Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор

Go down 
+4
mistik_mage
vilche-chan
cheiva
Angel_dice
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 10:35 am

"Слончето тежи деца, повече от 100 килца"

Я ми кажете, защо повечето хора не харесват математиката
Върнете се в началото Go down
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 1:06 pm

Защото училите математици са много злобни и хората ги мързи колкото се може повече grin grin (в тая група спадам и аз Mew )
Скоро ще мога ли да седна на компа кат "бел човечец"( коет не мога да направя заради тъпите изпити OMG OMG OMG Are you real )?


Последната промяна е направена от xX_SaKuRa_Xx на Пон Сеп 28, 2009 10:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 5:19 am

Амиии... как да кажем... ще можеш да си седиш спокойно чак покрай Нова Година sweetdrop тогава ще си в една дълга и хубава почивка grin

Защо на планетата ни има хора, които са пълни идиоти??? Are you real Are you real Are you real
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 10:52 am

Щото иначе нямаше да е интересно Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 816651
пък и нямаще да има кой да убиваме Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 42676

А ти какво толкоз имаш против пълните идиоти? Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 3331
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 11:01 am

Ами как да нямам против тях, като днес едни от моя клас ме удряха On fire On fire On fire Ама после им го върнах тъпкано psihopaaat psihopaaat psihopaaat Нещастници смотани... OMG OMG
А иначе нищо против забавните, красиви, печени аниме идиоти... x3

Защо не живеем на Марс? Skipin \'roun \'nd \
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 10:17 am

Защото марсиянците не ни искат grin grin grin
А защо искаш да живееш там?
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 10:21 am

хммм... кой ти е казал, че искам? sweetdrop Просто си помислих, че няма да е лошо да живеем на друга планета, и просто казах... МАРС! XD

Защо всички във форума сме луди по яой??? huh I\'m a pervert AND I I did It In LOVE Ahh I Know I\'n Hot Whant psihopaaat
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 10:52 am

Продто - Защото Яой-а е много сладко и сладурско нещо (егати тъпия израз Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 635844 ) Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 555449 Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 555449
Вили - чан ти що не си на скапа? Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 886688 Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 886688
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 10:53 am

Щото май кака й е там .....

Абе, според вас аз луда ли съм?
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 11:01 am

Да, по много симпатичен начин а и кой е казал че да си луд е лошо нещо grin grin ?

Ъххх кога ще оздравея? dizzy dizzy
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 11:05 am

xX_SaKuRa_Xx написа:
Вили - чан ти що не си на скапа?
Ян-чан е права... сестра ми е в скайпа, а аз се ровя из нета...

Ъххх... ми, когато почнеш наистина здраво да учиш! grin

А аз защо витая постоянно из облаците... Skipin \'roun \'nd \
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 11:08 am

confident confident Влюбена си nqhaha nqhaha confident confident confident
Сестра ми ще престане ли да ми се бърка постоянно? Или просто трябва да я завържа за вратата eyes on fire eyes on fire
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 11:17 am

Мнеее... grin grin grin нека малкото чудовище да те ядосва колкото се може повече((харесва ми, когато тя ти досажда nqhaha ))
Защо трябва да ходим на у-ще? moody Cry

П.П. И НЕ съм ВЛЮБЕНА!!! ThIS IS TEKIIII А между другото сестра ти нали нямаше да не е у вас за една седмица? you seem to be serio
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 11:22 am

Защо родителите ни обичат да ни истезават.


Защо когато става дума за нещо хуваво, винаги недоразбирам като хората Ouch it hurts Ouch it hurts ?


_________________________
върна се не било за една седмица а за 2 дена moody moody Толкова бях щаслива докато не ми се обади че не съм там за да я зема ignoring хъм не е малка треа да мое да се оправя по улиците вече psihopaaat psihopaaat
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 11:27 am

Защото животът е гаден и иска да не разбираме и изпускаме най-хубавите неща от него. А и не си само ти, тази която изпуска хубавите неща - и аз съм така I give up Kill Kill Kill

Защо има облаци на небето? Carefree


Последната промяна е направена от vilche-chan на Вто Сеп 29, 2009 8:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 11:29 am

Защото са гадни и ни се присмиват от горе и си викат "Глей ги тия, кви са мравки =B =B "


Защо живота е гаден? Are you real Are you real
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 8:27 am

Защото иначе нямаше да е интересно и забавно! Whant2

Защо през зимата не грее слънце и в същото време да има сняг? Както и обратното - защо през лятото не вали сняг, докато пече яко слънцето? O Oh
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 2:00 pm

Защото слънцето мрази снега и обратното - снега мрази слънцето grin grin


Защо ми е тъпо? deprest deprest
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 2:06 am

Защото аз не съм ти до главата, за да те тормозя! grin

Защо напоследък се чувствам тооооооолкова щастлива, като няма никаква основателна причина? Carefree
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 1:42 am

защото си б*****а nqhaha nqhaha nqhaha
Ok защо не ми излизат всички абонати на скайпа в информатиката ? много гадно не моа да си пиша с хората, които са втора смяна … Are you real Are you real moody
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 09, 2009 11:49 am

Ми, защото компютрите в училище са адски тъпи! grin Наште в даскалото всичките са изтрадали от вируси горките и нямат свестни антивирусни. А на всичкото отгоре не са ни пуснали и нета!!! confident Ще ги убия тея дето отговарят за това! eyes on fire

Защо всички от моя клас си мислят, че аз знам всичко по математика, като аз абсолютно нищо не разбирам? На входното всички искаха да им помагам. АЗ МОЙТЕ ЗАДАЧИ НЕЗНАМ КАК ДА РЕША, ТА КАМО ЛИ ТЕХНИТЕ! Е кажете, ЗАЩО ТАКА!!! On fire
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 09, 2009 3:10 pm

Изглеждаш УМНА XD XD XD XD XD

Мамка му защо ми хем весело хем некво смотано?? huh Всички ще измреем
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 10, 2009 2:08 am

Щото е винаги така като си влюбен и загубен Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 202915

Абе хора къде ми отидоха всичките пари? Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 711816
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 11, 2009 2:51 am

АЗ ДОЙОХ У ВАС, ДОКАТО БЕШЕ НА УЧИЛИЩЕ И ТЕ ОГРАБИХ! psihopaaat НАЛИ ЗНАЕШ, АЗ СЪМ 1-ВА СМЯНА И СЛЕДОБЕД СЪМ СВОБОДНА! СИГУРНО ПИТАШ КАК СЪМ ВЛЕЗНАЛА, НАЛИ? АМИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА, РАЗБИРА СЕ! XD БЕШЕ ОТВОРЕН И... ХОП! ВЛЕЗНАХ! psihopaaat АЗ СЪМ СПАЙДЪРМЕН, НЕ ЗНАМ ДАЛИ ЗНАЕШ ТОВА. Ny Hi Hi Hi Hi КАТО ВЯЗОХ ВЪТРЕ СИ МИСЛЕХ ДА ТИ ВЗЕМА И КОМПЮТЪРА, АМА ПРОСТО СЕ ЗАМИСЛИХ И СИ КАЗАХ, ЧЕ ТОГАВА НЯМА КАК ДА ПИТАШ ТОЧНО ТОВА, ТУК, В ТАЗИ ТЕМА! XD
това достатъчен отговор ли е? Ny Hi Hi Hi Hi

Защо съм досадно същество? huh
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 27, 2010 9:00 am

Абе мило мое, досадно същество си, защото такова си се родило. Господ просто е решил да се изгаври с нас останалите и затова те е създал тебе за да може да ни досаждаш Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 98645

Абе хора, събирам доброволци. Имам намерение да отида до Япония и да си отвлека няколко известни драма актьори. И то точно подбрани, даже и списък съм си направила Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 974960 Таааа въпроса ми е - кой иска с мене на лов за готини и известни японци? Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 98645
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор   Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Задайте тъп въпрос, получете тъп отговор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Форум Игри-
Идете на: