Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 6:50 am

ОК хора тук ше слагам всякакви мои измишльотини. Имам няколко стихчета които мисля че ги бива, Ще чакам коментари ☀
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 6:54 am

ъъъъъ как може да чакаш коментари като нищо не си качила за да го коментираме ~ залива се от смях ~ :bounce:
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 7:03 am

MOUUUU Ian-chan soooo meannnn Казах че са ги ипускам =P
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 7:04 am

Ама още не си нали 👅 хахаха
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 7:05 am

Повечето бг са преведени от английските и звучат... тъпа за липса на по-дора дума и тук трябва да отбележа че тез съм ги писала преди повече от година та ми мислете на акъла =P



Като че ли потъвам в тъмнината на своята душа, но все пак се опитвам да избягам, като птица заключена в клетка търсеща свободата си….

... и като феникс прероден от умиращия пламък, разперващ криле и поглеждащ със сапфирените си очи един свят обгърнат във светлина…


Живот обгърнат в лижи
Обгърнат в тихи сълзи
Падаш в тъмнината
Убиваш светлината
В свят от преструвки
Където не можеш да различиш
Приятел от враг
Какво би направил
Във свет от бола и мизерии
Знаейки че каквото и да направиш
Няма избавление…

В свят в, който свободата се счита за даденост, нещо което всеки притежава - никой не е свободен от жестокия живот на болка, лъжи и грехове.




It seems like I’m falling in darkness
And still I try to break away
Like a bird in a cage looking for freedom ….

… and like a phoenix being reborn in the dying flame,
Spreading wings and looking with his sapphire ayes one world embraced in light …

In world far away from ours decent ago there was a small spark of light. As the light grow so grow the humans darkness and with darkness comes sin and sin bore the evil. No one can tell for sure if it’s thru but I think it is. From what my mother once told me …

Every time I try to stand another person pushes me down and I don’t know if I have reason to continue trying.
There was a time where you would ask me if I was OK but since that fateful day I didn’t care anymore and if you ask me again I’ll answer always the same
“I’m OK” and “nothings wrong” hoping you would see that I’m crying and slowly dying searching for help.

I look at your way and see you crying but when I ask you what’s wrong you just wipe away the tears and smile saying “its OK” but one look In your eyes and I can see you’re hurting and it hurts me too that you wont let me in

A live within lies
Surrounded In silent tears
Falling In the dark
Killing the light
In a live of facades
When you can’t tell apart
the friend from foe
What will you do
In world of pain and misery
Knowing that whatever you do
there’s no way out

In a world where the freedom is considered something everybody has rightfully no one is free of this terrifying life of lies and sin.
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 33
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 1:45 pm

Тези на англ много ми харесаха grin
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 6:50 am

човек тези са страхотни!!! in love Само това дето са на бг са малко странни и нещо не ги разбрах. huh Не мисля че и ти можеш да ми ги обясниш, но както и да е! Но все пак, ако можеш нямам нищо против за едно обясненийце! Иска
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 1:39 pm

Амиии... sweetdrop тва са (НЕ)успешните ми опити да преведа англииските варианти ... хе хе moody АМА вце пак, навестявам тази част на форума за да се похваля че най-сетне си направих моя гадинка grin Ето така изглежда яйцето ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ 15231 а животинчето (ако миже да се нарече така) може да се види след 30 лкикваня Mew Можете да си го осиновите от ТУК таа ако се сета за нещо друго пак ще се мярна по някое верме (др. век)
Върнете се в началото Go down
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeНед Май 31, 2009 7:28 am

Чудих се чудих се какво да пиша тук... и нищо неизмислих. Напоследък изглежда креативноста (колкото и малко да имах по начало) ми се е изчерпала, и понеже неисках да я гледам толкоз пуста таз тема реших да метна един линк към рега ми в DeviantArt. Повечето рисунки хич неструват ама има няколко готини снимчици hope my fake smile w Еnjoy
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 3:46 am

cheiva
поздрави сминчиците са мн симпатични
grin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^   ^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
^^ ВeЛиКтЕ иЗмИшЛьОтИнИ на CHEIVA ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: За всекиго по нещо :: Собствени произведения-
Идете на: