Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Важна Информация

Go down 
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Важна Информация Empty
ПисанеЗаглавие: Важна Информация   Важна Информация Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 2:44 pm

Вижте сега... просто трябва да се дадът някои правила щото иначе нищо няма да се получи. Нещо като "Ами това аниме е готино така че го гледайте" просто не става за Аниме Ревю moody
Нека сложим като за начало една бланка за попълване и ако има още нещо друго вие сами ще го попълвате.

1. Име:
2. Брой епизоди:
3. Описание:
4. Мин. на епизод:

5. Лично мение:
6. Линк към епизодите Online
а) С БГ subs:
б) С АНГЛ subs:


Нека дам още няколко наставления...
Проста логика е че трябва да се запише името hidden
Броя на епизодите също е задължителен - нека поне се знае дали анимето е Ongoing (все още излизат епизоди) или не. Ако има още епизоди, които трябва да излизат нека се запише поне колко епизода са излязли до момента.
Оригиналното описание на анимето също е задължително. Неща като "Ми, то там се разправя за един пич дет се бие с некви изроди и има една мн яка мацка с огромни...." ТОВА ИЗОБЩО НЕ СЕ ПРИЕМА!!!!!! ( ако описанието го няма на БГ аз се наемам да превеждам ако си нямам някаквадруга работа.)
минутите....ми... те вече са си моя приумица и то просто от кеф... видях че другите ги пишат и реших че и ние трябва да ги пишеме grin
Линчото мнение... ми искам да чуя и вие ко мислите... критиката към аниметата се приема също hope my fake smile w Никое аниме не е перфектно
А линкчетата за епизодите- ми... не всички сме длъжни да си ги теглиме нали знаете hope my fake smile w А това с различните субтитри си е лично за мен, понеже не мога да трая да гледам нещо с БГ субтитри при условие че има с АНГЛ... x3 Вие ме обичате нали? И няма да ме оставите да страдам Puupy eyes
Ей нека не забравяме и снимчици на анимето нали grin
Еми... това е XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
 
Важна Информация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Аниме и Манга :: Аниме Ревю-
Идете на: