Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ^Kira's fiction^

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
†Kira†

†Kira†


Брой мнения : 39
Join date : 18.05.2009
Местожителство : Hinamizawa

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: ^Kira''s fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 4:49 am

Здравейте,отакута!Та реших и а да пусна нещо мое,не че заслужавам де,но все пак трябва да ми видите глупостите.Не може така.
Това,което ще сложа тук е част от нещо като стихосбирка,която правя.Засега стихотворенията ми са към 20-тина и продължавам да пиша,но напоследък ми убиха музата с това топло време Срамежлив
Ще се радвам да прочетете нещата ми и ако ви харесат драснете едно коментарче x3


Спомени

Защо ми е скучно,
Защо ми се спи?
Аз плача беззвучно
За минали дни

Не мога да върна
Аз спомена благ
За дните предишни
За бързия влак

Онази площадка
И детския смях
Са сякаш извадка
От книгата „Бях”

И всички тревоги
И всички тъги
Отишли си вече
Затрити следи

Не мога да мисля
Не мога да спя
Завършвам приспивно
Таз моя творба



Шоколад

Насладата,която ме убива
Насладата,която ме поддържа жива
Това,което обожавам
Това,което страстно мразя
Наркотика ми и моето лекарство
Видението,сладкото невярство
Когато устните ми го допрат усещам ада
И бавно се топя и падам


Но туй коварство
Що ми причинява
Сама на себе си го правя

Протягам пак безпомощно ръце
Към тъмно шоколадово парче
И,ах,отново в плен е моето сърце
На малкото греховно парче



Паднал ангел

Сринаха се небесата
Падна всичко в тъмнина
За миг проблясна светлината
И падна в дълбока долина

Намерихме ангел,
Неземно красив
Бели коси,бели крила,
Бяла душа,но живот сив

Паднала звезда,
Оскърбена душа
Покварена от света
Останала сама
Бяла фантазия с кървави очи,
Наша мечта,наши лъчи
Замря духът на святостта
И изчезна последната искра


Има и още,но засега предполагам,че стига
:iwm:
Върнете се в началото Go down
http://aiairakuen.allgoo.net/forum.htm
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 5:53 am

мн са готини hope my fake smile w
особено тва последното .... супер са
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 7:25 am

На мен пък първото най ми хареса grin
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
†Kira†

†Kira†


Брой мнения : 39
Join date : 18.05.2009
Местожителство : Hinamizawa

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 7:48 am

Mew Аригатоу,радвам се,че ви харесват.А искам да питам Angel_dice-san чете ли й се един яои фик? Срамежлив
Върнете се в началото Go down
http://aiairakuen.allgoo.net/forum.htm
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 7:56 am

Ама защо питаш пращай веднага!!! XD Ама кои са героите? Я дай да мерна! Има ли подробности? nqhaha
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
†Kira†

†Kira†


Брой мнения : 39
Join date : 18.05.2009
Местожителство : Hinamizawa

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 8:02 am

Ще го пусна тук
КОЙТО НЕ ХАРЕСВА ХОМОСЕКСУАЛИСТИ ДА НЕ ЧЕТЕ,МОЛЯ!!!
Двойката е Гакт й Миави.Японски Джи Рокъри и мегабишита
Иска

^Kira's fiction^ Profile---Гакт
^Kira's fiction^ 550636660---Miyavi


РАЗЦЪФНАЛИТЕ РОЗИ

Удари 20.00 часа.Светлините угаснаха за миг.Феновете закрещяха истерично,очаквайки истинско шоу.Прозвуча динамична и силна мелодия от китарата на Миави и първия концерт от турнето на S.K.I.N,беше открит.На сцената излязоха всички членове на групата,облечени със странни,но интересни дрехи,които им прилягаха чудесно.Тълпата закрещя още по-силно при появата на Гакт,любимеца на Япония.Вокалиста изглеждаше страшно енергичен и песента вървеше гладко и съпровода пасваше прекрасно.Публиката все повече изпадаше в еуфория и старанието на музикантите също се усилваше.даваха всичко от себе си.Гакт се загледа в Миави.Беше изключително щастлив да работи точно с този човек.Винаги се бе възхищавал на неговата музика,на начина,по който свири,усета и душата,които влагаше,пленяваха певеца изцяло.По тялото му пробягваха тръпки,сравними единствено с възбуда.Доближи китариста,запя почти до ухото му и се усмихна чаровно.Миави също се засмя и се включи в песента.Това беше перфектния дует.Как плавно и ритмично трептеше песента,а гласовете им се виеха,политаха и се сливаха в едно.Въодушевлението заразяваше бързо останалите и те буквално „скачаха” по сцената.Завършиха песента заедно,като Миави изсвири един продължителен остър тон за край. S.K.I.N се поклониха поне 10 пъти,от които на китариста за малко не му се зави свят,и изчезнаха зад сцената.
-Хахахаха,не,не мога да повярвам,че не избухнах в смях по време на последната песен.Правеше такива физиономии ,Ми-кън,хах,двамата бяхте велики.Шапка ви свалям-последва лек поклон от страна на барабаниста,при което Гакт и Миави изпаднаха в истеричен смях.Тази вечер купона беше гарантиран!
Екипа бе устроил на своите звезди малка изненада.Имаха резервация за цял клуб само за тях,без никой друг да ги безпокой.Бара беше зареден,имаше сервирана храна,която още щом видя,Ми-кън една не погълна наведнъж.Човек не можеше да възпре надигащата се вълна настроение у него.Не спираше да се върти и за припява на висок глас песните.Мениджъра беше съобразил и на масата нямаше захар,от която състоянието на китариста би добило ново ниво на лудост.Гакт беше издърпан на денсинга и едва не се изтърбуши още на първата крачка.За разлика от колегите си,Гакт не пиеше,но му беше доста забавно да наблюдава какви ги забъркват.С Миави беше по-различно,отнасяше се с цялото си внимание към движенията му,поддържайки го,когато бе на път да падне,и той бе първия,който усети,че приятеля му е на път да припадне.Хвана го и го понесе на ръце преди да е изгубил съзнание.Нямаше време за обяснения и излишни размисли.Трябваше да върне китариста обратно в хотела.Викна такси преди останалите от групата да се окопитята и веднага се насочи към „Golden Palace Hotel”.Първия път,когато се срещна с бъдещия си колега,той осъзна,че никак не му се хареса.От това наистина го заболя,неговите надежди бяха почти изчезнали,но тази вечер сякаш имаше промяна.Сърцето на Гакт прескачаше лудо в гърдите му и той не усети кога таксито спря и шофьора поиска заплащането си.Певеца бе твърде разсеян,за да чуе колко точно иска човека,и затова просто му хвърли една банкнота от 10 000 йен и понесе вече загубилия съзнание към апартамента.Рецепционистката така се уплаши,че докато намери ключа сякаш мина цяла вечност.Камуи не чувстваше умората и болката,която открай време прорязваше раменете му.Вниманието му бе изцяло насочено към пребледнялото лице на Миави.Още няколко метра…още няколко крачки…вокалиста внимателно положи приятеля в леглото и го зави с всички намерени одеала.Направи студени компреси и стоя цяла вечер.През нощта спящия бълнуваше,а когато се успокои,Гакт едва държеше клепачите си отворени.Заспа.
Слънцето вече залязваше,придобиваше кървавия,кадифен оттенък,който Камуи така обичаше и когато се събуди точно този цвят посрещна тъмните му дълбоки очи.Картината бе неясна и мъглява отначало,но после слабата фигура на Миави доби очертания и угрижения му поглед веднага изкара Гакт от унеса.Установи,че страшно го боли врата,защото бе спал на криво,но да игнорира болката засега задоволяваше певеца
-Как се чувстваш?Снощи припадна и те върнах в хотела.Надявам се…
-МЛЪКНИ!Никой не е молил за помощта ти!Аз съм голям човек,мога да се ГРИЖА ЗА СЕБЕ СИ.Остави ме на МИРА!-мъжът вече ядосано викаше и гърдите му бързо се повдигаха нагоре-надолу.На Гакт му прекипя
-Какви ги говориш?Щеше да лежиш мъртъв на някоя мръсна уличка и трупа ти щеше да гние,ако не те бях отвел.Това,че не ме харесваш,не значи,че трябва да ме обвиняваш,че съм ти помогнал!
Опонента му бе млъкнал,застинал в изненадана поза,неспособен да отвърне на упрека на колегата си.Отново залитна,но не падна
-За бога,виждаш ли,че си нестабилен
Шепота на Гакт само предизвика още по-голямо объркване в главата на китариста.Захлипа тихичко и стисна рамената на Камуи
-Съжелявам!Съжелявам!П-прости ми,моля те!Аз съм просто клоун,искащ внимание,което му е нужно,за да съществува.Но…не искам да се чувствам толкова слаб…не искам да ми помагаш…
-Успокой се,не те разбирам,с какво съм по-различен от един загрижен фен,например?
-А-ами…Помниш ли какво каза,че не те харесвам.Аз…разбери,такова…не знам.
Нечленоразделното изречение на Миави прозвуча като признание в ушите на Гакт.Притисна по-младия до гърдите си и прошепна бързо в ухото му
-Винаги,винаги,още от първия път щом те видях,знаех,че те обичам.През всичкото време бях влюбен,и ще те накарам да се влюбиш и ти.Ще опитам всичко,но ще бъдеш мой,Миави…!
Китариста се засмя и се вгледа унесено в очите на „ухажора” си.Вече се чувстваше много по-добре.Чувстваше се някак сигурен в обятията на Камуи.Атмосферата изведнъж се бе променила и в него закипя някакво желание,което го гъделичкаше и превземаше съзнанието му.Надигна се леко на пръсти и съвсем доближи лицето на вокалиста.Нежно допря устните си до тези на другия.Притисна се до гръдния му кош и усети колко бързо тупти сърцето.Сърцата и на двамата биеха в синхрон.Меката памучна хавлия се свлече от раменете на дългокосия.Целувките ставаха все по-интимни и жарки,Гакт първо целуваше врата,бавно преминаваше надолу по гръдния кош и корема,а другия стенеше заглушено от удоволствие.Незнайно как се озоваха а големия стъклен прозорец и зашеметяващата гледка още повече ги възбуди.Китариста наистина се чувстваше слаб в ръцете на новия си любовник,но и същевременно се чувстваше обичан и изпълнен с щастие.Телата им се отразяваха в прозореца,всяко движение на тънкия ханш на Миави,всяка страстна целувка и всяко ласкаво галене се изобразяваха по прозрачното стъкло.То се потеше от горещия дъх на Миави,а той оставяше следи от мокрите си ръце и торса му леко се удряше в прозореца.Гакт все по-бързо движеше бедрата си и проникваше по-дълбоко в тялото на любимия си.Горещината го разтапяше,не му се искаше това да свършва.Телата им се движеха едновременно,триеха се и обменяха телесна топлина,докато най-накрая забавиха и задишаха тежко.Вече бяха свързани завинаги и никога нямаше да се разделят!Това си обещаха…
Всяка сутрин S.K.I.N закусваха заедно като група.Тази сутрин също изпълниха този малък „ритуал”.По-голяма част от екипа страдаха от ужасен махмурлук,и ведрото настроение на Гакт и Миави им се струваше твърде неразбираемо,след бурното празненство снощи,затова те запитаха,каква е причината за усмихнатите им,бодри лица
-Снощи разцъфнаха две рози,две сърца се свързаха-каза Гакт и някъде под масата стисна ръката на Миави
Върнете се в началото Go down
http://aiairakuen.allgoo.net/forum.htm
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 8:14 am

Kalaiiiiii in love
Мн сладурско Mew
жалко само че е толкова кратичко nqhaha
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
†Kira†

†Kira†


Брой мнения : 39
Join date : 18.05.2009
Местожителство : Hinamizawa

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 8:17 am

Angel_dice написа:
Kalaiiiiii in love
Мн сладурско Mew
жалко само че е толкова кратичко nqhaha
Йеееей,детска радост grin После мога да пусна още.Имам доста,така че няма да ти доскучее tasety
Върнете се в началото Go down
http://aiairakuen.allgoo.net/forum.htm
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 8:20 am

давай давай grin
абе то и аз трябва да кача моя фик в скоро време ама ме мързи.... sweetdrop
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
†Kira†

†Kira†


Брой мнения : 39
Join date : 18.05.2009
Местожителство : Hinamizawa

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 8:24 am

Angel_dice написа:
давай давай grin
абе то и аз трябва да кача моя фик в скоро време ама ме мързи.... sweetdrop
Аааа с мързел доникъде няма да се стигне.Пусни го деее mehh ПЛИИИИЗ!!!
П.С МАЛЕЕЕ,КОЛКО НАСПАМИХМЕ ТЕМАТА O.O O.O
Върнете се в началото Go down
http://aiairakuen.allgoo.net/forum.htm
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 8:31 am

Е, сега... подробности XD
пък и ние не спамиме ние културно обсъждаме глупостите, които се въртят из мъдрите ни главици XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 2:15 pm

Angel_dice написа:
абе то и аз трябва да кача моя фик в скоро време ама ме мързи.... sweetdrop

трябва трябва аз от толко време ти повтарям
ама то мързела е голема работа mehh
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 3:44 am

Качвай качвай!!!! Мн беше симпатично nqhaha
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 12:52 pm

Ще пусна един фик на †Kira† , тъй като тя не влиза във форума, а на мен ми хареса доста тази нейна историйка. Пак е с jrock певци... та ето я и нея

Нужда за живот


Събота вечер.Вече минаваше 22.00 часа,но Moi dix Mois продължаваха да свирят.Концерта бе уникален,феновете постоянно викаха групата на бис,и те продължаваха.Тази вечер луната бе пълна и осветяваше развълнуваните лица на събралите се хора.Беше време да се сложи край!мана вече изглеждаше нервен,даде знак,че приключва и най-накря напусна сцената.Днешното му облекло,къса готическа рокля,спускаща се свободно до коленете му,с бели дантели по маншетите и периферията на дрехите,бе полепнала по дългите му крайници.За първи път не носеше нещо тясно на концерт.Беше му доста приятно.Влезе в стаята си и започна да чисти лицето си.Това беше честа процедура и Мана вече беше свикнал.За 5 минути бе премахнал повечето грим от лицето си.Остана само червилото.Положи пръст на устните и съвсем леко ги докосна,сякаш да си припомни нечий интимен жест
-Мана-сама,имате посетител.Да го пусна ли?-пискливия гласец на мениджърката му го стресна и музиканта само успя да махне с ръка,което значеше,че е съгласен.Отново се умисли.За живота и смъртта,за миналото,честно си мислеше за него,за изгубената и ненужната близост…”Колко съм глупав!” той нервно разроши косата си.често правеше това,когато беше нервен
-Мана?-мек,дълбок глас.толкова познат и скъп.Не!?
Мъжът бързо се обърна.Почти не се блъсна в тапицирания с кожа стол.Беше занемял.Очите му се разшириха.Това беше дух от миналото.преследваше ли го?
Красивата усмивка,нежните черти и белоснежната кожа,по която липсваше и следа от грим.Защо беше тук?По гръбнака му премина болезнена тръпка.Трябваше да проговори…
-Г-гакт,какво за бога правиш тук?Не беше ли на турне или нещо такова,а?
Другия се усмихна още по широко и доближи Мана
-Не искаш ли да ме видиш,приятелю?-усмивката изведнъж помръкна и той протегна ръка към бузата на Мана.Нямаше съпротивление.Само припомняне на нежности и топлина.Чернокосия беше затворил очи и дишането му се беше забързало.Потриваше буза в меката длан,и дългите пръсти на Гакт галеха клепачите му.Беше като сън.Един от онези сънища,които сънуваше преди.Преди?Кога беше преди?Две сълзи.Кристално чисти и прозрачни,се стекоха от очите на Мана.беше му твърде много.Седна на стола и избухна в плач.Преди бе толкова хубаво,всички се забавляваха или поне така си мислеше.Гакт обви с ръце тялото на плачещия и го прегърна,силно и продължително.Просто седяха така.Нямаха желание да се пускат.Никой от тях не го искаше.мана вдигна глава и сподавено прошепна
-Липсваш ми!Липсва ми усмивката ти!Липсват ми докосванията!Откога не сме се виждали?Имам чувството,че са минали месеци,даже години.Откакто той почина сякаш вече не сме същите,защо?
-Нямам отговор,Мана.Не знам дали някога ще имам.Но сега е момента.Трябва да живеем за момента.Да не изпускаме възможностите предоставени от живота.Обичам те!Обичам те!Знам го още от първия път щом те видях…Бъди мой,Мана!
Ново ридание,последвано от въздишка.Той знаеше какъв ще е отговора.Устните им се долепиха и отново ги заляха спомени.Черното червило се размазваше по страните на китариста на Moi dix Mois.Гръдния му кош учестено се повдигаше и няколко шнурчета на роклята се развързваха и отпускаха корсета.Гакт едва ли не „раздираше” дрехата.Тя се свличаше надолу и скоро бледия торс на Мана се притискаше до този на другия.Нежните ласки преминаха в страстни милувки.Певеца съвсем леко придържаше гърба и кръста на любимия си.Прокарваше пръсти по всяка извивка и целуваше врата,корема и бедрата му.Не можеше да възпре потока от желание.Усещаше напрежението и искрите.Беше време.Не се сдържаше повече.Допря подутото място на панталона си до вече готовия да експлодира член на Мана.китариста се досещаше какво иска мъжа,но не можеше да отрече,че и той се молеше за това.Те не говореха чрез думи.Една целувка беше достатъчна Гакт да разбере всичко.Панталона му се свлече.Вече не криеха нищо.Само усещането имаше значение.Светлокосия не бързаше,искаше горещината да обсеби Мана.Обсипваше го с целувки.Проникваше бавно в него и страстните стенания на чернокосия го възбуждаха все повече.Незабравимо!беше незабравимо.Вече движеше бедрата си по-бързо,по-диво.И двамата бяха изпаднали в екстаз.Мана здраво държеше Гакт.Стискаше го здраво,сякаш го беше страх той да не избяга и да го остави сам.Не и този път!
-ЗАедно…Нека заедно…Гакт!-последва сподавен вик и двамата застинаха едновременно.Затишие.Кръвта все още пулсираше болезнено,а те не се пускаха
-Обичам те!Не ме оставяй повече!Моля те!Моля те…!-мана прегръщаше горещо любимия.Той също стоеше в прегръдките му.Попиваха всеки момент от тази среща,но и двамата знаеха,че ще има още много като нея.

THE END


Надявам се да ви хареса!!! hope my fake smile w
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Sponsored content





^Kira's fiction^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ^Kira's fiction^   ^Kira's fiction^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
^Kira's fiction^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: За всекиго по нещо :: Собствени произведения-
Идете на: