Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сънища или реялност

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПет Фев 20, 2009 8:32 am

Всеки човек сънува и малко или много помни сънищата си...
Сънищата ни понякога разкриват това за което най-много мечтаем или пък най-голямите ни страхове. Те могат да бъдат съвсем нормални или малко странни. Нека оставим въображението си да се рее в небесата на своите красиви крила и видим какво ще се получи.....
Какво ще кажете тук да записваме всичките си сънища ☀ Защо даже не направим нещо като конкурс за това кой има най странният и откачен сън? :lol:
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 6:13 am

Лелееее, сънувах че съм в Дисниленд с баща ми ☀ Беше много готино. Първоначално аз бях в нещо като 4D игра. В тази игра аз бях пилот на боен хеликоптер и стрелях по други самолети и хеликоптери над един опустошен град пламнал в кърваво червени пламъци издигащи се на голяма височина. После се озовах при две анимационни геройчета ( типично нарисувани в стил Дисни ) и те казаха че са щяли да ме разведът из всичките места тукл
След това се оказах в един огромен басейн с баща ми. От онези басейни, в които се създават изкуствените вълнил Беше много забавто, дори и когато вълните станаха над 10м и всички побягнаха а аз останах да си се кефя и баща ми трябваше на сила да меизмъкне за да не се одавя :joker:
Колкото и странно да звучи ми беше много интересно как ще могат някакви си 10м вълни да ме удавят. В съня ми те се похлупваха върху мен но мен не ме беше страх.... голямо съм идиотче :drunken:
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 6:59 am

Лелеее, хора днеска съм много щастлива! Сънумах толкова много сънища, че просто няма как да не съм щастлива... е, вярно че някои от тях бяха малко психарски, но все пак беше мн яко!

СЪН 1 :
Аз и една от най-добрите ми приятелки - Венера, се спускаме с найлони по Витоша ( имаше сняг) и когато стигнахме до долу видяхме г-на ни по физическо (Панов).
"Ще се качваме до върхът, пригответе се." каза ни той.
"Ама ние тъкмо слизаме от там!4 започнах да мрънкам аз, защото чисто и просто не исках да се качвам до върхът в компанията на класа ми.
Но Венера някак съумя да ме убеди и с нея, Мария и милена тръгнахме отново по пътя нагоре.
Интересното беше, че имаше толкова много хора, че едвам успявахме да се придвижваме...

СЪН 2 :
Участвах в някаква много странна война м/у човечеството и кентаврите....
Да, знам че това е лудост но си беше така.
Та.. аз се намирах на един хълм, и предполагам че беше късно лято, понеже тревата жълтееше, но дърветата все още държаха зеленината си.
На този хълм аз спасих живота на един млад кентавър и с него се сприятелихме, въпреки че трябваше да бъдеме врагове...
Но изведнъж, както си стоях и гледах безпомощно как всички се избиват ( кентаврите използваха стрелите си а хората някакви пушки ) от върхът на хълма се появиха два излезли от релсите си влака и те приближаваха към мен с главоломна скорост, търкаляйки се надолу по хълма.
Добре, че беше младият кентавър за да ме дръпне настрани.
Единят от влаковете го изгубих от поглед, но другия щеше да се разбие в едни дървета а след тях имаше пропаст.
На покривът на последният вагон се бяха качили един мъж и някакво момче. Когато ги видях извиках "Скачайте!" и се събудих.

СЪН 3 :
Аз, Теди, Ива и Диди бяхме на някакво състезание на един хълм. ама там гъмжеше от хора.
Алина и Дияна ( тия не мога да ги трая ) също бяха там.
По време на самите състезания ( не помня точно какви бяха ) Диди изчезна някъде.
( Моля направете разлика м/у Диди - една от най-добрите ми приятелки заедно с Теди и Ива; и Дяна, която не мога да я трая.)
Когато свършиха състезанията аз, Теди и Ива отидохме да седнем на едни пейки и скоро Дияна и Алина се присъединиха към нас като почнаха да се фукат, че можели да направят женския шпагат, но аз им се издразних и направих направих перфектно мъжкия, който те не го умееха и набързо им затворих устите.
Чух някакво ръкопляскане и се появиха три момчета, които преди това бяхме загледали. Момчето, което отиде при Ива страшно приличаше на Рон Уизли а това при Теди бе същинският Хари Потър....не знам защо се получи така... Яд ме е само, че не видях лицето на това момче което ме гушна...

СЪН 4 :
Знам че феновете на Едуард от "Здрач" ще искат да ме убият заради това, което ще напиша сега, но какво да се прави - сънищата са си сънища...
Сънувах, че аз и Едуард сме седнали в едно кафене и си говориме докато си държим ръцете, когато се появи едно момиче - моя приятелка ( явно само в съня ми понеже на живо не съм виждала момиче като нея ) и каза че брат й бил много зле и трябвало да й помогна.
Отидох в кухнята на заведението и там намерих брат й. Накарах го да стане и да се облегне на мен като прехвърлих ръката му през раменете си. Но мъжът ( явно по-голям брат ) беше много тежък и аз промълвих на ум "Къде е Ед, когато ти трябва..." и ето че мойто мило вампирче се появи от нищото и подхвана мъжът от другата страна като ми се усмихваше....

СЪН 5 :
Сънувах, че пътувам с автобус към някакво село.
По пътя видях табела с надпис "Илидан" и слязох. Там ме посращна Едуард ( пак той ) и ми показа ужасяваще гледка... в двора на всяка къща имаше поне по 4 гроба с надгробни плочи а в една от къщите се клатушкаше един съсухрен скелет, обесен на страхата й.
"Какво подяволите се е случило тук..." едвам промълвих от изумление
"Незнам" отвърна ми Едуард, поставяйки ръка на рамото ми....
Жал ми е... селцето беше толкова красиво... но нямаше жива душа, даже птички не се чуваше да пеят...

Е, това е беше... или поне само това си спомням.... :sleep:
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 6:08 am

Ne me izkefi samo 2-riya.
No za poslednite dva 6te te UbIyA!!! :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
Kak moje takova ne6to, be...
Az ni6to ne sunuvam...
Mn se drazna taka...
Ne e 4estno... :( :( :(
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 1:14 pm

... бах, честно казано наскоро не съм сънувала нищо по-особено за да има какво да напиша тук...
Помня че всяка нощ сънувам по нещо, но 10 мин след като съм се събудила и вече съм го забравила... значи е нещо, което не ми е привлякло чак толкова вниманието....
Странно... а попринцип имам толкова откачени сънища...
Ама попринцип всеки месец чета поне по една фентъзи книга за да ми се подхранва въображението, а в близките няколко месеца нищо интересно не съм чела... е поне не е било фентъзи.
Липсва ми фентъзито....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 11:54 am

Наскоро имах много готини сънища, ама понеже съм мн зле забравих на време да ги запиша и са колбкото и да се мъча да си ги спомня - успех нулев....
Мн ме е яд....
Само един си спомням и то не много добре но главното беше че едно супер високо и СУПЕР готино момче се опитваше да ме убие....
Знаете ли кое беше откаченото:
1. Той ме погребваше жива
2. Ефектът беше никакъв понеже пръстта не му достигна за да зарие главата ми
3. Бях прекалено заета да си мисля колко е красив и секси и т.н. за да се сетя че трябва да съм адсси уплашена понеже дните ми са преброени....
4. Накрая той ме попита дали съм направила нещо (това нещо не се сещам какво беше) и като казах не той ми вика "Май съм объркал човека...." ТОЯ ТРЪТЛЬО ЩЕШЕ ДА МЕ УТЕПА БЕЗ ПРИЧИНА!! Объркал човека той!!!
Тааа.... общо взето от всичко изсънувано помня само това.... sweetdrop
Надявам се тази нощ да сънувам нещо интересно та да има ко да пиша тука....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПон Май 11, 2009 7:23 am

Бах, тази вечер си бих собствените рекорди за откачени сънища XD
Сънувах как едни кучета ми танцуват по бански и пеят любовни песни XD XD XD
Черният дакел със сините бански на цветчета беше мн симпатичен XD XD XD

Но като изключим тази простотия имах един сън онзи ден в който аз отидох да живея при една богата стара женица в Япония и там се запознах с един Зеро.... мн беше симпатичен - червени очи, бяла коса.... абе типичното аниме XD
Та, оказа се че бабката е хилядолетен вампир а Зеро бе нейн помощник (полу-вампир)....
Някви други вампири ни бяха нападнали и Зеро ми се притече на помощ, когато една гад се опита да ми изпие кръвчицата sweetdrop
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeСря Май 13, 2009 1:58 pm

XD XD XD
тва ми хареса x3 x3

ам аз нищо не сънувамм deprest не е честно Are you real
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 2:02 am

Днес аз ще страдам....
Днес денят изгуби красотата си за мен....
Сънувах измяна! Предателство!!!!

ще ви разкаха сънят си от третолице, понеже мисля че ще се получи малко по-добре... макар и да имах два съня тази нощ, ще разкажа само единя - другия не си струва....

Обикновен учебен ден. Яна отива в класната си стая и сяда на нормалното си място - последния чин до вратата, на мястото до стената и чака приятелките си, Мария, Венера и Милена да дойдат на училище. Принципно Венера седи до Яна а Мария и Милена са на чина пред тях... всичко си е ОК, Мария и Венера идват на училище и заемат местата си, но на мястото на Милена сяда Дейдара....
Изглежда ще има свободен час по простата причина че учителят още го няма. Всички други ученици са си на местата и времето всякаш е забавило своя ход, защото никой не шава освен нашата групичка.
Яна и Дейдара започват да си говорят и дасе шегуват, но когато Мария и Венера се връщат от лавката Дейдара става и нежно целува Венера по устните. Яна е стъписана и извръща глава за да не гледа а Мария се казва с весел глас "Май Янчето ревнува!"
От там Яна рязко се дръпва и обръща поглед към Мария смеейки се "Хахаха откъде пък накъде ще ревнувам!" засмива се тя опитвайки се да сдържи чувствата си "Аз не ревнувам! Няма кой от кого да ревнувам!"

Сори ако е написано малко кофти но това сънувах... и се чувствам страшно предадена и то не от Вени, тя ми е казвала стотици пъти че неси харесва Дей, а от Дей понеже той я целуна.... mehh
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 4:05 am

Боже, боже... Яна... от кога почна да сънуваш и такива неща? Това е сън, който сигурно няма да забравя. Но ти май НИКОГА няма да успееш да го забравиш, защото си сънувала любимеца ти ДЕЙДАРА как целува твоя приятелка... а това си е гадничко... най-вече за теб... Naruto
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 6:45 am

Днеска сънувах, че съм в двора на у-щето ми, заедно с по-голямата част от класа ми. Най-интересното бе, че беше зима и седяхме на един по-висок бордюр. Дотук всичко беше ок. Позабавлявахме се доста добре, преди да почнем да да си тръгваме. Но изведнъж всички момчета почнаха да се бият. Ние момичетата(а ние не сме никак много - 10, на около 20 момчета) почнахме да ги разтърваме по някакъв начин. Почнахме да има крещим, че последното метро следмалко ще дойде (беше късно вечерта), но те продължиха. Изведнъж от някъде изникна майката на една съученичка и почна да крещи: "Слава Богу деца! Не сте се качили на метрото!" От там от всички се чу едно разочаровано "Еееееее....!" Тя продължи: "Току що в метрото стана огромна катастрофа. Добре, че не сте се качили, защото тогава незнам какво щеше да стане." Всички млъкнахме и започнахме да плачем(поне момичетата). Запътихме се към домовете си, плачейки. Аз изпратих две приятелки до тях, накарая и аз се прибрах някак(обикновено пътувам с метрото, но непомня с какво съм се прибрала).

Общо взето, това е което помня. На мен ми стана много гадно, защото и без това се разделихме, пък оставаше и да измрем... Ouch it hurts Еххххх... веднъж да сънувам нещо... и то какво.... Жестока съдбааа... Всички ще измреем
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПон Юли 13, 2009 4:26 am

Аз такова... днеска... такова... съм много... весела.. щастлива.. и т.н.
Сънувах как Акатски напаза едно селце.. или може би играеха на нещо щото на селцето нищо не му стана... но както и да е! Важното е че аз гледах от върхът на един висок хълм и се виждаше селцето в подножието и Акатски, които явно си бяха направили клонинги щото щъкаха навсякъде XD Щях да припадна от кеф XD От далече изглеждаха толкова мънички и само как подскачаха навсякъде XD
Беше мн забавно. А после се оказах заключена в някакво даскало с пазача от нащо даскало, който носеше със себе си едно шимпанце... което явно мн ме хареса щото само около мене се въртеше XD Беше мн забавно докато се измъкнеме от това заключено и наводнено даскало докато маймуната само ми се мяткаше на гърбът XD
А сънувах и Илинденци (едно селце близо до Сандански) там се разхождах из улиците самичка .... пък що бях самичка и що нямаше живо пиле на улиците нз... но може и да е имало хора защото се чуваше смях... нз не си спомням тази част от съня ми мн добре.....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Bloody^Iti

Bloody^Iti


Брой мнения : 46
Join date : 14.08.2009
Age : 31

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeСъб Авг 29, 2009 3:59 pm

да си кажа и аз някои от сънищата


1-ви Сън
значи сънувам аз че съм в старото си даскало и по някаква незнайна прична във фискултурния ни салон Аврил правеше концерт и на тоя концерт както си бях сред публиката с една приятелка изведнъж се оказахме зад сцената и Аврил ни каза да и купим кола купихме й нали върнахме се и тя продължи да си пее до тук добре обаче изведнъж сред публиката се появи Хитлер с войската си dizzy появи се той и тръгна да ни гони(мен и приятелката ми дето не я знам коя беше) и ние бягаме и някак си изведнъж разбираме че той ни преследва защото всъщност аз притежавам ключ за някаква стая в някакъв порутен Японски замък в в която са събрани всички анимета и манги които са излизали някога и Хитлер иска тоя ключ защото първия който отключел тая стая получавал всичко вътре в нея.Тааа бягаме бягаме стигаме до някакви руини (които би трябвало да са Японския замък) и изведнъж виждам старата ми учителка по англ. с някъв калашник и вика ни тя "бягайте аз ще ви прикривам" и ние напред тя след нас хитлер и той тя стреля по войниците и така извесато не стигнахме до някакъв стъклен асансьор който уж трябваше да ни измъкне и заведе до стаята и нали ние се качихме в него и когато спря излизаме от него и се озоваваме на някаква поляна и около нас има гъста мъгла и ние тръгваме напред за да видим къде всъщност се намираме и в момента в който разбрахме че всъщност сме се отдалееили от Японския замък виждаме Хитлер с няколко войника всички ми викат "-Бягай!"Войниците ги хванаха Хитлер тръгна към мен аз тичах към асансьора за да избягам обаче извенъж станах много изморена и вече нямам никакви сили обръщам се и гледам Хитлер точно зад мен.Той опира пистолета си в главата ми натиска спусака и аз се събудих O.O


2-ри Сън

веднъж сънувах че Хари Потър живее заедно с Рон и Хърмаяни в един блок до моето у-ще и вечерта аз им бях отишла на гости с преспиване и тамън бяхме заспали когато чухме някакъв шум навънкаизлезли и виждаме някакви диментори стоят пред блока оптахме се да се скрием обаче те ни видяха и подгониха ние почнахме да бягаме и стигнахме до някъв порутен замък дето като влязохме ни нападнаха вампири и ние тръгнахме да бягаме навънка и там имаше вече инферии а не диментори. и едната инферия хвана Хари той позеленя и се превърна в дух. O.O

3-ти Сън

един път сънувах как Хари Потър идва на рожденния ден на брат ми(когато брат ми беше на 3год.)и там ко стана даде ми автограф и после Волдемор се появи и тръгна да ни гони и уби Хари а пък аз се събудих(щот брат ми влезе в стаята ми

4-ти сън

сънувала съм как по средата на възможно най оживената улица(точно до даскалото ми) продавах с Наруто натурални сокове

5-ти Сън

пък със Наруто.Значи ние сме на някаква поляна и той ми крещи"-Никога няма да ти простя(и дрън дрън дрън)" и си прави двойник прави расенган аз се приготвям да посрещна атаката той се приближава и изведнъж се спъва пада и се образува няква огромна дупка в земята заради расенгана XD

6-ти Сън

като бях малка помня че имах някакъв сън как с майка ми и баща ми отиваме някъде на вваканция обаче ни свърши горивото за колата и ние слязохме да търсим помощ обаче нямаше и се натъкнахме на някакви индианци и откраднахме бензин от тях XD обаче те тръгнаха да ни гонят...нататък не помня sweetdrop
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 5:15 am

Лелеееее ти си на мойто ниво по лудост бе XD
И аз съм имала странни сънища с Нару-чан... ама тва за Хитлер беше просто.... scared
Но както и да е
Аз пък днеска сънувах че съм на даскало и имам физическо. И излизам аз на двора а там на едно... сравнително малко футболно игрище се събрали няколко хлапета на наща възраст и навсякъде кал... ама кал кал едва ли не до коленете. и там почнахме да играеме на няква непонятна игра чиято цел бе да не позволиме на противниковия отбор да ни уцели с калните си снаряди.... накратко вместо да се замерваме със снежни топки, ние използвахме кал....
И по средата на играта в която аз съумявах да избегна калта като легнах на земята и щелех другите от ниско... та... посредата на играта се появиха някви типове на коне и минаха през игрището... единя страшно ми приличаше на Едуард Кълън.... XD
И тамън да продължиме с играта и мама ме събуди.... you're kidding, righ Искаше ми се да видя кой ще спечели... или поне да го цапна оня на коня с кал, толкова беше накипрен и чистичък че чак ми дожаля за него XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 12:52 am

Хораааа.....
Днеска си бих рекорда за откачени сънища...... scared

Сънувах, че с една приятелка сме се качили на едно корабче и си караме кефа докато то пътува по море близо до някакъв залив....(до тук добре)..... после изведнъж аз се озовавам на някакво странно място с лилаво небе....(някво такова светло лилаво с тъмнолилави облачета).... а пред мен мъпетите МЪПЕТИТЕ МЪПЕТИТЕ МЪПЕТИТЕ танцуват и ми пеят песен на

Pitbull ( https://www.youtube.com/watch?v=st4Iu4maqJA )
И главно ми наблягат на -
bend over
girl show me what your working with
bend over girl show me what your working with

Бях не стресирана, не фрапирана, не газирана ами и аз нз ква!!!! Особено много ми повлия факта че Елмо бе главния певец и танцьор....... O.O
А после, когато някак си се върнах на корабчето (слава на Богу), то бе тръгнало да развива доста голями скорости и аз трябваше вече да слизам от него, но то не забавяше ход и затова с приятелката ми скочихме във водата и доплувахме до брега.....
И така аз се събудих в 6 ЧАСЪТ!!!!!!!
Откачих направо откачих!!!! mehh

(( тия гадове повече не ща да ги виждам Сънища или реялност Sesamestreet-characters мнението ми за тях повече няма да бъде същото както преди scared ))
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 1:53 am

Бааааахти... O.O O.O O.O какви са тия... к...к... как да се изразя... амиии... откачени същества? Който е измислил тези мъпети ще трябва да го убием, за да не сънуваме и ние подобни неща. Докъде може да стигне фантазията... mehh scared
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 3:23 am

Абе мани ти мъпетите те ми бяха най-малкия проблем - ти да ги беше видяла как танцуваха само.... scared
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 4:02 am

Ем, не съм ги видяла ама горе-долу си ги представям... и мисля, че ще е по-добре да спра... O.O
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeЧет Сеп 03, 2009 1:30 pm

XD XD XD XD XD XD XD XD XD
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 7:12 am

Вчера сутринта, някъде към 06:05, баща ми дойде да ме събуди за училище, както почти всяка сутрин. Аз му казах "Добре де, добре... ей сега ставам!" Sleep и после пак съм заспала. И сънувам аз, че баща ми ми крещи в лицето "СТАВАЙ, ИЛИ ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ТИ ПОЗВОЛЯ ДА ГЛЕДАШ ШОНЕН-АЙ!!!". I\'LL BE BACK И в този миг се събудих изплашена, GAH GAH GAH беше 06:20 когато погледнах часовника. Бях наистина много уплашена и после си казах наум "малеее... няма да се успивам никога повече! Неискам отново някакъв кошмар, като този!" 01

Този сън наистина ми разби всимките фантазии! O.O O.O Не си представям да не гледам шонен-ай дори за ден, пък какво остава никога! Не, не, нееее.... няма да се успивам повече! НИКОГА!!! On fire On fire On fire
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 12:14 pm

мила сестричке почваш да откачаш съвсем (не в лошия смисъл) XD XD XD
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 12:44 pm

Ама че то ко лошо има да откачаш Сънища или реялност 98645 Поне не е като мене цяла нощ да се завирам из неква порутена къща и там секви чудовища и интересното беше че тия чудовища бяха много свирепи, кръвожадни искаха да ни разкъсат.... и бяха с размерите на котка....... Сънища или реялност 78584
Търсех там в тая къща некъф тип... намерих го... в един сандък заключен Сънища или реялност 756429 но онзи беше направо Сънища или реялност 109871
И.... мдам... в момента в който го намерих той пак ми избяга и аз и приятелите ми, дет бяха дошли с мене да издирваме тоя тип, трябваше да бягаме от онези "огромни" чудовища, които се бяха откачили от каишките си... Сънища или реялност 78584
бахти и гаврата... ама къщичката беше много симпатична щото беше на много етажи, цялата порутена, дървена и ти кат стъпиш и може да пропаднеш, имаше и доста мухъл... абе биваше си го местенцето Сънища или реялност 98645
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 3:37 am

Сънувах, че отидох до близката книжарница, за да си взема тетрадка. Исках да е по-анимарски, затова си избрах една на Shugo Chara. В задната част(по-вътрешната) забелязах, че бяха изложени всичките книжки на Shogun + специалните издания(които за жалост не съществуват). Ама си бяха бая дебелички, видяха ми се около поне 500стр. и бяха около 5 броя. Нямах достатъчно пари, иначе веднага щях да си взема някоя. Купих си тетрадката, прибрах се вкъщи и почнах да й се кефя. ((Тук ми се губи малка част от съня ми.)) След известно време отидох в кухнята и незнайно защо, почнах да ровичкам нещо по тръбите на чешмата. O.O После сложиш някакво човече, съвсем истинско, но доста дребно в една от ръждясалите тръби и явно доста го бях набутала там вътре, защото някаква аларма свирна, все едно извика полицията. И то наистина се оказа така. Преди да довтасат полицаите, аз се помотах нещо с това човече. Баща ми спеше и не знаеше какво ставаше. След 10мин. ченгетата дойдоха. Един от тях слезе от колата и най-странното беше, че тоя същият имаше ключ от вкъщи и най-спокойно си влезе. Дойде при мен, в кухнята, и започна да ми говори нещо, което грам не си спомням. Баща ми стана, дойде при нас и с чичко полицай почнаха да си говорят за футбол. O.O Още по-странното бе, че аз го познавах този полицай и милион пъти съм си писала с него в скайп. O.O O.O O.O След като обсъдиха всички възможни футболни отбори тва ченге си тръгна. След 15 мин. седнах пред компютъра и почнах да се ровя из DeviantArt-а.

И това, ако не е някаква ужасна гавра... Откъде аз ще познавам полицаи бе? O.O
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПон Окт 12, 2009 1:40 am

Забавното ще е ако ти като пораснеш станеш полицай Сънища или реялност 202915
а може ли да питам защо си се опитвала да набуташ човечето в тръбите?.... илви си се опитвала да го извадиш от там? Сънища или реялност 431959
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitimeПон Окт 12, 2009 10:55 am

Не, няма да е никак забавно да стана полицайка, ЯСНО!!! blee
И се опитвах да го набутам там вътре, и задавах въпрос без отговор "Защо съм го бутнала там?". Откъде да помня бе човек? Ако си спомнях поне малко щях да го напиша, ама не за жалост. Еййй, защо верно няма такива специални издания на Shogun? Ще е готино, нали? grin
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Sponsored content





Сънища или реялност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сънища или реялност
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: За всекиго по нещо-
Идете на: