Tensai-teki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tensai-teki

our Bulgarian forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Историята за Мечта ~Фикшън~

Go down 
+3
mistik_mage
cheiva
Angel_dice
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 6:49 am

Това е един от най-добрите ми фикшъни за момента. Всеки път, когато кача някоя нова глава в интернет ще пускам един линк към стланицата и тук ☀
Ето и първа глава....
http://www.fanfiction.net/s/4862533/1/rrrrr
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 7:25 am

Мило изторииката ти е супер ☀ само да се сещаш по - честичко да я ъпдейтваш ;)
Върнете се в началото Go down
mistik_mage

mistik_mage


Брой мнения : 796
Join date : 30.01.2009
Age : 33

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 6:17 am

ааааааааааааааааааааааа няма такива да не се сеща нали ще я тормозиме. Яна да очаквам ли следващата глава до 1 седмица толкова ще ти е времето като на една манга (като изключим факта че има манги излизащи веднъж на месец или година *обръща се настрани и си подсвирква в стил не съм го казала*)
аз намерих моята тетрадка с фикшъна и сигурно ше започна да го пиша на компа вече
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 6:30 am

Намерихме още една жертва за терорене ~ съвсем тактично поглежда към Теди хехехе....~
а относно втората глава.... вече почнах да я пиша някъде посредата съм, но понеже пръстите ми измръзнаха от студа ще трява малко да почакаш :joker:
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
cheiva

cheiva


Брой мнения : 441
Join date : 30.01.2009
Age : 32

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 7:14 am

Мдамм аз тжа твоето МАЛКО мн добре го знам.... :cyclops: виж го тжа кво е яко :cyclops: :cyclops: :cyclops: :face: :shock:
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 11:02 am

Хора кефете се - излезе и втора глава :cheers:

http://www.fanfiction.net/s/4862533/2/rrrrr
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeВто Мар 31, 2009 3:01 pm

Много е як тоя фик
Puupy eyes Puupy eyes Puupy eyes

Ще е хубаво да пуснеш и следващите части скоро време
Иска Иска Иска

въпреки че не ми се вярва скоро да я видя... Съмнителен


nqhaha nqhaha nqhaha
Върнете се в началото Go down
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeПон Апр 13, 2009 1:59 pm

еееей , кво напр бе нема ли да пескаш и другите глави

eyes on fire eyes on fire eyes on fire eyes on fire eyes on fire eyes on fire

мн искам да ги прочета пак
Иска Иска Иска Иска

особено следващата

Хайде мн те моля пусни поне нея
mehh mehh mehh mehh mehh

Plz shoked
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 6:32 am

ЯНААААА hipnosys .........вече мина почти един месец! Pff Кво направи с глава №3??? Question Искамммммммммм.....вечеееееее.......даааааааа.......четаааааааааааааа......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cry Cry Cry
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 3:43 am

Ехоооо... Ян-чан... не че нещо ама vilche-chan и the_demonic_vixen_spirit са прави... къде са другите глави Всички ще измреем
Искам да видя какво става нататък... а ако има и яойче ще е върховно... ама хубаво яойче nqhaha
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 7:53 am

Само да ви зарадвам - почнах да работя по следващата глава и съм замислила да вкарам яко яойче така че споко....
но май трябва да се пише за лица над 18
nqhaha
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 7:59 am

е крайно време беше да го започнеш
сега въпросът е кога ще го завършиш XD
Върнете се в началото Go down
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 7:53 am

Хей йооо!!! Конничила!!! Знаеш защо съм почнала да пиша тук, нали??? nqhaha Та, от къде да почна...

ОЧАКВАМ ДО ЕДИН МЕСЕЦ ДА СИ ИЗМИСЛИЛА И НАПИСАЛА ТРЕТАТА ГЛАВА, ИНАЧЕ НЕ МИ СЕ МИСЛИ КАКВО ЩЕ ТИ СЕ СЛУЧИ!!! ВСИЧКИ ЧАКАМЕ ОТ ДОСТА ОТДАВНА И МИСЛЯ, ЧЕ ТРЯБВА ДА СИ РАЗМЪРДАШ МАЛКО МЪРЗЕЛИВИТЕ ПРЪСТЧЕТА!!! OMG OMG OMG

П.П.: СЧИТАЙ ТОВА..., ЗА ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ... hope my fake smile w
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 7:58 am

.....
много мило отношение имате вие младежите къв великите умове като мен. На изкуството му трябва време... sweetdrop sweetdrop sweetdrop sweetdrop
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
vilche-chan

vilche-chan


Брой мнения : 1422
Join date : 23.03.2009
Age : 29

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 9:01 am

Време, време, ама чакаме от 3 Март, а сега е 18 Август. Мисля че това е достатъчно време, за да го напишеш, а и ти дадох още един месец, за да имаш още време. Постарай се да е готово до тогава. hope my fake smile w
Върнете се в началото Go down
http://the-moonlit-dmon.deviantart.com/
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 12:49 am

"ВЕЛИКИЯ УМ" се престара с изчакването и май не се е и опитвал да го почне скоро
май тая работа си отиде на към почти убийствен МЪРЗЕЛ
Ти кво мислиш vilche-chan??? XD XD XD
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 3:50 am

Абе за Вили нз но аз лично съм съгласна с идеята за мързела.... него си го имам открай време sweetdrop
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 4:01 am

и аз и аз nqhaha nqhaha nqhaha
ма с тва твое темпо никога няма да допрочетем фика eyes on fire така че време да го преодолееш поне за малко
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 4:08 am

sweetdrop
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 2:33 pm

Така, вече е време и аз да се изкажа. Току що прочетох "дългият" фик. Харесва ми, не обужавам го! Сега малко критика: къхъъъм... *изкашляне* ЯНА -ЧААААААН НЕЗНАМ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО, ЧЕ НЕ СИ ГО ДОВЪРШИЛА, НО ИСКАМ ОЩЕ! ФИКА Е СТРАХОТЕН, само едно проблемче: НЕ Е ДОВЪРШЕН Историята за Мечта ~Фикшън~ 669731 !
До колкото успях да видя, датата на втората глава е 03.03.2009(ъпдейта й .. май ...) тоест МНОГО, АМА МНОГО ОТДАВНА! Да права си, творчеството изисква време, ма твоето вече си е чист мързел! Е признавам те, аз поне щях да пусня някъкви тийзъри(надявам се да знаете за какво пиша), но ти си УНИКАЛНА (и в двата смисъла на думата .... dizzy ) Както и да е, надявам се след като аз се изказах(не че има голяма разлика), вече и ти да се засрамиш и да пуснеш третата главичка или поне плйййййз започни да работиш над нея. Не знам как след като получаваш такива страхотни отзиви не си продължила. Вече саа ... *брои на пръстенцата си* 8 МЕСЕЦА ! Историята за Мечта ~Фикшън~ 756429 Историята за Мечта ~Фикшън~ 756429 Историята за Мечта ~Фикшън~ 669731

Окей, сега тъй като все още малко ми се пише, ще кажа(за пореден път), ЧЕ МНОГО АДСКИ, МНОГО ми ХАРЕСА фика и ИСКАМ, както и другите (май говоря от името на тези, които са прочели СТРАХОТНИЯти, НЕДОВЪРШЕН фик) ДА ГО ПРОДЪЪЪЪЛЖИШ!!!

Има само една емотиконка, която може да опише муцуната ми докато четох ДВЕТЕ ГЛАВИ - Историята за Мечта ~Фикшън~ 905428 Историята за Мечта ~Фикшън~ 905428 Историята за Мечта ~Фикшън~ 905428 Историята за Мечта ~Фикшън~ 905428

P.S. Надявам се да не съм нанесла никакви щети на никого! Историята за Мечта ~Фикшън~ 635844
Върнете се в началото Go down
the_demonic_vixen_spirit

the_demonic_vixen_spirit


Брой мнения : 1111
Join date : 16.03.2009
Age : 33
Местожителство : София

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeПет Дек 11, 2009 12:34 pm

даа наистина дойде време да качиш и трета глава от фика Иска Иска
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 2:13 am

Олеее хора добре че сте вие... честно казано бях забравила за тоя фик..... Историята за Мечта ~Фикшън~ 635844 Не ме убивайте....
Ъъъъ сега като се зачетох в страниците, където съм писала фика... мн ми е странно - хем ми харесва, хем ми се струва че нещо мн му накуцва....
Но както и да е. Понеже сте ми душички в тази глава имам малко яой като извинителен подарък. Не е нищо особено... даже ме съмнява дали струва нещо или си е пълен боклук, но какво да се прави.
Надявам се и тази глава да ви хареса, а аз ще почна работа по следващата глава. Историята за Мечта ~Фикшън~ 706493

http://www.fanfiction.net/s/4862533/3/

А и както пише на новият ми подпис - аз съм добро момиче Историята за Мечта ~Фикшън~ 616394
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
Twin_style

Twin_style


Брой мнения : 2784
Join date : 10.04.2009
Age : 35

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 11:33 am

Хора от сега нататъка по-добре да си го знаеме - явно по-голямите постове по-добре привличат вниманието на наща скъпа Ян-чан (която нека само да кажа че изобщо не е добро момиче след като ни кара толкова да чакаме) Историята за Мечта ~Фикшън~ 625448
Иначе мн се радвам че наща госпожица най-накрая се хвана и си свърши работата и ни зарадва за коледните празници с такъв подарък... явно наистина по това време на годината се случват чудеса! Историята за Мечта ~Фикшън~ 612604
Обаче имам един прост въпрос - докога ще ни караш да чакаме за следващата глава? Догодина по това време? Историята за Мечта ~Фикшън~ 431959
Върнете се в началото Go down
Angel_dice
Admin
Angel_dice


Брой мнения : 5127
Join date : 28.01.2009
Age : 32
Местожителство : В свят в който аз съм Бога

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 11:47 am

Мисля че ще е по-добре ако оставя това без коментар Историята за Мечта ~Фикшън~ 635844
Върнете се в началото Go down
https://tensai-teki.bulgarianforum.net
xX_SaKuRa_Xx

xX_SaKuRa_Xx


Брой мнения : 49
Join date : 16.09.2009
Age : 29
Местожителство : В Моето Кралство!

Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 3:31 pm

Уауу супер, най - накрая Историята за Мечта ~Фикшън~ 498835 Изкефи ме много главичката, суперско чувство за хумор и сарказъм! (За тези, които не ме познават: обужавам сарказмът и доста често го използвам, да не кажа постоянно Историята за Мечта ~Фикшън~ 635844 ) Историйката е суперска! А и за коледен подарък е супер да получиш яой, нали? Историята за Мечта ~Фикшън~ 596957 Историята за Мечта ~Фикшън~ 596957 Ии накрая просто главата ме уби. Последните две или три изречения бяха суперски и майсторски измислени от Яна - сенапай (вече си Яна - сенпай Историята за Мечта ~Фикшън~ 830880 )

"Саске пасти да яде. ..."
''... Хората си бяха насядали на земята така сякаш ни очакваха. ... '' - тези двете ме накараха да се чувствам страхотно. Много харесвам писанията на Яна - сенапай! Имаш страхотен начин на писане, нито прекалено префърцунен(чели ли сте фикове дето десет минути трябва да четете описание само на едно действие ... УЖАСНО Е ! Историята за Мечта ~Фикшън~ 616382 ), нито беден(както в някои фикове направени сякаш само да отбият номера, когато чета такива работи просто не мога да схвана Историята за Мечта ~Фикшън~ 431959 ) с една дума - ПРОСТО СТРАХОТЕН! Историята за Мечта ~Фикшън~ 254983 Чесно казано съм горда от себе си (колкото и нескромно да звучи ... Историята за Мечта ~Фикшън~ 842136 ), че Яна - сенапай се е повлияла от моя пост Историята за Мечта ~Фикшън~ 587422 Историята за Мечта ~Фикшън~ 587422 . И мисля, че Яна - сенпай ще се емне, сега и ще напише следващите глави... в по - кратък срок... Историята за Мечта ~Фикшън~ 706493 . Но дори и да се забави малко, мисля че е защото на творците им е нужно временце Историята за Мечта ~Фикшън~ 899205 . Амиии май това е за сега ... До нови постове/отзиви за главите Историята за Мечта ~Фикшън~ 587422 .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Историята за Мечта ~Фикшън~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята за Мечта ~Фикшън~   Историята за Мечта ~Фикшън~ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Историята за Мечта ~Фикшън~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tensai-teki :: Форуми :: За всекиго по нещо :: Собствени произведения-
Идете на: