Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~ Empty
ПисанеЗаглавие: ~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~   ~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~ Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 10:29 am

Абе, мернах подобна тема в един форум..... Кой ни дразни и сащо....
Ми като за начало бих писала че Сакура, Хината и Ино от НАРУТО като малки мн ми късаха нервите. Постоянно `Ох някой да ме спаси!~ ох тва ох онова.
А като почнеха с `Саске-кууун` или `Н-н-наруто-кун` лелееее направо ми късаха нервите.
Бахти слабачките ги изкарваха!!!!
Ама са малко като по пораснаха почнаха да се усвестват и са ме кефят.....

После бих споменала Саске.... естествено то в него нищо не ми харесва. Бахти изрода.....

Имаше едно аниме - Vampire knight. И там един Zero кат почнеше да се превъзнася и да се държи като тъп изкуфял идиот мн ме дразнеше въпреки че външно беше доста готин.... пък и близнака му си го биваше.... Yuki също не беше цвете за мирисане, въпреки че се държеше що годе свестно понякога. Дразнех й се само когато се правеше че не разбира кво става наоколо....
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~   ~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~ Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 11:22 am

Ние трябва ли да даваме мнение, тъй като ти каза почти същите неща дето си мислех??? sweetdrop you seem to be serio you're kidding, righ
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~   ~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~ Icon_minitimeНед Май 17, 2009 3:01 pm

кво съ въмущаваш бе
кат искаш давай и ти мнения кой те спира
eyes on fire
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~   ~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
~Хем нямам здрави нерви, хем те ми ги късат~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Аниме и Манга-
Идете на: