Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Shugo Chara & Shugo Chara Doki

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shugo Chara & Shugo Chara Doki   Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 12:22 pm

Лелеее ти направо си се престарала.... Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 96866
Иначе картинките са велики... така обаче с кое да почна с хубавото или лошото в това аниме... айде хубавото Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 974960

Spoiler:

мн си го обичам Куукай, особено като се преобрази Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 596957

Spoiler:

Направо щях д си умра като ги видях така в анимето... определено си е ВЪРХОВНО и се грижи добре за фенките си, па макар и да бе само в един епизод..... (мъжът ми е мн сладък като мажоретка не мислите ли? Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 72314 )

... така... време е и за това което ме травмира най-много.

1. ЩО ЗА ГЛУПОСТ!!!!

Spoiler:

Тая трансформация беше просто егати простотията както и на Икито онова с пирата.... честно казано като ги видях и избухнах в изтеричен смях. Икито колко си го уважавах преди и са кат стана пират и направо ми падна в очите... не му утива да е пират.

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Seven-Seas-Treasure-and-Amulet-Fortune-amuto-fanclub-6932229-500-406
Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 8c52495251b29aafa65ac02dd3eb323f1236235560_full тук даже са направени сладко сравнение с анимето.... не казвам че Икито не струва като пират - готин си е, но сравнение с другите си трансформаций това дойде не като удар с мокър парцал ами направо с тухла четворка....

2. Ъм... тя стана той....

Голяма травма ми причиниха като разбрах че тя Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 3a1e1bd323f2ec8470d9f00b3f721b261231960747_full е всъщност той Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Nagehiko .... Беше злобно а най-злобното бе че в последните епизоди на втория сезон.. поне последните от тези, които са излязли той имаше най-готината ЖЕНСКА трансформация от всичките момичета всети заедно.... май беше и най-силната...ъхъм.. силния.....

3. .... каква любов...

Оказа се че Утау обича Икито... нищо ново това си се знаеше едва ли не от самото начало на анимето... проблема бе когато Утау и Икито се оказаха брат и сестра....

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 A30b9f1522bde0d97c2e09c4da481a461248385174_full брат и сестра Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Utau

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Shugo29Kiss Мдааа брат и сестра...
Не че имам нещо против такива връзки де... аз съм толерантен човек ама това се очакваше да е малко по-детско аниме.... детско... да бе да Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 98645

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 45eb56e1b1289051cb94b920da4779ce1225597307_full
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shugo Chara & Shugo Chara Doki   Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 12:30 pm

Ето я трансформацията на Nagihiko/Nadeshiko....

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 0
Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 YAMATOMAIHIMEHD7
Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 YAMATOMAIHIMEHD4

Щях да падна от стола като го/я видях..... ама си е готин... прекалено готин.... там е проблема неговата трансформация най ми харесва от цялото аниме....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shugo Chara & Shugo Chara Doki   Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 12:19 pm

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 425995 Хора имам новини... явно на тия гадове не им е стигнал 2 сезона от по 51 епизода и са ще ни направят в подарък трети сезон..... Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 78584
Shugo Chara Party!

Почвам вече да изтерясвам.... анимето беше симпатично.... но вече прекаляват със сезоните.... ако и този е 51 епизода вече ще откача!!! НЕ ИЗДЪРЖАМ САМО ДА ГИ ГЛЕДАМ КАК СЕ ПРЕОБРАЗЯВАТ БЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ НЕ МЕ ЛИ РАЗБИРАТЕ!!! Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 711816
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shugo Chara & Shugo Chara Doki   Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 12:44 pm

Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Feline_Boy_by_mrsloth
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shugo Chara & Shugo Chara Doki   Shugo Chara & Shugo Chara Doki - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Shugo Chara & Shugo Chara Doki
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Аниме и Манга :: Аниме Ревю-
Идете на: