Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 The RANDOM темичката XD

Go down 
+4
the_demonic_vixen_spirit
vilche-chan
Angel_dice
cheiva
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 11:15 am

Тааа на бъни му беше скучно и след като господарката (под чехъл) на фокси даде таз невероятна идейка... ей я на темичката 🐰
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 11:18 am

Първо ~ой бъни говори фокси~ КВО Е ТВА ЗАГЛАВИЕ МА!!! :lol!:
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 11:34 am

Аки се провиква от ништото "МИ ТАКОВА ГОТИНА"
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 11:55 am

~фокси се напи от виното което изпи~ мараба шефе! к`во стаа :cheers:
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeПет Мар 27, 2009 11:58 am

Za kakvo po diavolite govorite??? :ndamn: What What
:nsweetdrop:
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 1:24 pm

Рандом темичка ~Пояснява на vilche-chan~ в нея пишеш каквото ти скимне, когато ти скимне и по каквато причина ти скимне.... общо взето всички онези глупости, които ти пърхат из умната главица, котаго ти е скучно или пък твърде весело а няма кой да те изслуша.... нещо такова sweetdrop

Тааа....
ТЪПО МИ Е!!!!!
OMG ( абе тая мултиконка мн ме радва.... както и тези Yosss you're kidding, righ dreamy XD X_X tasety Sleep Срамежлив psihopaaat pised off O.O Mew deprest hope my fake smile w grin sweetdrop
... бахти то излезе че едва ли не всичките ме кефят... е то така си е luv me нали аз ги намерих а Ива ги качи naruto fox )
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 2:20 am

Благодаря ти за ПРЕКРАСНОТО обяснение Angel_dice, все пак някой реши да ми отговори! grin
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 2:46 am

Такааа...искам някой да ми разясни какъв е смисълът на този прост живот, защото аз не успях и съм изпаднала в една такава депресия, че си мисля постоянно затова, че няма смисъл да живея ~не, че искам да се самоубия, не си го мислете, моля ви, не съм чак толкова зле~, но просто искам поне едно мъничко обясненийце на въпроса "ЗАЩО ЖИВЕЯ ПО ДЯВОЛИТЕ?" Животът е устроен мн просто и смахнато според мен: храниш се, растеш, ставаш голям, почваш да учиш, после работиш, докато не те отрежат, намираш си нова работа, стигаш до една възраст, където трябва да се пенсионираш, после живееш още около 15-20 години и накрая умираш...и айде сега ми обяснете защо трябва да правя всичко това? Каква е моята полза от цялата тая работа? Аз не намирам смисъл, затова МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ...?
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 3:03 am

Оу... това иска философски отговор нали...
Вили ти са задаваш въпроса на който никой няма отговор - какъв е смисъла на живота. Честно казано нз, но живота ни е даден за да се възползваме от него. Забавлявай се, живей пълноценно. Нз ко да ти кажа. Просто света е така устроен.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 12:24 pm

В далечния, но изпълнен със секакви глупости и ученически мизерии (еххх липсват ми СОУтата....) 12 клас накрая по сички предмети ни засипаха със секви проекти, които, разбира се, аз и мойте партии (че и другите съученици също де) заебахме най-нахално, както и по принцип си правехме. Само че по "Свят и Личност".. заеби ти да заебеш, мамата си ебало. даскалката ни на 25 години и си гради име и не пуска току-така.. затва ставам аз у 6 чъсъ и още в леглото преди да съм се облякъл за даскало и да съм си зел 5те листа, откъснати от тетрадка и химикалката и да съм тръгнал, седам да пиша настоящия проект.. добре че тогава компа ми беше убер зле (цел366, 128рам, цдрв, 10г хард), та можах да се вкарам във филм, иначе незнам кво щех да пиша.. проект за целостно напиване у квартала ли хахах
после на даскало, понеже края на 12ти клас и никой не седи в час, та само видех даскалката, и кат влезе в класната стая директно и давам проекта и бегам надолу с мойте деграданти, че да не ме ебава хаххаха
после ми казаха че много се смяла
нз дали ше ви хареса, ама има особено култов статут за мене и го поствам ениуей!!
ааа, там където е в червено, са ми коментари от сега, не съм ги писал


1.Име на проекта:
Нови Сили На Компютъра Ми

2. Кандидатстваща организация:
Димо Корпорейшън (Аз)

3. Лице за контакти:
Димо

4. Координати:
admin@mityo.inf (реално съществуващ мой имейл по това време)

5. Продължителност на проекта:
изпълнение за 6 часа

6. Кратко описание на проекта:
1. Цел - подобряване на техническите характеристики на домашния ми компютър чрез подмяна на части
2. Дейност - закупуване на нови компютърни компоненти от различни фирми в София
3. Очаквани резултати - увеличение в бързодействието и производителността, както и във функционалността и качествата на компютърната ми си-ма

7. Участници в проекта:
Аз, Димо и Митьо (все мои прякори)

8. Партньори:
Leader Technologies, Argus Computers, Sicon Multimedia, СКИЗ Компютър, Stealtech

9. Как и кой отговаря на проекта:
Аз. Отговорности: да не строша парите за друго, да не се загубят парите, да бъдат закупени надеждни и качествени компоненти от надеждна фирма, да бъдат тези компоненти транспортирани, инсталирани и употребявани съгласно предназначението

10. Бюджет:
Каквото аз си изкарам

11. Други източници на финансиране:
Евентуално от семейството

12. Искана сума:
350лв.

13. Приложения:
1. Мотивационно писмо:
Нуждая се от обновена компютърна система, която да може да работи с последно поколение софтуер, тъй като се интересувам от най-новите технологии. Към текущия момент не разполагам с достатъчно нов компютър, поради което срещнах известни трудности при представянето на курсова работа по Информатика, например. Един компютър трябва да служи за всико - от "цъкане" в Интернет до 3D графики с вертекс шейдинг и 32-битов цвят, примерно. А моят не може да се справи с последното (тая дума 'последното' някак си по неволя съм я болднал леко хахахха). Бих искал това да се промени.
2. Бюджет - пълно описание:
128 MB DDR x2 40x2 80лв.
Maxtor 80G x1 100 100лв.
охлаждаща си-ма 40 40лв.
ASUS DVD +/-R/RW 130 130лв.
----------
350лв.
цените са крайни, без ДДС.

----------------------------------------------------------

Тоя т.нар проект мн ме изкефи
мн е освободен
XD XD XD XD
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 12:57 pm

Хора......
Не че нещо.... ама скоро ми идва РД-то..... sweetdrop
Таааа...... да си дойдем на темата.....
КАКВО СТЕ МИ КУПИЛИ, А? А? А? А? grin
Нали знаете че мн ви обичам hope my fake smile w
Тааа..... какво сте ми купили Puupy eyes
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 1:08 pm

Не че нещо, но си мисля че на тая темичка щеше да й е по-добре ако беше в отдела За всекиго по нещо... sweetdrop
Но както и да е, не дойдох тук за да говоря за това.... нито да напомням, че рожденния ми ден е скоро ~hint hint~ grin
Та... дойдох да говоря за това как нз ко ми става... май съм сериозно психично болна.... добре де, аз съм си така и попринцип, но мисля че сега е по-зле....
Като за начало мога да кажа, че всеки който ме познава би ме попитал какво правят всичките тези запетайки по местата си, като по принцип те в мойта пунктуация ги няма..... нито в речника ми.... XD
Това е първото.....
Второ- значи.... днеска бяхме на разходка до Витошаи уж трябваше там да се изморя а аз сега кипя от енергия.... това не е хубаво - как се очаква да спя нощеска след като съм хипер активна? huh
Трето - понеже съм хипер активна, следва че и мозъка ми се движи навсякъде без да дава мигач за завоите, които прави...
В главата ми сега гъмжи от ненужни и тревожни мисли... Пък и факта, че гледах Наруто не беше особено подпомагащ моето успокоение.... едвам съм се сдържала на моменти да не се разпищя от кеф а на други съм плакала като бабка на сапунка... huh Що за сравнения правя?... you seem to be serio Развалям се, хора, развалям се....
XD XD XD XD XD XD XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 1:35 pm

~От скука започва да пее тази песничка -> и да си танцува~ XD
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 3:42 am

Яна, на теб наистина нещо не ти е наред!!! Определено трябва да отидеш на психолог!!! Ти по принцип не си нормална, но този път това е 100% лудост!!! dizzy
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeПон Май 11, 2009 9:32 am

"Орихиме от Блийч+Рукиа+Саске+Сакура = равно на тъпата четворка от аниме/манга света!"
Иска Иска Иска
тва го прочетох в едно форумче и СТРАШНО ме изкефи(по-точно се спуках от смях, но това е без значение за мен) psihopaaat
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:02 pm

Аз.....съм много разочарована Cry Cry Cry
Причината за това е че моя любимец Орландо Блум ще се жении.....
Не е честно аз си го бях заплюла, а сега неква скочубра ще се жени за негоо.... Cry
Ако ми се мерне ще я пречукам confident OMG psihopaaat ,защото много си го обичкам тоя пич tasety
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 1:05 pm

Стига...не тъжи... Всички ще измреем Като всяка светска двойка и те ще се разделят след няколко месеца. На бас? Тогава отново ще си щастлива, както преди. Мисли от позитивната гледна точка, ще се чувстваш по-добре, повярвай! tasety А ако видиш някъде тая(както ти се изрази) "скочубра" не й прави нищо, защото най-вероятно ще я дадат по телевизията и ще счупиш тв-то. Само я презирай дълбоко в себе си, защото не можеш да я убиеш. Бъди спокойна, ще се гътне все някой ден. Само трябва да го доизчакаш. sweetdrop Орландо ще стане пак печено ергенче и ще му се радваш повече! Послушай ме! grin
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 9:44 am

Хора... искам да ви питам нещо... Защо не харесвате Кисаме Хошигаки("Наруто")? Заради външния му вид ли? На мен много ми харесва...((не се изумявайте))! Има няколко причини за това:
1. Има готини зъбки Зъби ~ lol ~
2. Кефи ме характера му (мн е печен dreamy )

и макар и последна, но не и по важност причина е:
3. ОБОЖАВАМ рибки, а всеки път като го видя се сещам за тях и това ме подтиква да го обичам hope my fake smile w

((очаквам коментарите ви))
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 8:26 am

Въпреки споменатити причини все още не мога да проумея кво точно ти харесва в това... това....ъъъъммм...да го наречем СЪЩЕСТВО. За мен е доста грозно и противно dizzy и определено не бих искала да го срещна в някоя тъмна уличка scared
XD XD XD
Върнете се в началото Go down
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 2:34 pm

The RANDOM темичката XD 98037ac34327b2ac99ad852fffef5f06
кой според вас е това???
мен лично ми пририча на покойният вече Майкъл Джаксън
x3 x3 x3
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 3:49 am

Тъпо ми еееееееееееееее!!!
Имам няколко хубави идеи за Академията... ама сега като не ми идва музата и не мога да ги напиша moody
Мн мразя като става така.... а като чета каква битка се развива там и направо мн ме е яд че нз какво точно да направя и аз.... dizzy
Върнете се в началото Go down
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: ВАЖНО   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeСъб Юли 11, 2009 12:04 pm

Абе хора мн извинете ав тоя форум все едни и същи си влизаме Are you real
Кво толко праите moody , наистина много тъпо се получава така pised off
Дайте да направим нещо по въпроса OMG Всички ще измреем
Предполагам че и Админката ще ме подкрепи you seem to be serio you're kidding, righ
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeНед Юли 12, 2009 10:43 am

...
Аз с удоволствие бих влизала по-често но нямам много възможност понеже ходя на работа....
Но ще се постарая да влизам по-често...
А аз знаете ли на ко се дразня - мн малко хора сме! Форумчето е готино а сме толкова малко хора... Срамежлив
Върнете се в началото Go down
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Авг 04, 2009 8:30 am

Новият външен вид на форума мн ме кефи ама Ян-чан... нещо не е в ред! Темите където има нови съобщения ми показва че нямало и обратното... само при мен ли е така? Ouch it hurts
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 6:52 am

При мен не е всеки път, но ми се е случвало и с предишният облик. Не се безпокой, просто компютрите ни са скапани(бъзикам се) grin
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Sponsored content





The RANDOM темичката XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The RANDOM темичката XD   The RANDOM темичката XD Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The RANDOM темичката XD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: За всекиго по нещо-
Идете на: