Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Изразете настроението си с емоциика =)

Go down 
+4
the_demonic_vixen_spirit
vilche-chan
Angel_dice
cheiva
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 9:51 am

Знаете ли.... като за начало бих казала че настроението ми не може да бъде изразено с мултиконка и затова ще ви покажа какво ми е настроението XD
Ето го XD XD XD


Говориме за песента а не клипчето XD XD XD XD XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeСря Май 13, 2009 4:19 am

искате да знаете какво е настроението ми ли, дами и господа? Е ще ви кажа какво е!
Смес от тези Are you real moody ka boom OMG pised off Yosss да точно така - смес от всичките тези! И сега ще ви кажа защо!!
Днес, дами и господа, едва не останахте без любимият си администратор!
Да, правилно ме чухте! Днес се опитаха да ме елиминират!
И ще ви кажа как стана всичко това, да ще ви кажа!
Прибирам си се аз най-спокойно от даскало и пресичам кръстопътя при светофара ( да речеш че пресиам някъде където няма светофар аре ок ама това беше просто най-тъпото нещо!) и нали светва зелено за мене и аз си минавам.... И едип п~~~~~с каращ някакво тъпо и разбрицано опелче едва не ме сгази!!! Е, добре де.... може би нямаше да успее да ме сгази, но начина по който наби тъпите спирачки изобщо не михареса!
Но нека поясня с малко повече подробности - аз вярно че си се бях отвяла на някъде си, и признавам, че това ми се случва мн често, но видях мн ясно, че беше зелено за пешеходците а не за тоя изрод! И нали пресичам си аз и тоя изрод кат се пръкна от некъде си и лети с космическа скорост разбирате ли! Видях го само с периферното зрение, но имаше достатъчно място за да спре нормално! Тоя Идиот кой знае кво е правил в колата и накъде е зяпал щото вместо да спре нормално тоя кат заби едни спирачки и направо ми изкара ангелите! И са в мене има само :bad: но както и да е. Той чак като изсвистя със спирачките аз се завъртех вече настръхнала и готова да отскоча настрани и да се боря със зъби и нокти за живота си както се казва. Бахти изкарах си акъла!
Д~~би и тъпото опелче!! Барем да беше няква готина кола! Разбирам да ме бутне някоя тойота раф 4... даже бих се зарадвала че ме е бутнало нещо готино... ама опелче! Даже и трабанчето е по-добър вариант!
Нали ако ме бе бутнал джипа хората щеха да говорят "Е, отиде си, но поне си отиде със стил."..... даже и трабанчето е вариант... "егати и гаврата, да те бутне трабанче" И този израз ми звучи по-добре отколкото "И кво я бутна?... Опел?...Ех, жалко за загубата, барем да беше някоя по-хубава кола"
После що съм избеснела Съмнителен ....
Ама манете майтапаведнъж и един рейс щеше да ме бутне!!! +09 и то от старите модели а не от тия новите оранжевите - СТАР рейс СТАР!!!! Батка колите на червено кат пресичам не искат да ме бутнат а на зелено кат се опитам, като културен човек, те се редят едва ли не на опашка!
Направо съм мн разочарована от БГ шофьорите!
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeСря Май 13, 2009 12:15 pm

Хора и мойто настроение е некво като на Янчето(миличката тя, добре че е още жива) Всички ще измреем
Are you real moody dizzy eyes on fire ka boom deprest O.O OMG On fire pised off scared snooty Съмнителен X_X you seem to be serio you're kidding, righ Yosss Ще убия тоя дето е направил тоя сайт!!! Не, не говоря за https://tensai-teki.bulgarianforum.net/forum.htm, а за този ====>>> http://chalgatube.com/!!!!!!!!!! WtF WtF WtF Хора, тва просто ме разби, беее....Ние, българите, отново се изложихме, и тоя път пред целия свят!! hatefull Как можаха някои умници да измислят нещо подобно, по дяволите??? ka boom И то сайта е пълен с най-различни чалги: Фолк & Цигания, Гръцко, Сръбско, Турско и разбира се нашта родна чалгария! За къде без нея? Съмнителен Абе кво да кажем за българската простотия.... виждаме я навсякъде, по всяко време и винаги в България!!!
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 12:40 pm

Тъй като тук няма подходяща емотиконка, ще си кача моя - Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Girl2008 ей такова ми е настроението днес!
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:53 am

Днеска малко тъпо.... Are you real нема кво да кажа повече
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 17, 2009 1:36 pm

Ако трябваше да определя настроението си по скалата от 1 до 10 бих казала -100!
Мн ми е депресирано и знаете ли защо ЩОТО В ТОЯ ФОРУМ СМЕ РЕГИСТРИРАНИ 11 ЧОВЕКА - 2 ОТ КОИТО ИЗОБЩО НЕ ПИШАТ, ЕДНА ОТ РЕГИСТРАЦИИТЕ Е МОЯ ( ТОЕСТ АЗ ИМАМ 2), А ТИЯ ДЕГ ТИ ИМА ЗА КО ПИШАТ ЗА ТОЯ ДЕТ ГО ДУХА!! Никой не си прави труда да разпространи форума... освен аз и Теди....
аз за ксво изобщо се бъхтих да го създам тва форумче? За да сме 3 души на кръст ли!? Заебете сега съм направо в такова настроение че ми иде да закрия форума moody
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 17, 2009 3:32 pm

мн те моля недей така O.O O.O O.O
не ме карай да изтрещявам още толкова и без тва съм на ръба
с тия матури и държавни и кандидатстудентски направо главата ми ще се пръсне
а днеска едва на припаднах от толкова мн притеснения дали изобщо ще успея да напиша нещо
Е в крайна сметка не е толкоз зле, вярвам че поне за 3 ще има
Моля ви молете за душичката ми, дано съм го изкарала
А най-готиното е че тепърва ми предстоятоще скапании изпити
ооооо подяволите ще се гръмна... X_X X_X
Върнете се в началото Go down
†Kira†

†Kira†


Брой мнения : 39
Join date : 18.05.2009
Местожителство : Hinamizawa

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeВто Май 19, 2009 12:19 am

Още от сутринта psihopaaat psihopaaat tasety Иска x3
ИИИЗЗПЕРКВАНЕЕЕ
dreamy
Върнете се в началото Go down
http://aiairakuen.allgoo.net/forum.htm
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 12:29 pm

Божееее..... mehh
Хора тъпо ми е.... O.O
Но като се замисля над някои нещица и вече наистина почвам да изперквам и то в лошия смисъл на думата....
са само нз къде си вра носът! Ще има един изпит тоя септември в който може и да участвам ако успея да се набутам и ще ми дадът сертификат от оксфорт че съм добра едва ли не в английския... ама ми е некво странно щото не съм сигурна в способностите си....
пък и за матури трябва да се подготвям....
абе общо взето мн скапано но ми се насъбират доста работи mehh
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 2:16 pm

На теб ли ти се е събрало мн....
сори че ще те разочаровам ма не си познала, аз тука се побърквам от учене dizzy
За матурата.... абее.... тя може и да почака малко ако ме питаш, за нея имаш цяла година =B

А относно изпита по английски ще ти кажа само че ако не се явиш, тва ще е най-глупавата ти постъпка,честно
Сигурна съм че ще изкараш най-високата оценка grin
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 1:51 am

Абе то мн хора ми казват това, но на мен ми е мн странно щото неми сеиска да се изложа...
общо взето ще ходя на изпита, ако ме вземат... пък после ще видиме докъде ще стигна щото те ще са няколко нива sweetdrop
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 8:22 am

Трябва да опиташ за да разбереш grin
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2009 3:35 am

confident dizzy listenning grin hope my fake smile w in love mehh XD Общо взето тва ми се върти в глвата в момента x3
Върнете се в началото Go down
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2009 11:13 am

Настроенийцето ми направо е върхът
mehh psihopaaat tasety Иска XD :kon: Mew смесица от всичко това и мн мн мн мн мн мн мн мн grin grin grin grin grin
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:18 am

Are you real Are you real Are you real Ебати скапания, смотан, безмислен ДЕН!!! OMG
Никой да не ми се мярка пред очите днеска!
НИКОЙ!!!
НИКОЙ!!!
НИКОЙ!!!
НИКОЙ!!!
НИКОЙ!!!
............
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:23 am

Освен АЗ.... нали
psihopaaat psihopaaat psihopaaat
mehh mehh mehh
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 6:58 am

За теб също се отнася! Не си изключение, така че внимавай!!!
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 7:07 am

Малииии малиии! Кви заплахи се разнасят само тука XD
Вили по-полека бе чедо! Не си трови нервите XD

......

Лелелееее на мене ми е много весело, но след два дни ми почват класните и хич не ми е весело....
Как е възможно хем да ми е весело хем да не ми е..... huh
Е явно аз мога мн неща XD
Същински Цезар съм!!!! Нали знаете - той е можел да диктува 3 различни неща на писачите си, без да забравя мисълта си x3 Велик човек, наистина велик.... но Клеопатра му е видяла сметката XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:55 pm

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 12:54 pm

Смесица от тея: nqhaha Are you real moody dizzy listenning grin smile idiot smile hope my fake smile w ignoring in love ka boom OMG Ouch it hurts O.O On fire pised off psihopaaat scared Срамежлив Съмнителен Иска X_X XD Всички ще измреем you seem to be serio Sleep you're kidding, righ Yosss :komg: doggy sheep panda :run: Cry Зъби ... Днес е много странен ден! Ту страшно тъп, ту много весел. Гаден е!!! I wonт I wont И се дразня така...
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 3:31 am

mehh shout shout Slow Иска tasety XD dreamy Yosss Puupy eyes :ljaw: :komg:
Направо аз не мога да си повярвам че съм изкарала такива оценки
БЕЛ: 4,98 :ljaw:
ХООС: 5,43

Иска а пък аз се надявах на 3 Иска Иска
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 9:16 am

moody hidden ignoring mehh Ouch it hurts Всички ще измреем Cry :nooopa: Тъжно ми е, поради това че трябва да се разделя с приятелите си, лудите ни преживявания заедно и задружното преписване на всяко контролно... мн ще ми липсват Ouch it hurts Обичам ви лудетини, много...! Ouch it hurts
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 12, 2009 3:03 pm

Бахти... тъпо ми е... не ми се спи а са е баш 00:00...
Междодругото добро утро sweetdrop
Не ми се гледа филм, не ми се играе на игри, не ми се чете книга... нещо програмката ми за качване на картинки не бачка, което означава, че за момента не мога да зарина форума от картинки...
Абе не е честно.. веднъж да съм на кеф да седя до късно и да няма никой с който да си пиша Are you real
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 8:19 am

Принципно седя до късно на компа, но тогава сигурно съм учила иначе с най-голямо удоволствие щях да си пиша с теб. hope my fake smile w
Аз искам да ви се похваля в петък ще си взема дипломата, завършвам с 5,70.
На последните 2 изпита имам 5,90. Обаче голям късмет извадих паднаха се страшно лесни тимички dreamy , честно да ви кажа в първия момент не можах да повярвам.
Сега тази седмица си оставям почивка tasety и от другата пак трябва да седна да уча Sleep въпреки че не ми се иска особено, но нямам друг избор you seem to be serio
Върнете се в началото Go down
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24, 2009 11:39 am

мн ми е забавно днеска nqhaha nqhaha nqhaha nqhaha nqhaha nqhaha nqhaha nqhaha nqhaha
XD XD XD XD XD XD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изразете настроението си с емоциика =)   Изразете настроението си с емоциика =) - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изразете настроението си с емоциика =)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: За всекиго по нещо-
Идете на: