май не само аз съм имала интересна седмица помислих си.''Е разказвайте''обърнах се и се сетих''помеждъдругото за тези коити не знаят аз съм Аюми''
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:32 pm

"Първо като толкова си ме харесва защо постоянно ме отбягва и второ - не аз се целувах с оня а той целуна мен! Има разлека!" креснах в отговор.
Добре че нямаше никой в библиотеката, че сигурно щяха да ни се скарат и да ни накажат....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:33 pm

''хех,някой ще ми обясни ли''
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:35 pm

Сестра ми вдигна поглед от книгата и отговори на Аюми, докато аз се зъбех на Нами
"Приятно ми е да се запознаем, Аюми. Ми... накратко - заварихме Нами да се целува с някакво момче навън. Сега сестра ми е решила, че тя изневерява на Дийн... но трябва да призная че момчето изглеждаше доста добре.... макар и малко страшничко. Пък и Нами твърди, че се целувало добре..."
"И ТИ ЛИ БЕ, МИКИ!!!" креснах "КАКВО ТИ СТАВА! ПРИНЦИПНО СИ ВСЕ НА ПОЯ СТРАНА!!!...... но ако трябва да си го призная и на мен ми хареса онзи тип... " Срамежлив
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:37 pm

"Хей! Как смееш да ми крещиш така след като и ти си си го харесала!" креснах на Алекс и се засмях "Много си зле!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:38 pm

"Ще видиш ти колко съм зле като те побарам!" писнах и скочих върху Нами като почнах да разрошвам безразборно косата й
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:39 pm

''какво ти и Дийн от кога сте гаджета че момичето твърди че си му изневерила,не че се учудвам ,ма защто не си ми казала''озадачих се аз
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:43 pm

"Киаааааа!!!!" писнах на свой ред и почнах да се боричкам с Алекс XD

"По-бетер са и от деца..."
"Не, Лиош... по-бетер са и от теб..." изскимтя Сора и легна на земята

Спрях за момент да се боричкам с Алекс и се обърнах към Аюми "Честно казано с Дийн не сме си гаджета. Тоя трътльо ме отбягва откакто се върнахме от битката с проклетите гоблини а пък момчето за което става на въпрос го срещнах едва днеска и то просто реши че аз съм неустоима" XD
"Момчето се казваше Никура Кайто" припомни ми отегчено Сора
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:46 pm

"Тая фамилия ми е позната...." каза Сато "Само не мога да се сетя откъде."
"Не ме интересува кой е, но не може и да стъпи на малкото пръстче на Дийн" казах и оставих Нами на мира
"Съгласна съм, но ми е интересно защо Дийн отбягва Нами" каза Мики
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:50 pm

''ъм,не знам,не разбирам и не се бъркам.Помеждудругото...''обърнах се към Нами по-добре беше да разбере от мен''Айдоу ме целуна''замълчах за миг''иии не ми се вярва дийн да те избягва защото те търсеше отвън преди малко,казах му че не знам куде си''
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:51 pm

"Откъде да знам какви ги мисли тоя идиот!" креснах възмутено преди да чуя Аюми "... честито за Айдоу, но за Дийн не ме интересува! Нека си троши главата"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:52 pm

"Ина ли вероятност да е видял Нами с Никура-сан?" попита малко притеснено Мики
Тактично си замълчах "Възможно е... макар и малко вероятно"
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:52 pm

''ама ... ох се тая аз няма да се бъркам''отказах се да се боря с нея,беше безмислено
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:54 pm

обърнах се към момичето в думите и имаше доза смисъл''дам,може и така да е''казах просто и кимнах с глава''е нами няма ли да го потърсиш за да разбереш за какво те търси''
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:56 pm

Оставих тези неща без коментар и отидох д гледам през прозореца, без обаче да го отварям. Но не можех да мълча... чувствах се ужасно.
Ами ако наистин ни бе видял... Не, не , не! Между мен и Дийн нямаше нищо!
"дори и да ни е видял... ннадали има някакво значение" казах тихо но достатъчно силно за да ме чуят "Той ме отбягваше толкова време... нямам намерение да ходя по петите му и да му се моля."

Помислих малко над зазадения от Аюми въпрос "ако му трябвам чак толкова той ще ме намери...."
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:58 pm

"Сато, отиди да намериш Дийн и го домъкни тук ако трябва и насила! Са ще им разкатая фамилийте и на двамата!" викнах аз.
"Алекс не е наша работа да се бъркаме в чуждите отношения...." опита се да ме успокои Мики, но ефект - никакъв.
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 12:59 pm

отвън се чу страшен шум''е Нами мисля че човека е решил даобърне света ма да те намери''ухилих се аз
Върнете се в началото Go down
tincheto
Admin
tincheto


Брой мнения : 226
Join date : 18.02.2009

Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 1:00 pm

''и ако някой се наеме да го търси за да го доведе ще му помагам''
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 35 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 35 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: