Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво ще направиш, ако...

Go down 
+2
Angel_dice
vilche-chan
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 7:36 am

Аз ще му кажа че ще извадя неговите с вилица.... барабар с мозъка psihopaaat

Какво ще направите ако сте котка и притежателят ви е дребно малко човече (дете), дяволче както и да го наречете все едно ви гмечи постоянно в лошия смисъл на думата
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 2:52 pm

Амии... бих му издрала очите, ще го хапя и ще направя всичко всичко възможно да не ме докосва никога повече.

Какво ще правите, ако отидете в Ада? Ами в Рая?
((сори за двойният въпрос, ама искам да знам и за двете sweetdrop sweetdrop sweetdrop ))
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 27, 2010 8:56 am

Абе и в рая да съм и в ада да съм пак ще ми е скучно ако не съм си с дружките тъй че всички заедно ще ходиме натам става ли? А и искам в ада... там е по-толпо пък и височините не ми понасят мн добре Какво ще направиш, ако... - Page 3 95629 Какво ще направиш, ако... - Page 3 98645

Какво ще направите ако, да кажем хипотетивно, в Япония има конгрес на мангата и там са се събрали всички известни мангаки, например на Naruto, Bleach, One piece и безброй други, и само хипотетивно някой тъп терорист рещи да отиде там, и само хипотетивно, да пусне някоя хубава голяма бомба и ги избие всичките, и светът ни, само хипотетивно, остане без манга?
Просто се чудя какво бихте направили. Интересно ми е Какво ще направиш, ако... - Page 3 899205 Но дано никога да несе случва подобно нещо... все пак говориме ХИПОТЕТИВНО!
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 12:55 pm

Ми само хипотетиЧно на терористите ще им се стори тесен света. И мисля че хипотетиЧно манга феновете ще станат най голямата антитерористична сила в света, но да нали говорим ХИПОТЕТИЧНО
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 12:58 pm

Ако бяхте мангака какъв вид манга щяхте да рисувате? На колко време ще излиза? И колко ще е като обем?
Върнете се в началото Go down
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 7:29 am

оо със сиг щях да правя хадр яой, ще излиза 1 месечно, а колко ще е като обем ми нз

Какво ще направите, ако тръгвайки за училище/лекции докато пътувате във автобуса (или друго превозно средство) съвсем неочаквано сутиенът ви се скъса (отпред имам предвид, така че да все едно сте си без него), но непременно трябва да идете защото имате много важен изпит?

(( подобно нещо се случи на една моя приятелка, много кофти ситуация ))
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 9:43 am

ще си ходя като първия пич Какво ще направиш, ако... - Page 3 98645 тва стана със сутиена на една съученичка на екскурзията Какво ще направиш, ако... - Page 3 98645 Какво ще направиш, ако... - Page 3 98645 Какво ще направиш, ако... - Page 3 98645
така..... какво бихте направили ако, хипотетично, всичкия шоколад на света изчезне и никоя фабрика не го произвежда и въобще никъде няма шоколад? Какво ще направиш, ако... - Page 3 892664
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 2:35 am

ми ще си купя какао, мляко и още нещо(не му знам много съставките) и ще си направя сама grin

Ами какво бихте направили, ако спокойно се разхождате из някоя горичка с баничка в ръка и изведнъж отнякъде изникне триглава лисица-змей, която иска да ви я изяде + бозичката, която се намира в чантата ви? XD
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 3:09 am

Ще й дам баничката и бозичката ама тя ще ми стане домашен любимец Какво ще направиш, ако... - Page 3 72314 ако не иска да стане мой поданик ще има голяма война Какво ще направиш, ако... - Page 3 974960

Ами какво правиме ако забранят производството на сладки неща?
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 12:27 pm

всички които ОБОЖАВАТ СЛАДКО ще се обърнат на протест да спрат и соленото и понеже няма как ще върнат сладкото :) пък и фактически няма как да го спрат защото трябва да спрат и отглеждането на сладки плодове :)

Какво ще направите ако убиете краля и заемете мястото му?
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 1:59 am

Ще бъда най-якия крал на света .....е поне докато не се появи следващия желаещ за трона Какво ще направиш, ако... - Page 3 98645


Какво ще направиш ако видиш летящ розав хипопотам с гащи на лалета (почва да си тананика онази песничка на врабчетата Какво ще направиш, ако... - Page 3 98645 )
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:55 pm

бих се ощипала, защото това най-вероятно ще да е сън. Какво ще направиш, ако... - Page 3 72314 или пък имам някаква откачена халюцинация
(( Искам да отговоря и на предния въпрос - "Какво ще направите ако убиете краля и заемете мястото му?"
- Ще стана най-великият Крал на Шаманите Какво ще направиш, ако... - Page 3 98645 Какво ще направиш, ако... - Page 3 98645 ))




Какво правите когато,човекът който харесвате ви пренебрегва?
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:55 am

Тегля му една майна и отивам на пазар с парите му или само отивам на пазар XD


Какво ще направите ако попаднете в подземния свят а сте още жив/а?
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 3:56 am

ще отида да кажа здрасти на смъртта и да я/го питам зали иска да ми дойде на гости да пиеме по чаша чай


ако имаше супер сили какви биха били те
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Какво ще направиш, ако... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще направиш, ако...   Какво ще направиш, ако... - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ще направиш, ако...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Познай какво е това?
» Какво мислят героите от НАРУТО за теб?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Форум Игри-
Идете на: