Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Същества в Академията

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:14 am

Същества в Академията - Page 2 Harpy_sample
Харпия:
Песента на харпията може да те примами към смъртта, и е казано, че лицата им били ужасяващи и изпълнени с остри зъби. Способни да летят, с нокти, разкъсващи с лекота плътта... наистина ли бихте искали да притежавате една от тези рядки красавици?


Последната промяна е направена от Angel_dice на Пет Мар 20, 2009 11:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:15 am

Същества в Академията - Page 2 ExampleAkailOriginalСъщества в Академията - Page 2 ExampleGaragnirGlowСъщества в Академията - Page 2 Shijin_seiryuu_final_sampleСъщества в Академията - Page 2 BattleheartOrig325Същества в Академията - Page 2 BattleheartOrganic006Същества в Академията - Page 2 BattleheartVoid632Същества в Академията - Page 2 BattleheartBlaze274Същества в Академията - Page 2 BattleheartHollow51Същества в Академията - Page 2 BattleheartAqua15Същества в Академията - Page 2 BattleheartDreamSnare712Същества в Академията - Page 2 ChernobylEvilСъщества в Академията - Page 2 XingYunOrigBorderСъщества в Академията - Page 2 ExampleMale145Същества в Академията - Page 2 ExampleFemale03Същества в Академията - Page 2 WingAngelicСъщества в Академията - Page 2 WingButterflyСъщества в Академията - Page 2 WingCrystalСъщества в Академията - Page 2 WingEclipticСъщества в Академията - Page 2 WingRazorСъщества в Академията - Page 2 WingSkellieСъщества в Академията - Page 2 WingSpineСъщества в Академията - Page 2 WingVoidСъщества в Академията - Page 2 WingWebbedСъщества в Академията - Page 2 TailFishСъщества в Академията - Page 2 TailFlameСъщества в Академията - Page 2 TailTippedСъщества в Академията - Page 2 MaleFlamesСъщества в Академията - Page 2 AuraBGСъщества в Академията - Page 2 TempleDragon
Същества в Академията - Page 2 VD_NatСъщества в Академията - Page 2 VD_ShaСъщества в Академията - Page 2 Turned_Out_by_WhivitСъщества в Академията - Page 2 Still_Standing_by_WhivitСъщества в Академията - Page 2 Go_There_by_WhivitСъщества в Академията - Page 2 Found_Missing_by_WhivitСъщества в Академията - Page 2 Combined_Class_by_Whivit
Дракони


Последната промяна е направена от Angel_dice на Чет Апр 15, 2010 12:32 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:22 am

Същества в Академията - Page 2 1_mistletoeСъщества в Академията - Page 2 1_hollyСъщества в Академията - Page 2 1_naturalСъщества в Академията - Page 2 1_lightСъщества в Академията - Page 2 1_darkСъщества в Академията - Page 2 1_royalСъщества в Академията - Page 2 Candystripe_holiday_sample
Виърн:
Гнездят по скалистите региони.
Хранят се с голями животни като добитък и елени.
Понякога люспите им губят блясъка си и се напукват, затова е препоръчително да се намазват с подхранващи масла отвреме на време.Трябва много да се внимава с тези същества, защото са силно отровни. Жилото им може да инжектира отрова, достатъчно силна за да убие едри животни. Полетът на това животно е труден, но възможен. Полетът им не е плавен а по-скоро наподобява този на прилепа.
Виърните са студенокръвни същества и се нуждаят от слънце за да се затоплят. Люспите им са почти твърди като камък а ноктите остри. ако успеете да накарате животното да свикне с вас до толкова че да се гали във вас вместо да ви жили, то значи имате много лоялен любимец.
Не е препоръчително това същество да се държи като обикновен любимец ( въпреки че и това е възможно ). Вършат добра работа като пазачи на замъци или голями частни собствености.


Последната промяна е направена от Angel_dice на Вто Мар 17, 2009 11:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:24 am

Същества в Академията - Page 2 2_v2_domesticСъщества в Академията - Page 2 2_v2_mesicСъщества в Академията - Page 2 2_v2_prairieСъщества в Академията - Page 2 2_v2_hamadaСъщества в Академията - Page 2 2_earthСъщества в Академията - Page 2 2_summerСъщества в Академията - Page 2 2_autumnСъщества в Академията - Page 2 2_winterСъщества в Академията - Page 2 2_springСъщества в Академията - Page 2 2_heavenСъщества в Академията - Page 2 Powdersnow_sampleСъщества в Академията - Page 2 Midnight_sampleСъщества в Академията - Page 2 Sparrow_sampleСъщества в Академията - Page 2 Chiryma_maneating_sample
Кхирума:
Зависи от породата, но като цяло Кхирума предпочитат големите открити пространства където има достатъчно място за тичане.
Хранят се предимно с плодове, зеленчуци и семена - понякога биха прибавили някое и друго насекомо или гущер.
Тези същества са много емоционални... Социялни са и имат много силна връзка със семействата си. Ако то се привърже към теб, то ти трябва да му обръщаш много внимание или има риск то да се депресира.
Тези същества са създадени за да стоят, вървят или тичат по цял ден.
Много са трудни за улавяне, защото могат да те усетят от далече, но усилията си струват - месото им е много крехко и вкусно. В дивата природа те образуват семейства с около 40 члена.
Ако някой обича да пътува, то това същество е точно за него. То няма нищо против да носи своя стопанин на гръб ако трябва и цял ден.


Последната промяна е направена от Angel_dice на Вто Мар 17, 2009 11:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:29 am

Същества в Академията - Page 2 3_blightСъщества в Академията - Page 2 3_rendСъщества в Академията - Page 2 3_commonСъщества в Академията - Page 2 3_ethrealСъщества в Академията - Page 2 Shimmerbeetle_sampleСъщества в Академията - Page 2 Metallic_sample
Голосле:
Голосите предпочитат топли и влажни места. Не обичат да са на открито и ето защо джунглите и пищерите са идеални за тях.
Хранят се с всичко, което успеят да сложат в устата си.
Силата на тези същества не бива да се подценява....
Макар и като малки да са изглеждали малко глуповати, когато пораснат са всичко друго но не и това. Тези същества показват удивителни признаци на хитрина и ум.
Чудесни са за битка и като пазачи.


Последната промяна е направена от Angel_dice на Вто Мар 17, 2009 11:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:31 am

Същества в Академията - Page 2 5_abyssСъщества в Академията - Page 2 5_lakeСъщества в Академията - Page 2 5_riverСъщества в Академията - Page 2 5_seaСъщества в Академията - Page 2 Quicksilver_sampleСъщества в Академията - Page 2 Goldwater_sample
Пхиятор:
Живеят предимно във вода - реки или океани, няма значение.
Хранят се предимно с риба, но понеже наподобяват змии, си хапват всичко, което успеят да погълнат - било то органично или не. Винаги е било много интересно да направиш дисекция на такова същество и да откриеш че стомахът му съдържа от риба до кости, парчета стара броня и дори колела на каруци.
Съществото трябва да е постоянно във водата. Не е редно да излизат от нея, защото няма да издържът дълго.
Тренирането им изисква специялна свирка, защото имат слаб слух.
Използвайки змиеподобните си тела те лесно се плъзгат във водата, издържайки без въздух до 2 часа. Шиповете по дължината на телата им може да нарани всеки хищник, който е достатъчно дързак за да се опита да ги нападне. Попринцип ги използват, когато се бият с други от видът си, но ловят плячка с огромните си усти - тези зъби може и да не изглеждат голями, но със сигурност са остри!
Същинско "морско чудовище"... тези същества не са създадени за да бъдат домашни любимце, въпреки че е възможно да бъдат опитомени и дресирани.


Последната промяна е направена от Angel_dice на Чет Мар 19, 2009 10:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:33 am

Същества в Академията - Page 2 6_fireСъщества в Академията - Page 2 6_waterСъщества в Академията - Page 2 6_windСъщества в Академията - Page 2 6_earthСъщества в Академията - Page 2 6_acidСъщества в Академията - Page 2 6_coldСъщества в Академията - Page 2 6_electricalСъщества в Академията - Page 2 6_nature
Елементал голем:
Срещат се там, където има в изобилие от техният елемент.
Хранят се като абсорбират енергията, от която са съставени.
Попринцип тези същества не са от най-умните на този свят, и ето защо понякога умират поради глупостта си. Спомням си безброй случки в които огнен голем се е опитвал да скочи в плувен басейн, защото "водата била красива".
Тренировките им ще изискват много повторения, но веднъж щом пораснат, нищо не може да разруши връзката, която имат със стопанина си... или по-скоро с командите, които вече са научили. МНОГО ВАЖНА за тези същества е командата "СПРИ"


Последната промяна е направена от Angel_dice на Чет Мар 26, 2009 10:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:36 am

Същества в Академията - Page 2 10_aridСъщества в Академията - Page 2 10_humidСъщества в Академията - Page 2 10_voidСъщества в Академията - Page 2 10_frostСъщества в Академията - Page 2 10_emberСъщества в Академията - Page 2 10_hydroСъщества в Академията - Page 2 Rosebiter_sampleСъщества в Академията - Page 2 Cryptdust_sample
Салавс:
Биха изяли всичко живо, което се побере в устата им... а те могат да се отварят доста широко.
Понеже са студенокръвни трябва да се постараем да поддържат определена телесна температура - ако е твърде студено те ще умрът, същото е и при горещините.
Не обичат да имат компания, а единствените случаи в които приемат да не са сами е когато се припичат на някоя скала. Много са бързи, особено, когато нападат плячката си и я поглъщат цяла. Умни и хитри същества са.


Последната промяна е направена от Angel_dice на Чет Мар 26, 2009 11:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:39 am

Същества в Академията - Page 2 14_kelpСъщества в Академията - Page 2 14_auroraСъщества в Академията - Page 2 14_springСъщества в Академията - Page 2 14_reefСъщества в Академията - Page 2 Koi_sampleСъщества в Академията - Page 2 Charcoal_sampleСъщества в Академията - Page 2 Rainbow_sampleСъщества в Академията - Page 2 Seryn_muddy_sample
Серун:
Живеят в океани и морета.
На свобода се хранят с водорасли, планктон и дори малки буболечки... но като домашни любимци - храната за рибки върши чудесна работа.
Водата им трябва да се поддържа чиста, обичат да се крият. Колкото и странно да е , те се нуждаят от внимание, макар и да са риби... но това бледнее пред факта че те могат да летят!
Общителни са и най-лесно се сприятеляват с делхини и хора.
Кой не би искал да има такава красива и летяща рибка?


Последната промяна е направена от Angel_dice на Чет Мар 26, 2009 11:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:41 am

Същества в Академията - Page 2 19_flightyСъщества в Академията - Page 2 19_kingСъщества в Академията - Page 2 19_warriorСъщества в Академията - Page 2 Shaman_sampleСъщества в Академията - Page 2 Mighty_sample Моска
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:44 am

Същества в Академията - Page 2 22_ancientСъщества в Академията - Page 2 22_onyxСъщества в Академията - Page 2 22_primalСъщества в Академията - Page 2 Pinknuzzle_sampleСъщества в Академията - Page 2 22_primal_repaired Сиикър
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:46 am

Същества в Академията - Page 2 30_caveСъщества в Академията - Page 2 30_berserkerСъщества в Академията - Page 2 Purge_sampleСъщества в Академията - Page 2 Drej_grim_sample Дредж
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:48 am

Същества в Академията - Page 2 31_redСъщества в Академията - Page 2 31_greenСъщества в Академията - Page 2 31_blueСъщества в Академията - Page 2 31_yellowСъщества в Академията - Page 2 Constellation_sample Ларедо
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:52 am

Същества в Академията - Page 2 33_greyСъщества в Академията - Page 2 33_blackСъщества в Академията - Page 2 33_brownСъщества в Академията - Page 2 Cream_sampleСъщества в Академията - Page 2 Venemous_sampleСъщества в Академията - Page 2 Albinoslynk_sample Слунк
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:53 am

Същества в Академията - Page 2 34_stripedСъщества в Академията - Page 2 34_mottledСъщества в Академията - Page 2 34_spottedСъщества в Академията - Page 2 Monochrome_sample Нептика
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:55 am

Същества в Академията - Page 2 35_doeСъщества в Академията - Page 2 35_stagСъщества в Академията - Page 2 35_regalСъщества в Академията - Page 2 White_sample Същества в Академията - Page 2 Greatwood_sample Галабекс


Последната промяна е направена от Angel_dice на Пон Май 18, 2009 12:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:56 am

Същества в Академията - Page 2 36_gengetsuСъщества в Академията - Page 2 36_shingetsuСъщества в Академията - Page 2 36_bougetsuСъщества в Академията - Page 2 Meigetsu_sampleСъщества в Академията - Page 2 Burumuun_sample Юменокей
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 12:19 pm

Същества в Академията - Page 2 39_truffleСъщества в Академията - Page 2 39_rageСъщества в Академията - Page 2 39_staticСъщества в Академията - Page 2 Tapir_sampleСъщества в Академията - Page 2 River_sample Блуи
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 12:24 pm

Същества в Академията - Page 2 Giant_sampleСъщества в Академията - Page 2 44_bubblegumСъщества в Академията - Page 2 44_caramelСъщества в Академията - Page 2 44_cottoncandyСъщества в Академията - Page 2 44_leche
Снорфъл
Предпочитаните обитания за Снорфъл са всякакви. Те са напълно готови да живеят навсякъде те могат да намерят лесен източник на вода, както и много ползотворни храсти за ядене... Там където няма храсти или вода, те няма да бъдат намерени. Джунглите са най-често местата, но те нямат проблеми да живеят и в "нормални" гори, или дори в покрайнините им или по полетата и откритите равнини. Понякога може да се наблюдава преминаване на семейсво Снорфъл през пустинята - или защото те знаят къде се крие храната, или просто преминават на път към други зелени площи. Снорфъл са доста дундести същества, въпреки че се хранят със всякакви големи и дребни плодове.. За щастие, те могат да използват своите доста дълги и гъвкави хоботи и да откъсват плодовете които са по-високо. Те още могат да ядат сладки листа, но плодовете са по предпочитаната от тях храна. Те "гъгнат", когато те са щастливи, "пищят", когато са уплашени, "тръбят" когато са ядосани (или се опитват да се обадят на други Снорфъл за тяхната помощ). В редки случай, от тях може да се чуе с ниско недоволство (доста тихо) ръмжене, но засега никой не знае какво означава този звук. Снорфъл винаги трябва да се занимават с нещо независимо кога имаш свободно време винаги трябва да си играеш с тях или да им подхвърляш топки. Снорфъл разполага с голямо количество мазнини, но те не са само за да го топлят в по-екстремни температури - мазнините им помагат да плуват! Тези мазни малки същества са много добри плувци - и големите им уши се въртят в почти всички посоки, като са отлични за подслушване. Тяхното чувство за миризма също е необикновенно - но носът им е по-скоро за улавяне. Техните големи средни нокти не са предназначени нито за нападение, нито за отбраната, а по-скоро за "изкопаване" на малки ями в които те лежат за да поглъщат толпинната енергия от деня. Снорфъл живеят в малки семейни групи - вариращи в членове от 2 до 6. Обикновено семейството група се състои от майка, баща, и рожбите им, докато те са готови да открият свои приятели. Макар Снорфъл да не е половинка за цял живот, мъжкият винаги остава с женската докато бебетата са готови да напуснат майката.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 12:26 pm

Същества в Академията - Page 2 45_stonemossСъщества в Академията - Page 2 45_glacierСъщества в Академията - Page 2 45_copperСъщества в Академията - Page 2 45_coreСъщества в Академията - Page 2 Atomic_sampleСъщества в Академията - Page 2 Luster_sample
Ламадидрон:
Местообитанието им зависи от вида на Ламадидрона. Но най-често обитават топли места, защото тези животни са студенокръвни и температурата на тялото им бързо спада. Тези странни създания като че ли имат диета, която се състои изцяло от камък тяхната вкусова благосклонност към камъните обаче зависи от съответната им порода. Ламадиндроните използват "песни" наподобяващи тези на лебеда. По принцип не е нужно да се полагат специални грижи за Ламадидрона, но някои породи са по "деликатни", отколкото другите. Ламадидрона е с влажна или мазна кожа и с големи и твърди наподобяващи възли топчета по тялото, тези топчета постоянно се променят и често се нажежават. Температурата е различна за различната порода. Ако кожата на създанието някога изсъхне ще се напука и то непременно ще умре. За щастие това се случва рядко - когато са или много болни или много стари. ламадидроните обикновено са търпеливи и самотни същества. Въпреки че обикновено не са агресивни към други от същия вид - те предпочитат да си пазят територията. За тези, които търсят по-лесно склонни за пътуване домашни любимци Ламадидрона е за вас. Те са доста умни и могат да се учат достатъчно бързо - но са тихи и понякога много инатливи..


Последната промяна е направена от Angel_dice на Чет Мар 26, 2009 11:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 12:33 pm

Същества в Академията - Page 2 49_honeysuckleСъщества в Академията - Page 2 49_lunarСъщества в Академията - Page 2 49_radiantСъщества в Академията - Page 2 49_radiantСъщества в Академията - Page 2 Taro_sample2 Същества в Академията - Page 2 SC_RedSpoСъщества в Академията - Page 2 SC_BluStrСъщества в Академията - Page 2 SC_YelSpoСъщества в Академията - Page 2 SC_BroStr Коте


Последната промяна е направена от Angel_dice на Съб Юни 20, 2009 3:03 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 12:37 pm

Същества в Академията - Page 2 Holiday_9_baby Царят на глупците
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 12:39 pm

Същества в Академията - Page 2 Holiday_5_baby Снежен флъри
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 12:39 pm

Същества в Академията - Page 2 Holiday_4_baby Евъргриин
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 12:40 pm

Същества в Академията - Page 2 Holiday_14_baby
Кристален пазач
Добър пазач е. Владее кристала и прави здрави клетки, които са трудно разбиваеми. Появява се на съвсем неочаквани места. Доста неуловим е. Кристалния пазач е почти неоткриваем, дали ще го открият или не, е по негово желание. Обича да обикаля забранени места, изследва порти, печати а също и в бижутерството. Използват ги в архитекурата. Изработват изкусно клетки, порти, огради. Хранят се с дребни животинки. Обичат бляскавите неща, но знаят кога нещо е чуждо притежание и не взимат без позволение. Казват че повечето от диамантите по света се образуват от първите опити на Малкото на кристалния пазач да прави клетки. Те не умеят да ги правят издръжливи и клетките се чупят и мигновенно камъните потъват в земята докато клетките на възрастните когато вече не са нужни се пропукват и изчезват заедно с вятъра като дребни песъчинки.
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Sponsored content





Същества в Академията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същества в Академията   Същества в Академията - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Същества в Академията
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Магически и мистични същества
» Сладки животинки и мистични същества

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: Форум и Ролеви игри :: Драконовата Академия-
Идете на: