Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Драконовата Академия

Go down 
+3
tincheto
mistik_mage
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 10:47 am

"Не ми се струват чак такива кобри" засмях се нервно и се огледах наоколо "Поне вече почнаха да се появяват и разни момчета"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 10:49 am

"Мдам сега поне няма да ни е скучно на момичетата, но моля те не сменяй темата! Връщай се обратно и си вземи Дийн!"
"Алекс остави Нами на мира!" скара ми се Мики "Тя не е дръжна да прави нищо! ако Дийн я харесва той сам ще дойде при нея!"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 10:55 am

Тъкмо се канех да кажа нещо, когато организаторите на събитието се появиха и съобщиха че е време да тръгваме. Трябвало да се движиме на групички по нареждане на директора и в крайна сметка аз, Мики, Алекс, Хикару, Каору, Широтсуки, Шики, Дийн, Китсуне, Хатсуне, Артур, Ксион и още няколксо души се оказахме в една група.

(( някакви възражения? ))

общо се сформираха 3 групи и всички потеглихме на различни посоки, избрани чрез теглени на листче. На нас ни се падна да вървим към гората н Белдримор ( Драконовата Академия - Page 7 Forest ) красиво местенце на север от Академията.....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 10:57 am

(никакви ама ще изчакате ли 10 минути да хапна че не ща да изпускам от лова мооооооля)
Отидох при групата си и потглихме към гората
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:02 am

(( и аз нямам нищо против.... горичката ме кефи))

С Мики и момчетата много се радвахме че сме попаднали в същата група като другите ни приятели единственото нещо, което не ми харесваше бе че кобрите бяха с нас.... както и онзи досадник Аксел Драконовата Академия - Page 7 129121 Имаше още доста непознати момчета и момичета, но имахме достатъчно време да се опознаеме с всички

(( абе хора всички дет са от СТРАНИЧНИТЕ ГЕРОИ ли ще са в групата ни? ))
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:11 am

((ами не знам решете дали ще са всички но Ксион Артур и Аксел трябва Аксел сигурно ще го збия затова))

ПО време на придвижването към гората се принудих да се държа близо до Шики защото Аксел постоянно ме изнервяше със подмятанията и нескопосаните си флиртове. Нами и Близначките оживено обсъждаха нещо... докато аз мълчах и разглеждах книгата която бях сканирала със китката си.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:21 am

(( може може нямам нищо напротив да сме повечко хора пък и то не е казано че ще ги контролираме постоянно. ))

Отчаяно търсех някаква друга тема на разговор - тази ме изнервяше....
"ши-чан, какво правиш?" попитах приятелката си в опит да се измъкна
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:24 am

в крайна сметка оставихме Нами на мира и отидохме да тормозиме нашите момчета, но изглежда и те си бяха намерили нова компания. Някви си Сутеки и Ичиго Драконовата Академия - Page 7 386358 какво толкова интересно имаше в един демон... добре де имаше много интересни неща, но това не им даваше право да ни зарежат така.
С Мики ядно се врътнахме и отново застанахме до Нами и Широтсуки
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:26 am

"Какво става момичета, нали отидохте да наглеждате момчетата?" попитах тихо близначките
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:27 am

"Не се закачай че съм бясна!" ядно отвърнах и скръстих ръце
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:28 am

"ама аз не се закачам!" възкликнах "Какво се е случило?"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:29 am

"Откраднаха ни момчетата4 смотолеви Мики
"Тия тъпи идиоти!!!" разпалих се аз
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:30 am

"Е сега поне разбирате на мен какво ми е" отвърнах и свих рамене "ама ко да се прави такъв е живота. Пък и не се притеснявайте имаме доста готини момчета в компанията"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:30 am

"Успях преди да тръгнем да сканирам една от книгите с пазители. И в момента маркирам тези които мисля че ще ловя. За повечето няма точна информация ако успея да науча нещо в повече когато се върнем в академията ще допиша информацията в книгата" казах на Нами без да вдигам поглед от дигиталната книга. Като маркирах с леки червени тикчета страниците които най много ме заинтригуваха "а на теб да не ти омръзна да разговаряш?" попитах с лека ирония погледнах часовника си
"Нами изчакай за момент!" минах напред в групата за да се добра до Артур който познаваше отлично пътя към гората. Беше прибрал дракона си така че нямах възможността да го видя от далече.
"Амм... Артур - сан... вече стана два часа няма ли да е зле да направим лагер"
"Да няма да е зле но ще изчакаме докато стигнем началото на гората до около след 15 минути." каза той с мек глас и аз се отдалечих с усмивка
"Пак съм тук!Хора ще спрем след около 15 минути и ще направим лагер. Оповестих на групичката с познати хора около мен."
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:33 am

"Мда" промърморихме със сестрами и млъкнахме.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:34 am

Местенцето в началото на гората изглеждаше симпатично, не беше много ветровито а звездите се виждаха перфектно. "Момичета аре да се сбереме 4те край един огън" предложих на приятелите си "Не ми се стои с момчетата тази вечер"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:36 am

"Съгласни" измарморихме и отидохме да събереме дърва
Момчетата стояха с новите си приятелки и всякаш изобщо не ни забелязваха
"Мразя ги" изсъсках и се върнах при Нами и Широтсуки с всичките събрани дърва
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:45 am

"Ми честно казано не съм сигурна аз специално мислех да си поговоря с Ксион за малко, но ще е добре да се съберем на един огън." аз пуснах чантата си на земята и тръгнах да изваждам спалния чувал, когато чух Артур да нарежда с мек но не търпящ възражения глас.
"Ксион, Шики, Аксел, Хикару, Каору, Дийн..." останалите имена не чух "трябва да навлезем в гората за да вземем дърва и да запалим огъм" после се обърна към момичетата
"Момичета стойте тук и не се отделяйте от Сарай, Локи и Алексий те ще ви пазят. Ще направим голям лагерен огън няма да се разпръсваме на групички а ще сме на едно място бъдете на щрек и тук има доста враждебни пазители въпреки че не сме навътре в гората" и тръгнаха
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:49 am

Гледах ококорено след момчетата "Нима току що ни наредиха да си седиме тука и да бездействаме като добре домакинки да не казвам женички!?"
Край - бунтарката в мен се бе събудила 4 И то някой да ме пази!?! Без обиди момчета" обърнах се аз към останали ни `защитници` "но мога и сама да се грижа за себе си!!!"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:51 am

Аз бях напълно съгласна с Нами макар и Мики да седна да приготвя всичко за спане като добро момиче.....
"Лелеее това беше злобно!" казах на Нами "Гадовете му с гадовете! Гората била страшна, пазителите били опасни - дрън, дрън та пляс!"
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 11:57 am

"Кой е казал че можем само да си седим?" казах аз на момичетата с широка усмивка "Нами нали искаше да се научиш на бойна техника... позволи да те светна..."посочих и Сарай
"Това е Сарай най добрия боец в академията може да се мери само със Артур." отсякох
"А за тези които си падат по некромантика и духовно - Локи" отправих поглед към мълчаливото момче което се беше облегнало на близкото дърво
"И Алексий с него се виждам най-често в часовете по музика владее музикалното изкуство и то доста пъти му помага и в битките" Алексий седеше и настройваше мандулината си "Той носи всякакви интрументи те са неговата страст добре че може да ги смалява"
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 12:01 pm

"Звучи интересно, но не мисля че само ние сме им хвърлили око" засмях се и посочих няколко момичета, които доста се умилкваха на пазачите ни
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 12:02 pm

"Лелее на пръв поглед някои от тях изглеждат така сякаш не знаят как се борави с оръжие... но пък може да са силни с могията... което не е вариянт така че нека не се закачаме с никой докато не разберем какви са способностите му - не ми сеиска да си навличам твърде много неприятности"
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 12:05 pm

"Е не е никакъв проблем да се отпуснем и да послушаме как Алексий свири но по добре да се пораздвижим а когато огънят бъде запален тогава да послушаме музиката му" момичетата обикаляха около Сарай и Алексий, но Локи седеше все още сам изглежда им беше твърде призрачен в буквалния смисъл на думата.
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 12:06 pm

"Абе неприятности - ще сритаме задниците на всички досадници и това е" казах ядно и седнах на земята - още бях бясна на момчетата
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Драконовата Академия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Драконовата Академия   Драконовата Академия - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Драконовата Академия
Върнете се в началото 
Страница 7 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Драконовата Академия
» Драконова академия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: