Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сънища или реялност

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 12, 2009 12:24 pm

Да бе!!!! Аз нямам пари да си взема това от 6лв дето е а ти ми говориш за нещо по-скъпо!!!!
Но иначе съм навита на това да са тухли 4ки от по 500 страници.... може и повече Сънища или реялност - Page 2 202915
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Сънища или реялност - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища или реялност   Сънища или реялност - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 8:07 am

бога ми, седнала съм аз да видя какви глупости сме сънували преди - изплаших се доста от едни и се спуках от смях на други. Това с Мъпетите го бях забравила... сега като се сегя не ме плаши така както преди.... сега нещото което ме плаши е идеята за Едуард Кълен - него в последно време мн съм го намразила.
Сънищата с аниме насока са мн диви. Този с Хитлер още ме притеснява, но е от жизненоваждно значение да опазиме аниметата от него (пък и тва с госпожата по английски беше мн диво).
Скоро никой не е писал тук.... имах доста интересни сънища, но скоро не съм сънувала нещо чак толкова диво в аниме насока.
Имам един сън в спомените си в който ни нападах тякви вещици и вампири и аз тогава съм в Белоградкик с едни приятели и там по улиците настава хаос. Населението отиде да се крие при Белоградчишките скали защото там имаше някакъв подземен дворец и там бе най-безопасно за нас. Помня също така как аз се лутах по улиците и там заварих един бивш съученик. С него се запътихме скришом към подземният дворец но по пътя заварихме на едно дърво един кон ( да знам че звучи налудничаво, но не е така защото коня не беше кон а беше човек който може да се трансформира на кон) и та след като по някакъв невероятен начин смъкнахме черният жребец от дървото заедно с другарите му се оказа че трябва да измъкнеме още няколко от тези жребци, които бяха затворени от вещиците. И така със съученика ми измъкнахме другите жребци, но ни хванаха в процеса или щяха да ни хванат. Аз казах на съученика ми да се измъкне заедно с другите докато аз разсея вниманието на двата върколака дет ни нападнаха. Върколаците ме вкараха в пандиза, където заварих родителите на Ива. Заедно с тях се измъкнахме и избягахме в двореца, където имаше бал. Аз не можех да проумея защо другите празнуваха докато лошите се опитваха да завладеят света, но сънищата са си сънища. После открихме в замъка тунели, водещи към други части на България и така се свързахме с другите бежанци, които също се бяха изпокрили по тунелите на голямите градове и така......
Сънища или реялност - Page 2 770493
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
 
Сънища или реялност
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: За всекиго по нещо-
Идете на: